Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
Fatihh Güneş
3 yıl önce - Prş 25 Ağu 2016, 01:01

Alıntı:
Teyzemin daveti dolayısıyla Bursa'ya geldim, Bursalı Tahir Caddesi yakınlarındaki bir şubesine girip çıktım, rafların çoğu boştu. Bu durum satışla alakalı olabilir mi?

Bir kaç haftadır raflar boş. Satışla ilgili oldugunu düşünmüyorum.

Güven Hoca

3 yıl önce - Prş 25 Ağu 2016, 01:10

Bu sabah 2 şubede bende gariplikler farkettim.Raflar boş yeni mallar gelmemiş işyerinde eleman yok.Normalde rastlanmayan bir durum.

Ahmet_Öz
3 yıl önce - Prş 25 Ağu 2016, 01:53

Bu durum dört-beşhaftadır böyle.
En büyük şube olan Erikli Şaypa'ya girdim ve rehaveti gördüm.
Bomboş gözüküyor her taraf..
Haziran da Yönetim Kurulu Başkanı intihar etmişti hatırlarsınız.
O zamandan beri sıkıntılar varmış.
Eğer tez bir şeyler yapılmazsa iflası çok yakın.

Ahmet_Öz
3 yıl önce - Cum 26 Ağu 2016, 07:10

Şaypa,İstanbul ve Trakya'da hizmet veren ONUR Marketler zincirine satılmıştır.

ivenrec
3 yıl önce - Cum 26 Ağu 2016, 16:25

Benimde duyduğuma göre ŞAYPA iflas etmek üzereydi Onur Marketler Zinciri satın aldı.

Mert Akgün
3 yıl önce - Prş 15 Eyl 2016, 01:43

şaypa da son durum nedir bilen var mı? raflar hala bomboş

Berktuğ
site denetçisi

3 yıl önce - Cum 18 Ksm 2016, 00:13

ŞAYPA MARKETLER ZİNCİRİNİN SATIŞINDA FLAŞ GELİŞME
Alıntı:
Rekabet Kurulu, Bursalı market zinciri olan Şaypa Marketler Zinciri'nin Özen Şirketler Gurubu bünyesindeki Onur Gıda'ya satışına onay verdi.

Yapılan açıklamada, "Özen Şirketler Grubu bünyesindeki Onur'un, Ağustos ayında başlayan Şaypa'yı satın alma süreci Rekabet Kurulu'nun 16 Kasım 2016 tarihli onayı ile tamamlandı" denildi.

Şirket dev satış süreci hakkında 21 Kasım günü bir basın toplantısıyla kamuoyunu bilgilendirecek.

Şaypa'nın Bursa'da 80 civarında mağazası bulunurken 69 tanesi Onur Market'e geçecek. Daha önce 10 Şaypa Şubesi de başka bir kişiye devredilmişti.

Bünyesindeki Onurex marketlerini 3 yıl önce Ülker'e satan Onur, Bursalı Şaypa'yı bünyesine katmış olacak.

Bursa ve Bilecik'te 69 mağazası bulunan Şaypa'nın (Şaypa A.V.M. İnş. Gıda Elek. Day. Tük. Mal. San. Tic. A.Ş.) tamamı Onur'un sahipleri Cemal ve Ekrem Özen kardeşlere geçecek.

Şaypa'nın da Onur'un bünyesine geçmesi ile, Marmara bölgesindeki etkinliği artmış olacak.

Kaynak: http://www.bursahakimiyet.com.tr/bursa/saypa-mark ...62659.html

Acaba bundan sonra Şaypa'nın da tabelaları değişecek mi?

tolga yılmaz
3 yıl önce - Cum 18 Ksm 2016, 04:20

onur market saypa ismini deistirirse hata yapar bence
bim sok a101 migrosmjet yerel zincirleri zorluyor ,artik orta boy market zincilrlerinin isi zor

Ahmet_Öz
3 yıl önce - Pzr 20 Ksm 2016, 19:55

Yılbaşından sonra isim değişikliği yapılması düşünülüyor.

Berktuğ
site denetçisi

3 yıl önce - Cum 23 Arl 2016, 21:02

Alıntı:
Onur markasıyla Bursadaki ilk şubemizi demiryolunda açtık. Bütün Bursamıza hayırlı olmasını diliyoruz. [*]

İlk Onur mağazasını Demiryolu Caddesinde açmışlar. Hayırlı uğurlu olsun.

sayfa 6
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet