Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 18
batuhan_3000
6 yıl önce - Cmt 12 Oca 2013, 13:33

otobüsün son akıbeti nedir? hurdaya gönderildi mi?

Murat A.
6 yıl önce - Cmt 12 Oca 2013, 18:15

Renk açısından bence de bu araç gitmeli, körüklülerden de yatay kırmızı üstüne beyaz boyalı olanlar veya yeni boyanmış olanlar da olabilir

İlker ERDEM
6 yıl önce - Cmt 12 Oca 2013, 21:17

Aracın rengi çokda güzeldi aynı doğalgazlı ıkaruslar gibiydi.Ama o rengi ile sefere hiç çıkamadı

ümit 806

6 yıl önce - Cmt 12 Oca 2013, 22:34

Düzeneği 94 modellerden birine aktarılır muhtemelen. Ben yine de hurdaya gitmeme ihtimali bulunduğunu düşünüyor, umutlarımı taze tutuyorum...

volkan34tr
6 yıl önce - Prş 21 Şub 2013, 10:24

86 111 NOLU ARACIN AKIBETİ NE OLDU HALA HASANPAŞADA YATIYO SANIRIM UZUN ZAMANDIR DA GEÇEMİYORUM ÖNÜNDEN

kadilozkan
6 yıl önce - Prş 21 Şub 2013, 10:38

BEN HER SABAH 12C HATTINDA ÇALIŞAN HASANPAŞA GARAJI ÇIKIŞLI 93-533 YEŞİL İKARUS MARKA OTOBÜSÜ KULLANAN İETT ŞÖFÖRÜ ABİMLE GÖÜRŞEMELRİMDEMN 86-111 DURUMU HAKKAINDA ŞÖYLE BİLGİ PAYLAŞTI.
OTOBÜSÜ UZUN SÜREDİR HİÇBİR İETT ŞÖFÖRÜ ALMAK İSTEMEĞİ İÇİN SEFERE ÇIKMAMIŞ VE DE SEFERE ÇIKMADIĞINDAN YATMAKTAYKEN HURDAYA ÇIKARMAYA KARAR VERMİŞLER. YAVAŞ PARÇALARINI SÖKÜYORLARMIŞ. ( BANA BU BİLGİYİ 2 HAFAT ÖNCE PAYLAŞMIŞTI.)BİLGİNİZE

serkan akkaya
6 yıl önce - Prş 21 Şub 2013, 22:30

Alıntı:
OTOBÜSÜ UZUN SÜREDİR HİÇBİR İETT ŞÖFÖRÜ ALMAK İSTEMEĞİ İÇİN SEFERE ÇIKMAMIŞ
bende bunu anlamıyorum daha öncede bir başka arkadaşta yazmıştı ne demek almak istemiyor amir çıkar sen bu aracı alıp sefere çıkacaksın der personelde çıkar personelin araç seçme lüksü olmamalı normalde bu mantıkla şöför abilerimiz biz ikarus almak istemiyoruz deselerdi halimiz ne olurdu bir düşünün bence işletme o aracı çoktan gözden çıkardı sebep bu aracı sefere çıkartmak istedikten sonra söförü çok rahat bulur yeterki istesin

En son serkan akkaya tarafından Cum 22 Şub 2013, 01:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Murat Boran
6 yıl önce - Prş 21 Şub 2013, 23:46

Alıntı:
ne demek almak istemiyor amir çıkar sen bu aracı alıp sefere çıkacaksın der personelde çıkar personelin araç seçme lüksü yoktur normalde bu mantıkla şöför abilerimiz biz ikarus almak istemiyoruz deselerdi halimiz ne olurdu bir düşünün bence

Serkan bey personelin araç seçme lüksü vardır. Son dönemlerinde DAF Optare otobüslerin beyaz duman atması sorunu vardı. Bu yüzden Optare yazılan şoför arabayı almak istemezdi. Bir şoför tanıdığım anlatmıştı. Aldığı bir Optare garajdan çıkmadan beyaz duman atmış. Düzeltmişler oracıkta bu seferde otomatik şanzıman arıza çıkarmış. O da otobüsü bırakmış ve almayacağını yerine başka araba vermelerini söylemiş.
Genellikle çoğu şoför İkarus kullanmamazlık etmez. Nadiren birkaç kişi çıkar ki bu insanların genellikle rahatsızlıkları vardır fiziki olarak o yüzden İkarusta çalışamak onları yorar. Ama mesela şöyle bir durum var: Sarıgazi garajı eskiden tamamen İkarustu. Şoförlerinin büyük bölümü sultanbeyli - taşdelen - esenşehir bölgelerinde ikamet ederdi. Bu şoförler Anadolu garajı yolunu sabah-akşam çekmek yerine İkarus kullanmayı tercih ederlerdi çünkü evlerine yakındı. Dinlenmeli şoförlerin gar yeri genelde sarıgazi olurdu ve gündüz evlerine rahat ulaşırlardı. Bu yüzde garajın yer faktörü de önemli.
86-111 alınmak istenmiyorsa bizim bilmediğimiz muhakkak bir sıkıntısı vardır. Bu yüzden hurdaya gitmiştir. Sorunsuz olsaydı zimmetlenecek şoför elbet bulunurdu diye düşünüyorum.
Her garajda personelin çalışacağı otobüsü seçme lüksü vardır. Haa tabi seçilen otobüsün zimmetli şoförü vardır veya başka bölgelere ayrılmıştır bunlar ayrı detaylar.

volkan34tr
6 yıl önce - Cum 22 Şub 2013, 00:19

insanları anlamak zor elimizdeki kıymetini bilemiyoruz keşke yapılacak bişi olabilseydi iett nin hatası gitti manların hepsini ikitelliye verdi buradkilerde beğenmediler bi çare laydı tühh yaaa göz göre göre gidiyolar...

kadilozkan
6 yıl önce - Cum 22 Şub 2013, 16:57

Bugün Hasanapaşa Garajında İETT şoförü arkadaşımdan aldığım habere göre (Uzun süredir 86-111 i göremedim. Galiba garajdan alıp hurdalığa götürmüş olabileceklerini) söyledi. Bunu teyid bir arkadaş varmı? Acaba

sayfa 18
« önceki   123 ... 1718192021   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM