Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 19
Gökhan AsGül
6 yıl önce - Cum 22 Şub 2013, 19:08

Alıntı:
Bugün Hasanapaşa Garajında İETT şoförü arkadaşımdan aldığım habere göre (Uzun süredir 86-111 i göremedim. Galiba garajdan alıp hurdalığa götürmüş olabileceklerini) söyledi. Bunu teyid bir arkadaş varmı?

Cngli İkaruslar gibi boyanan bir araç vardı hafta içi arka taraflarda, ama çok da dikkat edemedim

volkan34tr
6 yıl önce - Cum 22 Şub 2013, 19:41

ikarus kullanmak mana göre daha mı iyide kimse kullanmaya yanaşmıyo ben anlamadım bana göre man kullanmak ikarusa göre daha zevkli baska kaynaklardan da duydum

İlker ERDEM
6 yıl önce - Cum 22 Şub 2013, 20:35

Gelen bilgiler hurda diyor ama araç plaka kayıtlarında hala gözüküyor arkadaşlar

batuhan_3000
6 yıl önce - Cum 22 Şub 2013, 20:50

bu aracın kolay kolay hurdaya çıkacağını sanmıyorum. Çinden motor getirildi sıfırdan toplandı öyle olsa iett bu kadar zahmete girişmezdi.

volkan34tr
6 yıl önce - Cum 22 Şub 2013, 21:14

burada yazılan yazıları insanlar boşuna yazıyor kimse görmüyor anca biz kendi kendimizi yiyoruz burada burada yazılanları yetkikili kişiler görseler idi muhakkaki dikkate alırlardı ya bizler burada kendimizi yırtıyoruz ki sesimiz duyulsun diye taş olsa bu yazılanları görse insanların dikkate aldığı gözü gibi koruyup kolladığı ürününe sahip cıkardı kulak verirdi haksızmıyım sitemimde demekki biz kendi aramızda keni kendimize sesimizi duyuyoruz baskası görmüyo

serkan akkaya
6 yıl önce - Cmt 23 Şub 2013, 00:19

Alıntı:
burada yazılan yazıları insanlar boşuna yazıyor kimse görmüyor anca biz kendi kendimizi yiyoruz burada burada yazılanları yetkikili kişiler görseler idi muhakkaki dikkate alırlardı ya bizler burada kendimizi yırtıyoruz ki sesimiz duyulsun diye taş olsa bu yazılanları görse insanların dikkate aldığı gözü gibi koruyup kolladığı ürününe sahip cıkardı kulak verirdi haksızmıyım sitemimde demekki biz kendi aramızda keni kendimize sesimizi duyuyoruz baskası görmüyo
volkan bey burası sonuçta bir forum her arkadaş kendince fikrini söyler yetkililerin bu yazılanları okuduğunu zannetmiyorum okusada dikkate alacağını zannetmiyorum inşalllah yanılıyorumdur bir arkadaş bir soru sorar çıkar bir başkası bildiği kadar yanıtlar aynı arkadaş ertesi gün aynı soruyu tekrar sorar sanki o konuya hiç cevap verilmemiş gibi biz daha birbirimizi dikkate almıyoruzki yetkililer bizi dikkate alsın

volkan34tr
6 yıl önce - Cmt 23 Şub 2013, 02:31

doğru haklısınız keske sesimizi duyan bi yetkili olsada çağrımıza kulak verseler

kadilozkan
6 yıl önce - Pts 25 Şub 2013, 10:21

Volkan 34 tr Bey bende size katılıyorum bu otobüs saklanmalı Hatta müze ye konulmalı diye düşünüyorum.Çünkü bu otobüs en iyi şekilde korunup , bakımı yapılan otobüstü. Yıllarca tek şoför olarak kullanılmıştı. 20 Bin liralık masraf bile yapılmıştı. Yanılmıyorsam.

Burç

6 yıl önce - Pts 25 Şub 2013, 10:32

Alıntı:
yetkililerin bu yazılanları okuduğunu zannetmiyorum

Oldukça yanılıyorsunuz...

Örneğin üyelerimizden Salih Kumbar İETT Anadolu Bölgesi Müdür Yardımcısı idi.
(Şimdi Kocaeli belediyesinde çalışıyor)

volkan34tr
6 yıl önce - Sal 26 Şub 2013, 19:47

bu gün hasanpaşa garajının önünden geçtim fakat 86-111 i göremedim sanırım garajdan ayrıldı yada hurdaya gitti

sayfa 19
« önceki   123 ... 18192021   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM