Ana Sayfa 900 bin Türkiye Fotoğrafı
barış_20
2 yıl önce - Sal 10 Tem 2012, 14:17

Denizli Antalya Karayolunun Tavas kavşağına kadar olan 3 şeritli yolun 2 şerite düşürülmesi haberi vardı.Sanırım 2x2 olarak sıcak asfalt kalacak.Hayırlısı olsun.İnş. kışın karda buzda sorun yaşanmaz.
Kaynak: http://www.deha20.com/gundem/turizm-yolu-daraldi.htm

mustafa zft

2 yıl önce - Sal 28 Ağu 2012, 09:56

Sürekli yazmaktan ben bıktım. Bu Denizli-Antalya karayolu ne olacak? Diyebilirsiniz ki şuan Zeytinköy-Bağbaşı-Zümrüt evlerde altyapı çalışması var o yüzden yapılmıyor ama bu yol zaten hiç yapılmadı. Ne diğer belde belediyesi el attı ne Karayolları ne de Denizli Belediyesi. Ulus kavşağından Tekkeköy mahallesi girişine kadar kalan kısımdaki asfalt köy yollarından bile kötü. Denizli için içler acısı bir durum. Her zaman vizyon kent vizyon kent diye söylenmekle olmuyor. Ankara-İzmir yolları neredeyse her yıl yenilendi. Ama Antalya karayolu üzerinde kalan kısmın ne asfaltı ne de trafik işaretlemeleri yapılmadı. Yapılacak gibi de görünmüyor. Son olarakta 1.Çevre yolunun Ankara asfaltı bağlantısında kalan ve oradan Organizeye kadar gidilen kısımdaki yoldaki asfalt kaliteside berbat. Hadi Bağbaşı kısmında altyapı çalışması var burada neden bekleniyor. Sizin vizyon kent diye söylediğiniz bu mu? Geçtiğimiz günlerde Eskişehire gittim yıllardır geçmediğim Afyonkarahisarın yolları bile Denizli'nin yollarına bin basar. Keza Eskişehiri anlatmıyorum bile. Ya sizin vizyonunuz dar yada başka şehirlerin vizyonları daha farklı. Belediye acaba ne zaman buralara el atacak?

barış_20
2 yıl önce - Sal 28 Ağu 2012, 10:44

Sanırım o bölgenin alt yapısı bitince (Yağmursuyu+Kanalizasyon+içme suyu+Telekom+Uydunet+Aydem+Doğalgaz vb.) Üniversite Köprülü Kavşağı ve yaya üst geçitleriyle yolun asfalt kalitesi yükseltebilirler.Tabi bazı işler hemen olmuyor.Paket paket yapılan işler var.Bir süreç dahilinde.Zaten o bölgeye teleferikte yapılmak isteniyor.Zamanı gelince o bölgeye gerekenler yapılacaktır diye ümit ediyorum.

mustafa zft

2 yıl önce - Sal 28 Ağu 2012, 12:03

o zamanı bir türlü gelemedi zaten oraların. İzmir ve Ankara karayollarının asfaltları hiç gereği olmadığı halde yenilendi. Alt yapısı yapılmasın demiyoruz ama enazından geçicide olsa bir asfalt dökülmeli. O yolun ağırlığı oldukça yüksek. İzmir ve Ankara yönünden gelip o yolu kullanan çok kişi var ve Denizli'nin adına yakışmıyor. Yapılması gereken işlerden en önce geleni belkide bu.

Onur Taner
1 yıl önce - Çrş 14 Ksm 2012, 20:42

Başlıkta bir şey farkedilmemiş;
Denizli-Antalya karayolu; Ukrayna Odessa'dan başlayan ve Romanya Köstence, Bulgaristan Varna, Edirne, Çanakkale ve İzmir'den geçen Avrupa karayolu E-87'nin bir parçası.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> Diğer Şehirler