Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Dünyanın En Büyük Kentsel Dönüşüm Projesi Ankara Mamak'ta Gerçekleşiyor
« önceki   123 ... 137138139 ... 141142143   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 138
Engin5506
2 ay önce - Sal 22 Arl 2020, 20:18

Arkadaşlar, siz Melih Gökçek'in avukati misiniz? Yeter daaa..tamam siyasi yönünuz net belli..ama burada canı yanan birçok insan var....her elestireni düşman gözle bakmanizdan bıktık ya... Bıktık

Duha06
2 ay önce - Çrş 23 Arl 2020, 09:48

Bizde 10 yıldır bekliyoruz dutluk mah. aslında bu proje başladığında ilk yapılacak etap dutlukta ama hak sahipleri anlaşmaya yanaşmadı ya da çok daire istediler anlaşma sağlanmadi sonra uregil dekiler hepsi anlaşınca orası yapıldı. Tamam hataları vardı ama yine de yapılıyordu konutlar inanın tek suçlu onlar değil. Anlaşmalar yapılsaydı belki de şimdi bitmiş olurdu bir çok kişi de hala mahkeme de.

soul1234
2 ay önce - Çrş 23 Arl 2020, 11:46

Neyi millet anlaşmadı. Her yerde semtine göre arsa anlaşma oranı %35 %40 %50 ler de iken sen burada 250 metre kare arsana 100 m kare daire verirlerse birde üstüne milleti borçlandırırsan millet tabi anlaşmaz.
Müteahitleri kazandıracam, rant sağlayacam dersen tabi millet anlaşmaz. Biz anlaştık ta ne oldu. Bırakın onu bunu savunmayı sizin. Yok o yavaşta olsa yapıyordu falan filan hikaye. Hepsi kendi cebini düşünüyor. Burada kimse yandaşlık yapmasın gereksiz yere bana kimse kimseyi savunmasın herşey ortada. İşlerine gelince bir kararname ile heryeri kamulaştırıyorlar neyin kafasını yaşıyorsun. Burada bir mağdur var ise oda mamak halkıdır. Gerisi çok önemli değil.

CAN KAYA66
2 ay önce - Pzr 27 Arl 2020, 20:25

Ben bu işin sonunu çok merak ediyorum
Milletin evini veremiyorlar
Veremedikleri gibi her ay dünya kira ödüyorlar

Gul06
2 ay önce - Pts 28 Arl 2020, 15:15

Benim bahara evleri vereceklerine de umidim kalmadı artık. Bir an önce yapıp teslim etmemelerinin nedeni nedir merak ediyorum. Ne bir bilgi var.ne de açıklama.

Duha06
2 ay önce - Pts 28 Arl 2020, 15:41

Çalışmalar çok yavaş mayıs a kadar biter inşallah da bizde kiradan kurtuluruz. Mamak hastanesi açılırken Bakan Murat Kurum da gelir o zaman söylemek lazım söz vermişti neden böyle oldu.

Gul06
2 ay önce - Pts 28 Arl 2020, 19:55

Onlar icin söz vermek anı kurtarmak gibi, basit bisey. O nedenle guvenmiyorum. en son geldiginde de söz vermisti hatta bir vatandasa cay icmeye gidecekti.

yemre44
2 ay önce - Çrş 30 Arl 2020, 15:13

Murat kurum altıağaç tokiden hazır 600 konutu vereceğini söylemişti (seçimlerden önce), malesef seçimden sonra unuttu sözünü ve o daireleri sattilar. Mansur yavaş geldi özelliklede yeni mamaktaki haksızlıklar üzerinde durdu ve 10 yıldan fazla oyalanan, büyük mağduriyet yaşayan halkın yanında duracağını, hızlı bir şekilde yapılaşmanın başlayacağını dairelerin teslim edileceğini söyledi. Hatta bu taahhüdünün kayıtlara geçmesinide istedi. inşaata başlamadığı gibi zemin etüt çalışmalarını bile bitiremedi galiba. Tahminin şu seçimlere kadar oyalarlar; seçimler yaklaşınca göstermelik bir kaç temel atarlar...İNŞALLAH öngörümde yanılırım, herşey çok güzel olur tüm mağduriyetler giderilirde ben çok mahcup olurum.

Duha06
2 ay önce - Çrş 30 Arl 2020, 16:40

Bence yine devlet el atar diğer etapları da dutluk gibi toki yapar.

Gul06
1 ay önce - Cmt 02 Oca 2021, 11:36

2021 kira bedeli ne kadar oldu? Bilgisi olsn var mı?

sayfa 138
« önceki   123 ... 137138139 ... 141142143   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet