Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Akın Kurtoğlu

15 yıl önce - Çrş 31 Ekm 2007, 19:52

Alıntı:
Ben yüzerek 30 sn'de giderim.

Yemiş iskelesi önündeki yoğun yolcu motoru trafiğini aşmaya çalışırken, motorlardan birinin pervanesine takılarak, dakikada 78 devir yaptıktan sonra Hakk'ın rahmetine kavuşacağın için, bizler de ikindiyi müteakip cenaze nemâzına iştirak eyleriz herhalde Fatih Camii'nde...
(Allah muhafaza ) Hehheheehhee...

Akın KURTOĞLU

İSMAİL ÇELİK

15 yıl önce - Çrş 31 Ekm 2007, 20:14
AKIN AĞABEY

Akın Ağabey,bu istasyonun tam yeri Küçükpazar'daki kırmızı renkte olan caminin yanıdır.Tabi dediğin gibi yürüme mesafesidir.Akın Ağabey sunduğum fikirden amaç sadece Eminönü bölgesine ulaşım değil,orada bahsettiğim ulaşım sistemlerinede zaman kaybetmeden aktarma yaptırmaktır.Böylece tramvaydaki yükte biraz azalır.

Murat Caner
15 yıl önce - Çrş 31 Ekm 2007, 20:22

Şimdi düşünüyorum da, sanırım Kabataş Zeytinburnu'nu Kabataş'ta bırakıp Kabataş Sarıyer arasınına metrobüs yapmak daha mantıklı geliyor.

Ben metrobüsçü oldum çıktım.

Keremss
15 yıl önce - Çrş 31 Ekm 2007, 20:39

Alıntı:
Şimdi düşünüyorum da, sanırım Kabataş Zeytinburnu'nu Kabataş'ta bırakıp Kabataş Sarıyer arasınına metrobüs yapmak daha mantıklı geliyor.

Yapalım nasıl olsa metrobus ucuz yerin üstündende gidiyor (yerin altından gidince sıkıntı oluyor görmediğimiz için yorum yapamıyoruz ) Heryere metrobus yapalım hatta minibusleri kaldırdık otobusleride kaldırıp metrobus yapalım...

Atalarımız doğru demiş İBB nin biri kuyuya taş atmış 40 tane WowTurkey'ci çıkaramamış

efe aachen

14 yıl önce - Pzr 30 Mar 2008, 00:47

kabataş'ta sonlanan tramvay hattını beşiktaş'a kadar yolun yukarısından götürmeleri mümkün müdür? berlin'de s-bahn sistemi var yolun altından da üstünden de gidiyor, hatta köprü üzerinden gidiyor alttan arabalar geçiyor üst taraftan tramvay geçiyor, sanırım havaray dedikleri sisteme benziyor ama tramvay gidiyor yukarı taraftan trafiğe karışmadan.

Gorkem.

11 yıl önce - Sal 25 Oca 2011, 13:34

zaten uzun zamandır yorum yazılmadıgından belli sanırım bu hat kabataş alibeyköy projesi de ortaya cıkınca rafa kalktı

Cemoli D18
11 yıl önce - Sal 25 Oca 2011, 14:48

metrobüs yaygınlaşmalı yaygınlaşmalı yaygınlaşmalı tak bir yönde olmamalı kuey-güney yönde de olmalı...

sayfa 4
ANA SAYFA -> ULAŞIM