Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 27
GeDiZ

10 yıl önce - Prş 17 Nis 2008, 06:25

Arkadaşlar verilen bilgi doğru da olsa yanlış da olsa birden suçlamaya gitmeyelim lütfen!.. Körüklü BMC 300K halen deneme seferi yapmaktadır. Plakası o yüzden halen sarıdır. Şoförlerden beğenen de var beğenmeyen de. Otobüs Eshot'un değil, test bittiği an çok büyük bir olasılık geri dönecektir. İlk otobüs olduğu için bazı husurları var ama zaten bu yüzden test edilmekte. Araç 361'de seferlerine devam etmekte. Daha az laf daha çok fotoğraf diyorum Herkese iyi sabahlar. Saygılar...

Erkan_T
10 yıl önce - Cum 18 Nis 2008, 12:16

Alıntı:
UZUN ARAÇ yazısı yapıştırılmış.
* Procity yazısı değişmiş, büyümüş.
* ABS/ASR yazısı da değişmiş ve RETARDER kelimesi eklenmiş.
* Euro 3 Intercooler yazısı da değişmiş gibni duruyor ama ne yazdığını okuyamadım.
* Sol arka Stopların yeni ve parlak olduğu dikkat çekiyor, bari sağ tarafı da değiştirselermiş. Geçer sene üretilen aracın stoplarının 1 sene içinde gözle görülecek kadar kararması BMC açısından pek hoş bir puan değil.

Kaputun da kazada zarar görüp yenisinin takılmasıyla ufak değişiklikler yapıldı.

"Procity" yazısı Procity ilk ve tek solo otobüsün de bulunandan aynısı yapıştırıldı, böylece iki tip yazılı Procity yazısı olmuş oldu.

ABS/ASR yazısı değişmedi aynı şekilde korunup altına Retarder yazısı, Euro 3 İntercooler yazısı da kaldırılıp onun bulunduğu bölgeye 300K yazısı yapıştırıldı.

1 sene içerisinde sizin de otomobiliniz aynı yolları katedseydi sizin aracınızın farlarıda aynı duruma gelirdi, merak etmeyin.

erincar
10 yıl önce - Cum 18 Nis 2008, 12:33

15 Nisan günü saat: 14.00 civarında 361 hattında BMC körüklü otobüse rastgeldim..Otobüs kalabalık değildi, arka kısmında yolculuk yaptım,, ilk farkettiğim husus araç rölantide iken oluşan aşırı titreşim oldu, adeta masaj koltuğu gibi.. hareket halinde ise motor sesi epeyce yüksek malesef...Hava sıcaktı ve şöför Karşıyaka çıkışından itibaren klimayı çalıştırdı, fan sesi de yüksek geldi bana..Ayrıca soğutma pek iyi değildi, ama bu husus (varsa) termostat ayarının iyi yapılmayışından kaynaklanabilir..Otobüse biniş ve inişler rahat, koltuklarda fena değil..Bir eksi tarafı da kaloriferler...Eski tip solo BMC'lerde de kullanılan kalorifer konulmuş, bu kaloriferlerin gürültülü çalıştığını biliyorum, yeni tip (MAN ve MERCEDES otobüslerdeki) kalorifer kullanılsa daha iyi olacak...Yol tutuşu bana iyi gibi geldi, özellikle Altınyol'da süratli giderken ..Bakalım bir de yeni Mercedes körüklüler gelsin, daha ayrıntılı karşılaştırmalar yapabiliriz..

hakan_35
10 yıl önce - Pzr 20 Nis 2008, 15:31

Otobüsün arkasına yapıştırılan uzun araç ve procity yazıları biraz daha şık olabilirmiş. Estetik açıdan güzel gözükmüyor. Ayrıca aracın arka tasarımı biraz daha elden geçrilmeli, makyajlanmalı.

İBRAHİM DİLBER
10 yıl önce - Sal 22 Nis 2008, 23:15

Siyah camlar da ayrı bir güzellik katmış. Üstelik güneş ışınlarını bir nebze de olsa süzüyordur herhalde. Çok sıcak havalarda güneş ışığının doğrudan otobüsün içine vurması insanı rahatsız ediyor.

anil1925
10 yıl önce - Çrş 23 Nis 2008, 04:06

(+)

Buda balina yavrusu:)Baya oldu bu resmi çekeli aslında yeni yapılan karşıyaka otobanında çekmiştim...

VolkanAtalay
10 yıl önce - Çrş 23 Nis 2008, 18:26

bu ne arıyo eshot bundan satın almadı sanırım demi

serdar ölmez
10 yıl önce - Çrş 23 Nis 2008, 18:50
izmir in değil onlar

görmüştüm bunları, 4-5 tane ardı ardına geçip gittiler. kuzey ege veya trakya illerimizden birine gidiyordu galiba. çanakkale veya edirne belki

Erkan_T
10 yıl önce - Çrş 23 Nis 2008, 21:05

Alıntı:
Buda balina yavrusu:)Baya oldu bu resmi çekeli aslında yeni yapılan karşıyaka otobanında çekmiştim...

Alıntı:
görmüştüm bunları, 4-5 tane ardı ardına geçip gittiler. kuzey ege veya trakya illerimizden birine gidiyordu galiba. çanakkale veya edirne belki

Nerdeyse Şubat ayı sonu ile Mart ayı ortalarına doğru bir zaman diliminde bunların teslimatları gerçekleşmişti.

Yurtiçine satılmamakla ve Procity model olmamakla beraber fotoğrafta görülen Sinyal Beyazı renginde, Mobitec dijital göstergesi bulunan Belde 250-SLF model otobüs 100 adetlik siparişin parti teslimatları olarak Romanya' ya doğru seyir etmektedir.

anil1925
10 yıl önce - Prş 24 Nis 2008, 02:28

Bunları bu şekilde mi romanyaya gönderdiler ben gemiyi daha cazip görürdüm sonuçta yeni araçlar Evet mart ayı gibi görmüştüm ben bu araçları 4erli 4 grup şeklinde geçip gittiler bende dedim heralde izmir büyükşehir belediyesi karşıyaka bölgesinde çalıştırıcak bu otobüsleri saf ben

sayfa 27
« önceki   123 ... 26272829   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege