Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Ahmet Bengüer
11 yıl önce - Cum 05 Ekm 2007, 21:18
[İST-A2.31] - ÖHO'ların Durak Harici Yolcu Almaları ve Kırmızı Işıkta Geçmeleri

Arkadaşlar bu başlık altında Öhoların durak harici yolcu almaları ve kırmızı ışıkta geçmeleri konusunu tartışacağız.İETT araçlarının durak harici yolcu almaları adı altında bir başlık bulunmakta olup öhoların durak harici yolcu almaları ve kırmızı ışık ihlallerini burada işleyeceğiz.

kutlay34
11 yıl önce - Cum 05 Ekm 2007, 21:20

Gereksiz başlık, eminimki kilit gelecek... Burdan devam edilebilinir...

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=16992

En son kutlay34 tarafından Cum 05 Ekm 2007, 21:23 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Ahmet Bengüer
11 yıl önce - Cum 05 Ekm 2007, 21:21

bugün saat 17.00 sıralarında halıcıoğlundan ayvansaray istikameti yönüne doğru kırmızı ışığı ihlal edip geçen araç a-132 kapı numaralı öho az kalsın çok ciddi bir kazaya sebe olacaktı binek araç sürücüsü göz göre göre kırmızı ışıkta geçiyorsun az daha bizi biçiyordun dedi öho şöförü belli ki insanlıktan nasibini almamış asalak bir tipti çok kaba bir şekilde cevap verdi hem suçlu hem güçlü misali

Ahmet Bengüer
11 yıl önce - Cum 05 Ekm 2007, 21:23

Alıntı:
Gereksiz başlık, eminimki kilit gelecek...

İETT araçlarının durak harici yolcu almaları ile ilgili bir başlık var ise öholarında durak harici yolcu almaları konusunda bir başlık olması gerektiğini düşünüyorum

kutlay34
11 yıl önce - Cum 05 Ekm 2007, 21:26

Alıntı:
İETT araçlarının durak harici yolcu almaları ile ilgili bir başlık var ise öholarında durak harici yolcu almaları konusunda bir başlık olması gerektiğini düşünüyorum

Bunlara bende şahidim ve hergün Kartal Eski peronlar durağında karşılaşıyorum ama(hatta küçük ÖHO'lar için çalışan kâhyada var), böyle bir başlık açılmasına gerek olmadığını üssteki mesajımda söyledim... Konu bir başlıkta birikeceğine parçalanıyor olması bence normal değil... Kendi adıma konuşayım, takip etmem zorlaşıyor...

Enes Zengin
11 yıl önce - Cum 05 Ekm 2007, 22:33

Yukarıdaki linkteki başlık "[İST-A2.04] - İstanbul Özel Halk Otobüsleri (ÖHO) - Güncel Sorunlar, Fikirler ve Çözüm Önerileri" bunlarla ilgili.Sizin bahsettiğinizde bir sorun olduğuna göre bunun yeride o başlık.Her sorun için ayrı başlık açmanın ne lüzumu vardır ne de mantığı.forumu çöplüğe çevirmenin gereği yok.[/i]

recep demirbas
11 yıl önce - Cum 05 Ekm 2007, 22:54

bu tür başlıklar artık sıkmaya başladı. en azından beni.
iett için açılan başlıkları kullansak nasıl olur halk otobüsleri için de ?
sonuçta aynı kuruma bağlı olarak çalışan araçlar hepsi
bunub yerine trafik kurallarına uymayan öho araçöları deseydiniz daha genel amaçlı ve insanların yazabileceği br başlık olurdu elimizde.
sokakta gördüğünüz her kural ihlalini lütfen siteye başlık olarak getirmeyin.

Enes Zengin
11 yıl önce - Cum 05 Ekm 2007, 23:13

Bence ayrı olması gerekiyor ama ayrı olurkende bu kadar ayrılmamalı

Sorunlar, fikirler ve çözüm önerileri İETT ve ÖHO için yeterli bence.

Gökhan AsGül
11 yıl önce - Cum 05 Ekm 2007, 23:40

Alıntı:
Yukarıdaki linkteki başlık "[İST-A2.04] - İstanbul Özel Halk Otobüsleri (ÖHO) - Güncel Sorunlar, Fikirler ve Çözüm Önerileri" bunlarla ilgili.Sizin bahsettiğinizde bir sorun olduğuna göre bunun yeride o başlık.Her sorun için ayrı başlık açmanın ne lüzumu vardır ne de mantığı.forumu çöplüğe çevirmenin gereği yok.[/i]

Çok dogru % yüz katılıyorum

Ahmet bey resmen ÖHO düsmanlıgı yapmaktadır.Bu zihniyette calısan ve calıstırılan halk otolarını hic bir zaman sevmedim sevmem de ama bu kadar düsmanlıga da gerek yok .

Ahmet Bengüer
11 yıl önce - Cmt 06 Ekm 2007, 01:47

Alıntı:
"[İST-A2.04] - İstanbul Özel Halk Otobüsleri (ÖHO) - Güncel Sorunlar, Fikirler ve Çözüm Önerileri"

Degerli site denetçileri arkadaslar bu baslik altinda yazilan mesajlari alinti yaparak belirttim basliga eklermisiniz

Dolayisiyla bu basligi kilitleyip diger basliktan devam edebiliriz.

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM