Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Yasin Efesoy

9 yıl önce - Cmt 10 May 2008, 19:37

Müftü Ahmet Hulusi Efendi Anıtı ve tarihi çeşme (HDR Foto)

Çetin Gökbulut
9 yıl önce - Pzr 11 May 2008, 23:14

Sanırım bayramyeri meydanı çok değişecek.Ama ne zaman ve nasıl?

Yasin Efesoy

9 yıl önce - Pts 12 May 2008, 20:34

Bayramyeri Meydanı Projesi ile ilgili olarak da bu linkte demişim ki:
Alıntı:
2 - Bayramyeri Meydanı Projesi'nde son durum nedir?
Bayramyeri Meydanı Projesi için meydanın alt kısmında bulunan Peynir Hali'nin proje imarlama çalışmaları devam ediyor. Önümüzdeki günlerde bu çarşıda kamulaştırma ve tahliye çalışmaları başlayacak. Bunun sonrasında da ilerleyen dönemlerde Kent Meydanı ile birleşmeye uygun nitelikte meydan inşaatına başlanacak. Meydanın uygun bir noktasına da kent mimarisine uygun modern bir mini çarşı yapılacak.

Meydanda bulunan Peynirciler ve Kasaplar Çarşısı'ndaki kamulaştırma işlemleri sona erdi sanırım. Büyük ihtimalle bu ay içinde tahliye edilecek ve akabinde zaman kaybetmeden meydan yapımına başlanacak. Daha önce ilk etap olarak geçici şekilde yapıştırılmadan zemine kaplanan traverten karolar sökülecek, tekrar kullanılmak üzere depolanacak. Yeni proje hayata geçecek. Bu projeyi bekleyip göreceğiz.
NOT: Sevgili üyelerimiz, lütfen Denizli Belediyesi projeleri ile iligli olarak fikir, görüş ve sorularınızı Denizli\'de Değişim Dalgaları - Denizli Belediyes ... Projeleri başlığında belirtiniz. Teşekkür ederim.

Yasin EFESOY

Yasin Efesoy

9 yıl önce - Sal 08 Tem 2008, 23:47

Tarihi çeşme, Meydan ve Kasaplar Çarşısı...

(+)

özlemYLÇN
9 yıl önce - Çrş 09 Tem 2008, 10:07

buradaki aktarlar ve mefruşatçılar denizli halkının her ihtiyacına cevap veriyorlardı kanımca...ama bu halide çok güzel en azından bayram yerine bi renk geldi..aslında bankları fazlalaştırsalar...gölgelik falan olsa..insanlarımız için işleri görürken dinlecelik bir yer haline getirilse çok güzel olur..naçizane fikrim..tabiki ben böyle yazdım ama son hali nedir bilmiyorum..

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler