Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
musty324
4 yıl önce - Pts 31 Ağu 2015, 19:54

Seyhanlar ve seyhan ekspresten başkasını tercih etmiyorum ben.

Metin_81
4 yıl önce - Pts 31 Ağu 2015, 20:14

Vallla bana göre kalite anlamında en ucuz mağaza Şaypa. Şaypaya atılan kuru iftira işe yaramamış.Çünkü adamlar işini biliyor.İndirimler fiyatlara en güzel şekilde yansıyor.
Ben Seyhan Markalarını sevmiyorum.Çünkü Onların indirim yaptığı falan yok .Şaypaya gözlemci gönderip nelerde indirim varsa onları 25 krş daha fazla paraya satıyorlar.
Ayrıca Seyhanlar marketlerinde çalışanlar insana öcü gibi bakıyor biraz üsluplarını düzeltsinler,Tabiki hepsi böyle değil ama bir çoğu bu tabire uygun.

mahmutmacit

4 yıl önce - Pts 31 Ağu 2015, 22:19

isra marketleri daha kaliteli daha modern bana göre. ancak daha pahalı. özellikle manav bölümü

ama kalite ve ucuzluk dengesinde en iyi market şaypa sanırım

EkremGOK
4 yıl önce - Sal 01 Eyl 2015, 19:07

ŞAYPA, Şaylı Ailesine ait bir market. Patronu Yusuf Şaylı olması lazım Bursa Merkez ve birçok ilçede şubeleri bulunuyor.

ivenrec
4 yıl önce - Çrş 02 Eyl 2015, 11:33

Metin_81; Aynen hocam. Seyhanlar marketteki kasiyerler müşteriye ne hoşgeldin diyor, ne merhaba diyor nede teşekkür ederiz diyor. Gerçekten bilerek özenle mi böyle insanları çalıştırıyorlar yanlarına anlamak güç. Sürekli suratı asık kasiyer olur mu yav. Böyle bir çalışma prensibi olamaz. Semtimdeki seyhanların karşısına şaypa açılacak yakın zamanda, bundan sonra alışverişlerimi şaypadan yaparım zaten. Seyhanlar bakalım o zaman ne yapacak

mahmut1616
4 yıl önce - Çrş 02 Eyl 2015, 20:07

Ben memnunum Seyhanlardan. Sizlere öyle denk gelmiş olabilir ama geneli güleryüzlü diye düşünüyorum. Özellikle şarküteri bölümündeki pastaları bir harika. akuğuruda tercih ediyorum ikinci olarak. Şaypa bana soğuk itici geliyor

nedastx

4 yıl önce - Çrş 02 Eyl 2015, 20:26

Şaypa neden Bursaspor'a reklam vermez! Özhan market bu konuda en güzel desteği veriyor.

Misafir 5bd

4 yıl önce - Cum 20 May 2016, 18:26

Bence şaypa çok iyi güvenilir bir özel sektör çekrmeyen ler böyle çirkin bahaneler uyduruyor ben şimdiye kadar hiç kötü bir şeyini duymadım 5 aydır da ŞAYPA DA çalışıyorum ŞAYPA HEM CANA YAKIN HEM CEBE

Cüneyt5316

4 yıl önce - Cum 20 May 2016, 23:38

Şaypa Bursa dışına çıkıp Yalova'da gördüğüm kadarıyla 3 İstanbul Ümraniye'de de 1 tane açmıştır. Ümraniyedekini geçen yıl kasımda gördüm ve hemen daldım 😂😂 Yalova'dakileri de her ay gittiğimde görüyorum artık alıştım ama. 😂😂

Mert Akgün
4 yıl önce - Pzr 29 May 2016, 14:18

Şaypa iki üç üründe indirim yapıp diğer ürünlerde fiyatı çakan bir firmadır.bir çok ürünü Mahalle bakkalından daha pahalıya sattığına şahidim. Parasıyla kaldırılmak isteyenler kendi bilir bişey diyemem ama kampanyalı zamanalar dışında başka marketlerden almayı tercih ediyorum

sayfa 4
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet