Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Diyarbakır - Sur - Melikahmet Caddesi
« önceki   123 ... 111213 ... 171819   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 12
kadricelik
4 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 00:57

Aynen fatih kardeşim... Mutlaka eskisinden çok daha güzel olacaktır.

Misafir 1ef

4 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 00:59

Yıl olmuş 2018 biz hala 2 kıytırık ağaçlandırma ve kaldırıma wow diyoruz. Erzincan gibi bir il bile tramvay konuşuyor biz daha 2 elektrik direği yerin altına alınmış onu alkislayalim. Yavhehekayyum

Misafir 4d5

4 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 12:34

Misafir 1ef uzay üssü mü yapacaklar .Cadde de kaldırımlar yapılır.Aydinlatma güzel olur.Agac dikilir cepheler boyanır.Ne olacak daha ne bekliyorsun.Tam hdpkk zihniyeti devlet ne yapsa gözünüz doymuyor.Vatansever Diyarbakililari tenzih. Ederim.

Misafir 89c

4 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 13:33

PKK zihniyeti anlamaz bunu...
Sen kaç yıldır PKK belediyesi için ne yaptın ki şimdi kayyumdan onu bekliyorsun.
Bağlar gibi bir semt dahi çöplükten pislikten geçilmiyordu.
Yanlış anlamayın ben hiç bir parti bağımlısı değilim.
Sıradan bir vatandaş olarak söylüyorum. 10 yıl önce 200.000 TL olan bir dükkan şu anda 100.000'e satılamıyorsa bu PKK belediyesi döneminde oldu. Şimdi biraz bölge canlanacak en azından esnafın yüzü gülecek.
Sanki biz bu caddede yapılanlara sevinirken diğer hizmetler gelmesin yeterli mi diyoruz. İnşallah her şey gelsin güzel diyarbakır en güzel değeri elde etsin. tramvay da gelsin metro da gelsin. Ama PKK belediyesi olarak ne yaptınız Melikahmet caddesine bir tek dikili ağacınız var mı onu söyleyin. Yıkıp yakmaktan başka ne yaptınız bölgede. Şimdi bittiniz ya çırpının bakalım belki canlanırsınız...

Misafir 89c

4 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 15:11

"Sen kaç yıldır PKK belediyesi için"... demişim özür dilerim...
"Sen kaç yıldır PKK belediyesi olarak".... şeklinde düzeltmek istedim de olmadı maalesef...

sayfa 12
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 111213 ... 171819   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler