Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
simon

11 yıl önce - Cmt 15 Arl 2007, 00:53
İstanbul Sirkeci Araba Vapuru İskelesinin Araç İstif Alanı Yeniden Düzenlendi

(+)

"Sirkeci Araba Vapuru İskelesi"nin ve araç giriş alanının eski hali...

Başdoğan

11 yıl önce - Pzr 16 Arl 2007, 04:01

Arabalı vapurdan çıkış yeniden düzenlenmiş:

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Süha
11 yıl önce - Pts 17 Arl 2007, 03:03

Arabalı vapura giriş yeri değişti mi acaba ? Ayrıca detaylı olarak arabalı vapura giriş ve çıkış noktalarını geniş açıdan resimlersek çok güzel olacak. Ben yeni yapılan sistemi çok merak ediyorum. Yukarıdaki resimlerde çok az bir pay gösteriliyor bunu detaylı bir biçimde çekip bize de anlatırsanız çok sevinirim.

Başdoğan

11 yıl önce - Pts 17 Arl 2007, 03:23

Sayın Osman Bey,
Belki Suhulet'in açılış töreninde çektiğim resimler yeni düzenlemeyi biraz daha iyi görebilmenizi sağlar:

(+)

(+)

(+)

(+)

En son Başdoğan tarafından Pts 17 Arl 2007, 03:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Akın Kurtoğlu

11 yıl önce - Pts 17 Arl 2007, 03:34

Elgan Üstad'ın güzel çalışmasında alanın genel görünümü bütün ayrıntılarıyla görülebiliyor... Eskisine göre istif alanında çok büyük bir yayılma ve düzenleme sözkonusu... Eskiden araçlar, yolun kenarından giriş yaparlardı. Şimdi ise kendilerine ayrılmış özel çizili ve yönlendirme yapılan kısımdan çok daha düzen içinde girebilecekler...

Akın KURTOĞLU

Süha
11 yıl önce - Pts 17 Arl 2007, 03:41

Bu resimde ışıklar belli oluyor. Bu nokta arabaların çıkış noktası burası. Peki, arabaların giriş yeri yani gişeler nerde kalıyor? Bildiğim üzere oradaki otopark kaldırıldı girişi nerden sağladılar?

Akın Kurtoğlu

11 yıl önce - Pts 17 Arl 2007, 03:58

Elgan'ın 3 fotoğraflık seri çekimini panoramik hale getirmeye çalıştım. Ek yerleri tam olarak oturmadı ama, hiç değilse kabaca bir fikir vermesi açısından istif alanının genel görünümünü açmaya uğraştım...

(+)

Akın KURTOĞLU

Süha
11 yıl önce - Pts 17 Arl 2007, 04:13

Akın abi sanırım şimdi yükledigim Elgan abinin çektigi resim panaroması daha iyi oldu. Karar senin ?

(+)

[ Evet... Bu çok daha iyi oldu. Herşey yerine oturdu... Akın Kurtoğlu - Pts 17 Arl 2007 02:14 ]

bay cem
11 yıl önce - Pts 17 Arl 2007, 11:30

unkapanı istikametinden gelince feribota binmek için gülhane parkından dönmek zorunda kalıyoruz.buna da bir çözüm bulunsa çok iyi olurdu.

aydın ceven
11 yıl önce - Pts 17 Arl 2007, 13:05

Bu hattın karşısındaki Harem iskelesi için bir çalışma varmı? Sabahları arabalı vapur sırası akan trafiği çok etkiliyor. Bilginiz varsa rica edecektim. Saygılarımla.

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM