Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
messiah_haktan

14 yıl önce - Çrş 05 Arl 2007, 18:17
wowTURKEY Trafik Dedektifleri - Fahri Müfettişlik

Son zamanlarda bir cok trafik hatasi yapan sürücülerin resimlerinin yayimlandigi siteler cikti. Bunlardan bir örnek yeni acilan http://www.trafikmagandasi.com . Buna benzer yeterli sayida site var ama üye sayisi fazla degil. Elinde kamera ile Istanbul'da hatta Türkiye'de gezen en cok üye sayisi hangi siteye aittir? Tabiki wowturkey Bunun icin Ulasim bölümünde yada ana sayfada böyle bir bölüm acamaz miyiz? Hatta plakalari da teker teker gireriz ve yakin zamanda "plaka sorgulama" bile yapilabilir üyeler Bundan öte bir de sorum var. Bu cekilen fotograflarla ya da vidyolarla sikayette bulunabilir miyiz? Yani emniyet burdan resimlere yada avidyolara bakip ceza kesebilir mi? Bi soruyu hukukcular cevaplayabilir sanirim.

En son messiah_haktan tarafından Çrş 05 Arl 2007, 18:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Burç

14 yıl önce - Çrş 05 Arl 2007, 18:29

Aynı şeyi kaldırıma park eden arabalar için düşünüyorum.
Kimse ceza falan vermiyor, bari en azından burada rezil edelim.

messiah_haktan

14 yıl önce - Çrş 05 Arl 2007, 18:30

Tabi tabi sonucta o da kurallara karsi. Kirmizi isik, ters yön, kaldirima park, emniyet seridi ihlali hepsi icinde

:BARIŞ:

14 yıl önce - Çrş 05 Arl 2007, 18:33

34 LHD 18 plakalı kamyonet Küçükbakkalköy Civarında sola dönüşün yasak olduğunu gösteren trafik tabelasını göre göre sola dönmüştü

(+)

(+)

En son :BARIŞ: tarafından Çrş 05 Arl 2007, 18:37 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

adnanavci

14 yıl önce - Çrş 05 Arl 2007, 18:34

Bence bu başlığın açılması çok yerinde olmuş zamanımın belli bir kısmını istanbul trafiğinde geçirmekteyim trafiği alt üst eden ve yaptığını hep haklı gören bu kesmi burda teşhir etmek fena olmaz diye düşünüyorum

messiah_haktan

14 yıl önce - Çrş 05 Arl 2007, 18:34

Peki emniyet bu resimlere bakarak ceza yazabilir mi?

kemalsoylemez

14 yıl önce - Çrş 05 Arl 2007, 18:38

Alıntı:

Aynı hareketi polisin önünde yapıyorlar zaten,
polis megafonla "kamyonet adam gibi git!" diye bağırıyor o kadar.

Erkan YILMAZ
14 yıl önce - Çrş 05 Arl 2007, 18:45

messiah_haktan demiş ki:

Sanırım isterlerse yazabilirler. Bilirsiniz Hıncal Uluç bazen ihlal yapan araçların plakalarını yazar köşesinde. Bazen bu plakalara yazılan cezalardan da bahseder.

Sadece yazıya ceza yazılabildiğine göre fotoğrafa haydi haydi yazılır. Ancak birilerinin bunu yapmak istemesi lazım.

Erkan Yılmaz

messiah_haktan

14 yıl önce - Çrş 05 Arl 2007, 20:10

Trafik polislerinin kati iki katina cikarilacak, sehirler arasi yollarda ortalama 40 km'de bir radar olacak. Sanirim yavas yavas önlem alinmaya baslaniyor. Bunu wowturkey olarak emniyet ile konusamaz miyiz?

Necdet Cevahir
14 yıl önce - Pts 17 Arl 2007, 23:31

Benim "mahalleden" hergün alıştığımız onlarca görüntüden sadece biri daha Gördümmü çekiyorum artık, ama gülmektende kendimi alamıyorum.. Yıllardır durum aynı, ama değişen birşey yok. Bu cadde Erenköy İtfaiye Müfrezesinin günde birkaç kez geçiş yaptığı, etrafta bolca sağlık merkezi ve hastahene olduğu için cankurtaranların çokca geçtiği, polis otolarının devamlı sirenlerle kendilerine yol açmaya çalıştığı son derece işlek bir cadde. Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi. Meteoroloji arsasına yapılmaya başlanan gökdelenin hafriyat kamyonlarının artık tarifeli sefer gibi çalıştığı, en ufak bir sürtünmede saatlerce ekip otosunun beklendiği, iki adım ötede istasyon önüne hiç kimsenin anlayamadığı bir tuhaf, lüzumsuz trafik lambalarının konduğu ki sebebini ve işe yaradığını şimdiye kadar kimse çözemedi
garip bir cadde.. Daha evvel tam kavşaktaki karmaşayı gösteren birkaç fotoğraf yüklemiştim siteye..Bu seferkide başka bir çile.. GZ Bağdat'tan ringini yapmış, minibüs caddesine çıkmak istiyor, ancak bütün şöförlerin yaka silktiği o bela yere, istasyon önüne gelmiş.. birtürlü geçemiyor.. Bir bayan; muhtemeldirki aracın sahibi aman otomobili çizilmesin diye ona yol göstermeye çalışıyor. Hatalı park ettiğinin bilmem farkındamı ama eğer kafası kızarsa şöföre belkide bağırıp çağırabilir. Bu hergün gördüğüm olağan görüntülerden.. Yine bu görüntüde hatalı park eden araç sayısı bir tane. Bazen bu sayı 2. şeritte 5 veya 6 olduğu vaki. İnanılmaz bir umursamazlık.. Otobüsün arkasındaki kuyruk aşağı Göztepe'ye kadar uzanıyor.. Ben yakaladığım zaman gördüklerimi çekmeye devam edeceğim. Belki birgün birilerinin dikkatini çeker, şu görüntüden rahatsız olurda buranın bu en büyük sorununa bir çare bulur..

(+)

sayfa 1
123 ... 161718   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM