Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
Berktuğ
site denetçisi

4 yıl önce - Pzr 05 Hzr 2016, 23:05

Cüneyt5316 demiş ki:
Şaypa Bursa dışına çıkıp Yalova'da gördüğüm kadarıyla 3 İstanbul Ümraniye'de de 1 tane açmıştır.

Ümraniye'dekini bilemem ama Yalova'dakileri kapattı. Bursa dışında şu an bir tek Bozüyük'te 2 tane mevcut.

Misafir 8a1

4 yıl önce - Pzr 05 Hzr 2016, 23:39

Bursa'daki tüm marketlere ürün tedarikçisi bir firmanın sipariş alan ve tahsilat yapan elemanıyım.

Sipariş almak veya tahsilat yapmak için Şaypa merkeze gittiğimde her sefer saatlerce bekletirler. Bu sadece bana veya çalıştığım firmama yapılan hareket değil. Şaypa tüm firmalara bu zulümü yıllardır yapar.

Firmalarla yaptıkları sözleşmelerde yazan çek vadelerini her zaman geciktirirler. Promosyon yaptık, inserte sizin ürünü koyduk diye, raf payınızı büyüttük diye ve türlü geçersiz gerekçelerle emri vaki hizmet bedeli faturaları keserler.

Şaypa'nın bu durumlarını her tedarikçi bilir. Bu yüzden buraya diğer marketlere verdiği fiyatlardan daha pahalıya mal verirler. Dolayısıyla Şaypa'nın tüketiciye ürün satış fiyatları üç beş kalem mal dışında görece pahalıdır.

seriper
4 yıl önce - Sal 07 Hzr 2016, 20:30
Şaypa Marketleri Sahibi Hıdır Saylı intihar etti.

Tanınmış işadamı Hıdır Saylı intihar etti
Bursa'nın en büyük marketler zinciri sahibi Hıdır Saylı'nın Nilüfer ilçesinde bulunan marketinin deposunda saat 19.00 sıralarında tabanca ile intihar ettiği öğrenildi.

Habertürk'ün haberine göre, Bursa'nın en büyük marketler zinciri sahibi Hıdır Saylı intihar etti. Bursa'nın en büyük Marketler zinciri ŞAYPA market sahibi ve Şaylı Marketler Yönetim Kurulu Başkanı Hıdır Şaylı, Nilüfer ilçesinde bulunan marketinin deposunda saat 19.00 sıralarında tabanca ile intihar etti.

Olay yerine giden polis ekiplerinin incelemesi sürüyor.

kaynak : http://www.milliyet.com.tr/taninmis-isadami-hidir ...m-2258737/

hasanlive
4 yıl önce - Sal 07 Hzr 2016, 21:25

ne kadar doğru bilmiyorum haber sitelerini gezerken gördüm

http://www.hurriyet.com.tr/bursali-is-adami-hidir ...i-40114580
Alıntı:
Bursa'da Şaypa Alışveriş Merkezleri Yönetim Kurulu Başkanı 59 yaşındaki Hıdır Şaylı, evinin yatak odasında tabancayla başına ateş ederek yaşamına son verdi

sdgr

4 yıl önce - Çrş 08 Hzr 2016, 07:43

Allah rahmet eylesin cok iyi insandir.

yusufyuşa23
4 yıl önce - Çrş 08 Hzr 2016, 08:06

İntihar mı cinayet mi olduğu adli tıp raporu ve balistik incelemeden sonra belli olacak. Allah rahmet eylesin

Berktuğ
site denetçisi

3 yıl önce - Çrş 24 Ağu 2016, 11:46

BURSA'NIN DEV MARKETLER ZİNCİRİ SATILDI
Alıntı:
Bursa'da faaliyet gösteren perakende marketler zinciri ŞAYPA satıldı.

Bursa'da 79 şubesi bulunan ŞAYPA'yı İstanbul, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ olmak üzere 4 ilde hizmet veren Onur Marketler Zinciri satın aldı.

Karşılıklı imzaların dün akşam saatlerinde Onur Marketler genel merkezinde atıldığı belirtildi.

Kaynak: http://www.bursahakimiyet.com.tr/bursa/bursanin-d ...50661.html

Hayırlı uğurlu olsun.

tolga yılmaz
3 yıl önce - Çrş 24 Ağu 2016, 14:12

onu marketleri ülkere bim tarzi marketlerini satmiştı,ama su anda toplam buyuklugu saypa kafar yoktur nasil aldi acaba ?
istanbul merkezli perakendecinin bursaya girmesi osmangazi koprusunun neticesi

Misafir 836

3 yıl önce - Çrş 24 Ağu 2016, 23:37

Paralel kokular tütüyor ben size adım gibi soyliyeyim bu saypa paralele çok para akıttı bildiğiniz yerden şaşmayın su serefsizlere paramızı yedirmeyelim artık

mutlusaritas

3 yıl önce - Çrş 24 Ağu 2016, 23:44

Teyzemin daveti dolayısıyla Bursa'ya geldim, Bursalı Tahir Caddesi yakınlarındaki bir şubesine girip çıktım, rafların çoğu boştu. Bu durum satışla alakalı olabilir mi?

Örnek: İçecekler reyonunda yarım litrelik su bulamadım.

En son mutlusaritas tarafından Prş 25 Ağu 2016, 12:20 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 5
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet