Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Dünyanın En Büyük Kentsel Dönüşüm Projesi Ankara Mamak'ta Gerçekleşiyor
« önceki   123 ... 134135136137138139   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 135
nhanci_18
3 ay önce - Çrş 14 Ekm 2020, 14:20
Kira Paraları

Büyükşehir 676,00 TL Kira veriyor. Mamak Belediyesi yapmış olduğu kentsel dönüşümlerde 900,00 TL nin üzerinde kira veriyor diye biliyorum.

yemre44
3 ay önce - Prş 15 Ekm 2020, 15:05

Büyükşehir müjde açıklamış, daha önce vermedikleri 58 adet konutu vereceklermiş. Böylece mağduriyetler giderilecekmiş. Bu ne büyük lütuf yarabbi, sevinçten tüylerim diken diken oldu. Biliyorsunuz sözleşme sırasında zemin ve kotları vermeyerek kimseyi mağdur etmeyeceklerdi, şimdi ise lütuf oldu. Seçimler öncesi bakan KURUM tokinin yaptığ( altıağaçı) 600 konutu vererek mağduriyetimizi giderecekti, seçimden sonra unuttu. Yalan, aldatma, vatandaşı adam yerine koymama, hakka hukuka riayet etmeme ortak karakterleri olmuş. Tüm bu ifadelerimi hakaret kabul edip; hakkımda hakaret davası açmalarını kendilerine saygılarımla arz ediyorum.

Duha06
3 ay önce - Prş 15 Ekm 2020, 19:16

Bi an önce ınsanlara evlerini teslim etmeleri lazım yeter artık çok bekledik eğer bu konu çözülmezse oy da yok.

Duha06
3 ay önce - Cum 16 Ekm 2020, 08:56

Söyle bir durum var anlaşmalar bitti konutların başlaması lazım ama geçmiş dönemde yani Melih gökçek zamanında anlaşma yapmayanlar itiraz edip dava açanlar yüzünden başlamıyordu. Bence bunda melih gökçek in bir suçu yok sevmeyebilirsiniz ama gerçek bu. Ve inanıyorum ki şu an melih gökçek olsaydı çok daha farklı olurdu.

KENNES
2 ay önce - Pzr 25 Ekm 2020, 01:42

ANKARAYI ANKARA YAPAN MELİH GÖKÇEĞE LAF EDİCEK KADAR YÜZSÜZ DEİLİZ EVEL ALLAH GÖKÇEK OLMASA 10 BİN TL BİLE ETMEYEN GECE KONDULARINIZDA ÇÜRÜYÜP GİDİCEKDİNİZ ADAM KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ YAPIP 10 BİN TL BİLE ETMEYEN GECEKONDULARINIZIN DEĞERİNİ 180-200 BİN TL DEĞERİNDE DAİRE YAPARAK VERİYOR SİZ 20 AYDIR HALA KOLTUĞUNDA OTURUP KIÇINI BÜYÜTEN MANSURU SAVUNUN .BUNA NANKÖRLÜK DENİR AĞLASINIDA TÜRK MİLLETİ YAPMASINI İYİ BİLİR .

Duha06
2 ay önce - Pzr 25 Ekm 2020, 08:08

Dutluk ta yapılan konutların değeri 350 bin tl olarak belirlenmiş arkadaşlar. Çünkü diğer konutlara göre çok daha güzel balkonları çok büyük aralarında çok fark var bizler şanslıyız. Bu arada kuralar da mayis a ertelenmiş.

Ertuğrul 06
2 ay önce - Pzr 25 Ekm 2020, 23:58

Gerçekten kimisi ak parti kimisi CHP kimisi MHP siz bu kafayla zaten bir yere varamazsıniz, kimse yiyemeyecegi sofranın başına gecmemeliydi, kira yardımı almayanlar var, ve bekliyoruz evet Mamak rant bir yer değil ama isim beni ilgilendirmez abb başladıysa bir şekilde bitirmeli Mansur beyde. Yaptık yapıyoruz dedi Melih bey de aynı hikayeyi okudu kuzeykenti devlet TOKİ eliyle yaptı burayida yapsın yapmıyor ise bıraksın su akar yolunu bulur 10 sene gecti yolda bulmadım

nhanci_18
2 ay önce - Sal 27 Ekm 2020, 17:28
İhale Ne Zaman

Mamak Kentsel Dönüşüm Projesi Kapsamında 2. Etapta 12 senedir bekliyoruz. İhale ne zaman sakın Büyükşehir Toki ye vermesin Çünkü Tokinin yaptığı binalar ortada balkonlar küçük binalar birbirlerine yakın hiç bir estetiği olmayan sırf bina yapmak için yapılan yapılar. Adam gibi binalar yapsınlar. Bu kadar yıl bekledik. Dandik binalar yapılacaksa hiç yapılmasın. Büyükşehir 2020 yılında 2500 konutun ihalesini yapacağını söylemişti. Sonuç ne oldu? Müteahhitlere az kar mı veriyorlar da ihaleye giren mi yok. 1001 konut ihalesine katılım olmadı. Çözüm bulun artık bu işe ona göre yapın ihalelerinizi...12 yıl da hala bekliyoruz.

Duha06
2 ay önce - Sal 27 Ekm 2020, 20:16

Dutluk daki konutları Toki yaptı çok güzel balkonlar çok büyük malzemeler iyi gidip bakın bence.

KENNES
2 ay önce - Sal 27 Ekm 2020, 20:21

BU 1001 KONUT HANGİ ETAP OLUYO ŞİMDİ .

sayfa 135
« önceki   123 ... 134135136137138139   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet