Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 556
pepe_
7 ay önce - Pzr 15 Arl 2019, 19:24

sizin 100 liralık krediniz değil bu. büyük rakamlı kredileri türkiye’de hiçbir banka özel kamu farketmeksizin kendi başına veremez. onlar da yurtdışından alıp içeride veriyorlar. aracılık ediyorlar yani. devlet de yurtdışından borç alıp iş yapıyor. yani ibb’ye sıra gelmeden bi devlete sormak lazım sen yabancıdan krediyi ne siyasi saikle aldın diye

hamdala suphi
7 ay önce - Pzr 15 Arl 2019, 20:28

yüz liralık kredi olsa keşke aramızda toplardık parayı. pamuk eller cebe derdik her kafadan 100 tl çıksa ne güzel olurdu

naims1
7 ay önce - Pzr 15 Arl 2019, 20:53

İbb nin yurtdışından aldığı krediler de hazine garantisi olmasa bu paraları alabilir mi.

Hükümetin ibbyi engelleme gibi bir derdi olsa bu kredilere hazine garantisi vermez, demek ki hükümetin ibbyi engelleme gibi bir derdi yok ve Ekrem yalan söylüyor.

Yoksa Ekreme göre batak olan ibbye yabancı keriz mi ki hazine garantisi olmadan kredi versin de parasını batırsın.

Hükümet engel olup hazine garantisi de vermeyip ibb yurtdışından kendi imkanlarıyla para bulabiliyorsa bu durumda da ibbnin söylediği gibi batak olmadığı sonucu çıkar ki başkan yine yalan söylemiş olur.

Bana göre Ekrem her türlü yalan söylüyor.

ercüment soros 18
7 ay önce - Pzr 15 Arl 2019, 21:56

Kadir Mevlüt felan hep yalan söyledi
Sen onlara say naim

Ender Özbek

7 ay önce - Pzr 15 Arl 2019, 22:44

Yerli Devlet Bankaları (İller Bankası) kredi vermiyor. Sebep tabii ki siyasi.
Yerli Özel Bankalar da kredi vermeye kalkınca Maliye ve Hazine Bakanı, BDDK kanalıyla o bankaların üst düzey yöneticilerini işten attırıyor.
Nasıl mı? Buyrun:

https://www.bloomberg.com/news/articles/2019-12-1 ...e=url_link

Zuğa
7 ay önce - Pzr 15 Arl 2019, 23:19

Alıntı:
Yerli Devlet Bankaları (İller Bankası) kredi vermiyor. Sebep tabii ki siyasi.
Yerli Özel Bankalar da kredi vermeye kalkınca Maliye ve Hazine Bakanı, BDDK kanalıyla o bankaların üst düzey yöneticilerini işten attırıyor.

Bu dogruysa eger gerçekten uzucu. İmamoglu dışardan kredi bulup yaparsa daha çok takdir kazanır. Bence yanlış yoldalar.

ercüment soros 18
7 ay önce - Pts 16 Arl 2019, 00:50

(+)

Naimle faysal yastığa kapandı ağlıyor şu an

erkan_gs_mk

7 ay önce - Pts 16 Arl 2019, 01:14

Alıntı:

Valla ha mı ya. Dur ben de olaya dahil olayım bari.

Esas Barış Pınarı Harekatı ve daha nice operasyonlar yapıldı, teröristlerin inlerine girildi diye birilerinin fena halde bam teline basılmış. Teröristlerden çok onlar feryad ediyor. O kadar ki Hdp önünde çocukları için gözyaşı döken anneler yerine, kayyum atanan belediyelere ziyarette bulunaraktan diyet borcunu ödüyor.

Ama pardon pardon. Ülkemizin güvenliği 4-5 tane ulaşım projesinden çok daha önemli dimi ama. Bir iki camiye gider, devamında Anıtkabir'e de gitti mi işlem tamam.

Zuğa
7 ay önce - Pts 16 Arl 2019, 01:26

Erkan Gs

size çok güzel cevap verirdim ama konu dışına çıkmış oluruz.

Bu yazdıklarınızın ulaşımla alakası nedir?

Ustura Faysal
7 ay önce - Pts 16 Arl 2019, 01:50

Alıntı:

Yooo. Ben gayette rahatım. Yalnız burası M8 başlığı. O paylaştığınız görselde M8 yazmıyor. O görseli ilgili başlıklarlarda paylaşabilirsiniz 😂

O nedenle Yanlış Başlığa Konulmuş - puanınız benden size helali hoş olsun 😂

sayfa 556
ANA SAYFA -> ULAŞIM