Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 543
Şükrü Güllüoğlu

1 ay önce - Pzr 10 Ksm 2019, 00:04

Alıntı:
Bizim yönetimlerde (belediye-bakanlıklar vs.) gerçekten bir şeffaflık sorunu var. Bir Ekrem İmamoğlu destekçisi olarak kendisinin belediyenin bu şeffaflık sorununu biraz iyileştirdiğini fakat daha çok yol kat etmesi gerektiğini düşünüyorum

Tam "Eskiden metro istanbul metro kuullanım istatistiklerini ve grafiklerini paylaşırdı, yeni dönemde göremiyoruz" diye düşünüyordum ki bu mesaji gördüm. Bu mu şeffaflığın iyileştirilmesi? Yoksa geriye gidiş mi var?

Serdar Takar
1 ay önce - Pzr 10 Ksm 2019, 13:10

Bu hat artık %85 e ulaşmıştır diye düşünüyorum.

ARDetc
1 ay önce - Pzr 10 Ksm 2019, 13:24

Hat en son %70 lerde idi

Sinan namur
1 ay önce - Pzr 10 Ksm 2019, 14:43

Alıntı:
Yoksa geriye gidiş mi var?

Son yapılan metro sunumunda halkla faydalı bilgiler paylaşılmasını göz önünde bulundurarak gelişme var yazmıştım. Yanlış hatırlamıyorsam verilerin paylaşılması Kadir Topbaş sonrası bitmişti ama yanlış bilgi vermek istemem. Ama tabii sizin de benim de dediğim gibi, her halükarda daha ÇOK yolu var kamunun şeffaflık konusunda. Vegilerimizle yapılan bir metro hattının yapımının durup durmadığını dahi bilmiyoruz.

Şarbon
1 ay önce - Pzr 10 Ksm 2019, 21:41

Alıntı:
Vegilerimizle yapılan bir metro hattının yapımının durup durmadığını dahi bilmiyoruz.

Epeydir yoktum, Neler olmuş diye bir bakayım dedim. Durdu diyen linç yemiş, devam ediyor diyen de yemiş. Belediye açıklama yapmış, o da yanlış denmiş. Ne bekleniyor anlamadım doğrusu...

gokhan tiryaki

1 ay önce - Pts 11 Ksm 2019, 04:52

Şarbon Bey selamlar, sizin gibi projeyle doğrudan alakalı olan kişilerden bilgi almaya ihtiyacımız var. Maalesef gözlemlediklerimiz ve araştırdıklarımız net bir fikir sahibi olmak için yeterli gelmiyor, neler olduğunu merak ediyoruz bize vereceğiniz en ufak ayrıntı bile çok önem taşıyor şu anda

ARDetc
1 ay önce - Pts 11 Ksm 2019, 09:24

https://www.instagram.com/p/BwwawjaFThw/?igshid=1 ...tijfi4exy8

27 Nisan 2019dan kalma hatta ait bazı resimler

wowcu cenk
1 ay önce - Pts 11 Ksm 2019, 18:42

12 aylık ödeneği 8 ayda bitirirlerse,kalan 4 ayda işler durur.Önümüzdeki sene yine senelik ödenek 8 ayda bitirilirse işler dururmu?Yoksa projenin kredi sağlayıcıları daha yüksek kredimi verirler?

hamdala suphi
1 ay önce - Pts 11 Ksm 2019, 23:22

napalım aramızda para mı toplayalım yani bunu mu istiyorlar. Herkesten 1000 tl çıksa belki hallolur ne dersiniz?

ARDetc
4 hafta önce - Sal 12 Ksm 2019, 07:56

Seneye bence bu hat durmaz çünkü 2020 sonbaharında muhtemelen açılışa en yakın hat bu olduğundan belediyenin hattın inşaatının durmasına izin vereceğini sanmam

sayfa 543
ANA SAYFA -> ULAŞIM