Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir - Atatürk Parkı
123 ... 343536   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
denizefe
10 yıl önce - Prş 04 Ekm 2007, 00:48
Balıkesir - Atatürk Parkı

Balıkesir'i bilenler iyi bilir Atatürk parkının Balıkesir'liler için ne ifade ettiğini.Yıllarca lunaparkına,İzmir ihtisas fuarından sonra en gözde fuar olan 6 Eylül milli fuarına,çay bahçelerine,açık hava tiyatrosuna,bolca yeşil alanına,Tenis kulübüne(BATİK)ve zaman zaman hayvanat bahçesine,etkinliklere ev sahipliği yapmışdır.Ancak son yıllarda önce fuar anlamını yitirdi sonra çay bahçeleri bakımsız hale geldi.Açık hava tiyatrosu ünlü sinema işletmecisi Zeki GÜLTAN tarafından ısrarla ayakta tutuldu önceleri Babaları Nejat UYGUR'a ev sahipliği yapan mekana sonraları UYGUR kardeşler sıkça oyun amaçlı geldiler(Her iki kuşağıda izlemiş biri olarak kendimi şanslı hissediyorum).Son noktayı Yeni dönem belediye başkanı Sabri UĞUR koydu ve yenileme çalışmaları başladı ve artık sona gelindi.Yakın zaman içinde sanırım 29 EKİM tarihinde hizmete giriyor bu eskilerimizin vazgeçilmez mekanı.Konula ilgili haberi sizlerle paylaşmak istedim.

(+)

mesutguven
10 yıl önce - Cum 16 Ksm 2007, 20:59

Bugün çektiğim fotoğraflar...

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

irfan basaran1
10 yıl önce - Cum 16 Ksm 2007, 21:24

Bir Balikesir li olarak cok sevindim, cok güzel olmus. Fotoraflari ceken arkadasa da tesekkürler.
Bu parkin havuzu eskiden yokmugdu. Simdi yoksa kaldirdilarmi.

mesutguven
10 yıl önce - Cmt 17 Ksm 2007, 01:58

Eski havuzun yerine yeni havuz yapıldı.Ama şuan su yok içerisinde.

mesutguven
10 yıl önce - Pzr 18 Ksm 2007, 01:47

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

sayfa 1