Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Camila Solmaz

10 yıl önce - Sal 30 Ekm 2007, 12:59
Ailede ve Toplumda kadının yeri !

Kemal Bayır
10 yıl önce - Sal 30 Ekm 2007, 13:54

Zafer

10 yıl önce - Sal 30 Ekm 2007, 14:11

minne
10 yıl önce - Sal 30 Ekm 2007, 14:18

Alıntı:
son zamanlarda çalışan kadının yapacağı son şey Evlilik olduğu tespit edilmiştir

3 hafta once evet diyerek boyle bir karar verdim korkutmayın beni evlilik çalişan bayanlar için son iş diyerek

Peki bu evlilik kararını verirken korktum mu? Tabiki evet
Hala korkuyormuyum? Tabiki evet

Evin kücük kızıyken kendi evimin hanımı olmak , yönetmem gereken bir ev, bir yuva , iki aile ,gelir giderler ayriyetten bir kaç yıl sonra bu dünyaya küçük bir Mine getirmek Bunların üstüne üstlük Sabah 8 aksam 6 ya kadar çalişmak korkutmasında ne korkutsun yani

Çalişan bir bayanla çalişmayan bir bayan tabiki evine aynı özeni gösteremez. Cocugunuzla sabah kalktıgından ve yatana kadar ilgilenmekle, aksam 18:00 - 23:00 arasında ilgilenmek aynı şey olabilirmi, bence olamaz.

Zafer

10 yıl önce - Sal 30 Ekm 2007, 14:24

Alıntı:
Çalişan bir bayanla çalişmayan bir bayan tabiki evine aynı özeni gösteremez. Cocugunuzla sabah kalktıgından ve yatana kadar ilgilenmekle, aksam 18:00 - 23:00 arasında ilgilenmek aynı şey olabilirmi, bence olamaz.

Ama evhanımları ise bu konuda tam tersi düşünüyorlar, "ev hanımı ne iş yapıyor ki evde oturuyor" diyorsunuz, diyorlar.. Oysa çalışan kadın parasını veriyor temizlettiriyor evini, parasını veriyor şunu yapıyor bunu yapıyor vs diye hayıflanıyorlar.. Ev hanımı daha çok yoruluyor vs diyorlar.. Çalışan kadın 8-5 çalışırkeen ev hanımı uyandığından yatana kadara çalışır ve para almaz diyor.. Buna nedemeli peki..

Kadınlarımız sizi seviyoruz.. (arayı sıcak tutmak gerek )

Mustafa Urgancı

10 yıl önce - Sal 30 Ekm 2007, 15:26
Kadın

Camila Solmaz

10 yıl önce - Sal 30 Ekm 2007, 16:39

Alıntı:

E çocuk hep 2 3 yaşında kalmaz ki, o da büyür. Çocuklar 15 18 yaşına gelince sabah kalktığında sizinle yani hep annesiyle olmak istemez. Bence kadın çalışmalı ama tam gün değil, part time kadın için hele hele evli bir bayan için idealdir diye düşünüyorum. Hem işiyle ilgilenmeye vakti olur hem eviyle hem de ailesiyle. Peki iş yeri çok uzaksa?

M.O.Dikmen
10 yıl önce - Sal 30 Ekm 2007, 17:14

Alıntı:
Çalişan bir bayanla çalişmayan bir bayan tabiki evine aynı özeni gösteremez.

Annem hem çalışıp hemde bana bakmıştır. Çok şükür evimizin hiçbir şeyi de eksik kalmamıştır. Çünkü Allah kadını hem çalışıp hem de evine yuvasına bakabilecek dirayette yaratmıştır. Çalıştığı için evinin bazı işlerini ihmal eden bayanlar varsa eğer bunu sadece masum bir bahane olarak görüyorum. Benim eşim de çalışmakta hatta bazen eve benden bile geç gelmektedir, ama bir gün bile herhangi bir dağınıklık veya özensizlik görmedim. Yeter ki insanın yapmaya niyeti olsun...

Sevgiler..

En son M.O.Dikmen tarafından Sal 30 Ekm 2007, 18:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Eren Kurus

10 yıl önce - Sal 30 Ekm 2007, 17:45

Oya Elkan

10 yıl önce - Sal 30 Ekm 2007, 18:55

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET