Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
emrenmert

7 yıl önce - Pzr 07 Eyl 2014, 11:45

Şu an Halkalı'ya 81 değil de, BN1 kodlu geçici hat gidiyor.

Misafir f18

7 yıl önce - Pts 08 Eyl 2014, 08:44

Hükümetin yaptıklarından rahatsızsanız İstanbul'da yaşamayın, İzmir'e gidin ve bakın bakalım orası nasılmış. Sanki isteyerek iş yavaşlatılıyor gibi konuşup muhalefet olmayın.

apo34
7 yıl önce - Pzr 28 Eyl 2014, 17:50

2 sene oldu bütün yaz boyunca K.Çekmece-Zeytinburnu arasında hiçbirşey yapmadılar...İş makineleri yatıyor...

oytun71

7 yıl önce - Sal 30 Eyl 2014, 01:34

Alıntı:
Hükümetin yaptıklarından rahatsızsanız İstanbul'da yaşamayın, İzmir'e gidin ve bakın bakalım orası nasılmış. Sanki isteyerek iş yavaşlatılıyor gibi konuşup muhalefet olmayın.

Böyle akıl özürlü bir cümle kurabilmek için ne kadar maaş alıyorsun hükümet kaynaklarından? Mertçe bunu söyleyebilir misin?
...ve acaba sen ne kadar İstanbullusun? Ne kadar kent kültürüne sahip bir insansın ki böyle bir çıkış yapabiliyorsun?

Misafir eaf

7 yıl önce - Cmt 31 Oca 2015, 15:35

Gerçekten 1 tane işçi bile çalışmıyor, rayların bulunacağı zeminler 1 metre yükseklikte kuru çamurların içinde. Türkiye 2023'de orta asya'ya gider bu gidişte.

Misafir 49d

7 yıl önce - Cmt 31 Oca 2015, 15:44

Benim asıl merak ettiğim yedikule sirkeci hattı ne olacak, şu son günlerde tren yolunu kaldırıp otel felan yapılacak duyumları aldım doğrumu acaba bilenler paylaşırsa sevinirim.

Onur Deniz
7 yıl önce - Çrş 18 Şub 2015, 18:54

Banliyö hattını kaldırdılar marmaray yapıcaz dediler iyi güzel eyvallah ta kazlıçeşmeden halkalıya hiç çalışma yok banliyö hattı kalkalı çok oldu daha rayları aylar önce söktüler.bn1 bn2 ve bn3 hatları 5 dkda bir kalksalarda çözüm değiller yetmiyor otobüsler eminönünden bn1 e bindim küçükçekmecede inecektim.Akşam iş saatleriydi yol çalışmasıda vardı üstelik nerde olduğunu bilmiyorum.şöför inip sigara molası verdi öyle bir trafik vardı.eminönünden 1 saate yenikapıya vardık.duraklar boştu yenikapıya kadar ama yeni kapı dahil yenikapıdan sonraki her durakta çok yolcu aldık araç patlamak üzereydi çekmeceye geldiğimizde bile millet kapıya dayanmıştı.tüm halkalı nüfusunu taşıyordu sanki otobüs.aracın yolcu sayısı çok en azından uzun araç olsa fena olmazdı.şu marmaray hattının yapılmaya başlaması lazım.

okiii
7 yıl önce - Cum 12 Hzr 2015, 02:26

Arkadaşlar Halkalı-Sirkeci hattı tahmini ne zaman açılır ?

SalihB
7 yıl önce - Cum 12 Hzr 2015, 11:29

Alıntı:
Arkadaşlar Halkalı-Sirkeci hattı tahmini ne zaman açılır ?

En erken 2017 başında.

Misafir b19

7 yıl önce - Cum 12 Hzr 2015, 13:15

Mutlaka takviye hatlara başlanması lazım. Tamamen körüklü otobüslerle donatılmalı banliyö ikame hatları.

sayfa 5
ANA SAYFA -> ULAŞIM