Ana Sayfa 882 bin Türkiye Fotoğrafı
Diyarbakır - Forum Diyarbakır [AVM]
Sayfa: Önceki  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 72, 73, 74  Sonraki
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
umutgogo
1 yıl önce - Prş 16 May 2013, 17:07

Sosyal tespit yapmaya pek gerek yok ve kimsenin birşeye aç olduğunu düşünmüyorum.Çoğunluğu Diyarbakır dışında yaşayan hemşerilerimiz merak edip öğrenmek istiyorlar.Ben de dışarıda okurken hergün 4-5 sefer siteyi kontrol ederdim özellikle Seyrantepe köprülü kavşağını,bir fotoğraf gelişme var mı diye.Bu projede estetik bir proje ve insanlar merak ediyor.Fabrika açılış konuları oldu da biz mi yazmadık?

forvet21
1 yıl önce - Cum 17 May 2013, 08:42

işçi barınakları ve inşaat yönetim binası prefabrik konutlarının yapımı devam ediyor.
  basında forum diyarbakır ile ilgili haberler gittikçe artmaya başladı.

seyhmus21
1 yıl önce - Cum 17 May 2013, 22:08

Haziranda başlanacak dert etmeyin bu kadar barınak yapıldı gerisi gelir artık.Başlansa da zaten 2014 ekimde bitecek nasıl olsa

Kurtuluş21

1 yıl önce - Pts 20 May 2013, 19:34

Forum Diyarbakır AVM Mağazalar

Media Markt
Koçtaş
H&M
Decathlon

Kaynak:
http://emlak.kanald.com.tr/t/HM/Hulusi_Belgu_Cozum_sureci_Doguda_arsa_fiyatlarini_yukseltti/55400.aspx
54.000 m2 kiralanabilir alanı olan avmnin şimdiden %50'si kiralanmış beliren başlıca markalar yukarda bi kısmınıda önceki mesajlarda vermiştik zaten (.SARAR
Diyar Burma)

rezan ali
1 yıl önce - Sal 21 May 2013, 00:23

Alıntı:
Koçtaş

Koçtaş Ceylan Avm'de olacak ama ikinci şube mi acaba...

bahadiraltundal

1 yıl önce - Sal 21 May 2013, 00:30

Ceylan avm'de koçtaş varsa forumdada olması zor.

rezan ali
1 yıl önce - Sal 21 May 2013, 00:37

Ceylan Park'ta kesinleşen markalar...

http://www.reval.com.tr/proje.ceylanpark.asp

Kurtuluş21

1 yıl önce - Sal 21 May 2013, 00:43

Forum Avmlerde çoğunlukla yapı market olarak Koçtaş yer alıyor yine hipermarket olarak Forum Diyarbakır için 5M veya MMM migros açılacağına eminim, zira alışılageldik forum avm mağazaları bunlar sinemada da cinemaximum olacaktır. Yine Popeyes, Arby's, BK, Sbarro, Mc donald's, Teknosa, Deıchman, Tommy, Collezione, Twist, Desa, Starbucks ve Zara grubu muhakkak gelir diye düşünüyorum.

Dolayısıyla artık bir markadan 2-3-5 tane bile olmasını normal karşılayacağız. Az değil toplamda 8 avm miz olacak ki bu sayı doğu ve güneydoğu için ütopik bir rakam sayılabilir. 200 küsür mağaza ile Ceylan Park, 150 mağaza ile Forum Diyarbakır, 100 mağaza ile Ninova Park, 50 civarı mağaza ile NCITY, 50 civarı mağaza ile Mega Center, yanı sıra City Park, Diyar Galeria, 25 Mağazalı Aplus Seyran'ın butik avmsi, daha da önemlisi Ofis ve Dağkapı'da ki cadde mağazaları az buz değil.

Resmi ağızdan H&M ve Media Markt'ı duymak güzel oldu. Gün geçtikçe daha fazla bilgi alırız. %50'si kiralanmış zaten.

Alışveriş şehri : Diyarbakır

Bir şehirde iki koçtaş olmaz diye bir kaide yok ki, eminim Ceylan Parkta da Forum'da da Cinemaksimum ve Koçtaş olacak. Bi ihtimal 5M migroslarda ortak olabilir.

En son Kurtuluş21 tarafından Sal 21 May 2013, 00:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

rezan ali
1 yıl önce - Sal 21 May 2013, 00:45

Alıntı:
Alışveriş şehri : Diyarbakır

E sıra geldi Shopping Fest'e

Berk Köylüoğlu

1 yıl önce - Sal 21 May 2013, 00:48

Alıntı:
Starbucks ve Zara grubu muhakkak gelir diye düşünüyorum
.

Kurtuluş demin Forum Gaziantep başlığına da yazdım, buraya da yazayım. Mersin Forum Zara'dan aldığım bilgiye göre Gaziantep ve Diyarbakır'a Zara grubunu açmak için hazırlanıyorlarmış. Umarım dedikleri gibi olur ve İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Mersin, Eskişehir ve son olarak Samsun mağazalarının ardından Güneydoğu şehirleri AVM'lerine girerler. : )

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET