Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Hamamönü Mahallesi ve Tarihi Evler
« önceki   123 ... 110111112113114115   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 111
Ethem Can Varol
1 yıl önce - Prş 13 Tem 2017, 22:05

Hamamönü ve Hamamarkası Sokaklarına İstanbul İstiklal Caddesinde kullanılan tramvayların TEKERLEKLİSİNDEN konulmalı !!!
Elektrikli'de çalışabilir fakat görüntü olarak aynı olmalı sadece ray yerine tekerlekle sürülmeli ve gün boyu nostaljik bir hatmış gibi sürekli aynı güzergah'ta ilerlemeli
Mükemmel olur Ankara adına

Hatta burada satılıyor sadece 16 bin TL'ye:

Melih Gökçek tek bir robot veya dinazor heykeline bunun on mislini harcıyor, onun yerine böyle şeyler alsın'da şehre faydası olsun!!

ramazan52

1 yıl önce - Cum 14 Tem 2017, 00:25

Alıntı:
nostaljik bir hatmış gibi
hamam önü zaten komple gibilerden ibaret bence hani bende nasıl bir izlenim uyandırdıysa internette "Hamamönü eski fotoğrafları " diye araştırdım zira suni bir yapı olduğunu düşünüyordum ,bu yerin restorayonunu kim yapmış çok merak ediyorum öyle suni ki yapılar (yada o hale getirilmiş) öyle "ben 2012 senesinde boyandım" diyor ki doğallıktan tarihten vs bi haber

asfaltt
1 yıl önce - Cum 14 Tem 2017, 03:14

Restorasyon nasıl yapılır öğretirsen güzel olur ya da bidahakine internetten bakmak yerine şehri gezmeni tavsiye ederim. Eski tarihine uygun şekilde yapılmış restorasyon. Zaten Melih Gökçegin yaptığı sayılı işlerden hakkını vereceğimiz zaman veririz

ramazan52

1 yıl önce - Cum 14 Tem 2017, 17:40

yazımda resterasyonu iyi bilirim peyzajcıyım vs şeklinde bir açıklamam olmadı ki bu konular da da hiç bir bilgim söz konusu değil sadece kendi görüşümü yazdım ,, Eskişehirde'de Odunpazarı evleri var Kütahya'da konakların bulunduğu mahalle var (restorasyonlu) ama "ben 2014 te boyandım " diye bağırmıyor bu sadece şahsi görüşüm eleştiri değil yani eleştirebilmek için eleştirilen konuda bilgi birikimi olması gerek oda bende yok.. evet hummalı bir çalışma var o konuda Melih Gökçeğin hakkı verilmeli ama daha aslına sadık kalınabilirdi diye düşünüyorum

not:şehir dışından gelen misafirlerimi gezdirdiğim zaman onlarında yorumu bu yöndeydi internetten eski resimlerine baktım sebebi böyle bi ryer önceden de var mı diye güncel halini sürekli ziyaret ederim

Hamza BAŞYURT
1 yıl önce - Cum 14 Tem 2017, 21:02

Hamamönü yenileme çalışmasını ABB değil, Altındağ Belediyesi yaptı.

sayfa 111
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 110111112113114115   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA