Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Akın Kurtoğlu

14 yıl önce - Çrş 03 Ekm 2007, 01:45
[İST-C9.65] - DUYURU: İstanbul Raylı Sistemleri Harita Çalışması

Sitemizin İstanbul-ULAŞIM bölümü bünyesinde hazırlanmakta olan interaktif bir İstanbul Raylı Sistem haritasına yardım edecek ve grafik çiziminden anlayan bir ya da birkaç arkadaşa ihtiyaç vardır.

Adıgeçen çalışma; 780 piksel derinliğinde ve 750 piksel yüksekliğinde bir gif çizimi olup, üzerinde raylı sistemlerin istasyon ve hatları işaretlenecektir. Elinden gelebilen varsa, bu başlığa yazabilir...

Akın KURTOĞLU

Akın Kurtoğlu

14 yıl önce - Cum 19 Ekm 2007, 04:51

Adıgeçen çalışma denetçilerden oluşan bir grup tarafından tamamlanmış olup, yapımda ve yayında emeği geçen yardımcı olan diğer tüm ilgili üye arkadaşlara teşekkür ederiz.

Akın KURTOĞLU

Tolga_NRW
14 yıl önce - Cum 19 Ekm 2007, 05:58

Harita´da Ilce sinirlari, eger mümkünse cizim üzerinde tarifeyi anlatacak bir aciklama, önemli yerler, aktarma yapilacak yerleri gösterirseniz daha aciklamali olur. Aslinda Harita, bütün yerel rayli sistemler, otobüs, vapur hatlarini beelli edece sekilde olmali ve bölge sinirlari belli edilmeli. Bende internette böyle trayli sistemlerin cizimleriyle ugrasan birini buldum. Adam Berlinin rayli sistemler kontrol semasini bütün detaylariyla cizmis. Istanbul ve diger büyük sehirlere böyle cizimler lazim. Almanyadan yasadigim yere göre yalniz yorum yapabiliyorum. Kusura bakmayin.!
Sayfa almanca isteyen olursa adresini özelden yollayabilirim.

ANA SAYFA -> ULAŞIM