Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ahmet Bengüer
11 yıl önce - Pts 01 Ekm 2007, 21:16
[İST-A2.30] - Cep Telefonu ile Konuşan ve Kavgaya Karışan ÖHO Şoförleri

Değerli arkadaşlar bu başlık altında seyir halindeyken sigara içen cep telefonu ile görüşme yapan kavgaya darba ve yaralamaya karışan durağa çapraz giren duraklarda aşırı bekleme yapan ÖHO'ların fotoğraflarını toplayacağız.Artık bu tür davranışta bulunan insanları disipline altına almamız gerekmektedir.Bu tür kuralsız davranan araçların gözetim altında bağlanmalarını sağlayacağız.Trafikten ne kadar çok kuralsız çalışan aracı çekebilirsek o kadar iyidir.Yakın geçmişte İETT Kağıthane garajında gözetim altında tutulan bir adet Hyundaı markalı ÖHO vardı bu sayıyı artırmamız gereklidir.İlginize şimdiden teşekkürler.

Ahmet Bengüer
11 yıl önce - Pts 01 Ekm 2007, 21:18

Değerli arkadaşlar bu başlık altında hatırlatmakta fayda görüyorum yorumdan ziyade fotoğraflara ihtiyacımız vardır.Başlık altında fotoğraf yükleyebilirseniz sevinirim.İlginize teşekkürler.

Onur Y.
11 yıl önce - Pts 01 Ekm 2007, 21:21

Kavga esnasında veya herhangi bir olayda fotoğraf çekince bir fotoğraf için başımız belaya girer.Biraz riskli bir iş.Helede şoförler Halk Otobüsü şoförleri olunca.

:BARIŞ:

11 yıl önce - Pts 01 Ekm 2007, 21:28

Alıntı:
Kavga esnasında veya herhangi bir olayda fotoğraf çekince bir fotoğraf için başımız belaya girer.Biraz riskli bir iş.Helede şoförler Halk Otobüsü şoförleri olunca.

Yok canım.

Uzakdan hafif bi zoom çekersiniz.Sonra kimse fark etmeden uzaklaşırsınız.Bu kadar kolay.Ben bi kere aynı böyle minibüsçü kavgası çekmiştim.Fotolar kayboldu

Seyhun
11 yıl önce - Pts 01 Ekm 2007, 21:33

Alıntı:
Yok canım.

Uzakdan hafif bi zoom çekersiniz.Sonra kimse fark etmeden uzaklaşırsınız.Bu kadar kolay.Ben bi kere aynı böyle minibüsçü kavgası çekmiştim.Fotolar kayboldu

Yok canım.

Hiç çekmeyin daha iyi çekip, buraya atıp ne yapacaksınız ne yararı olacak...? Yalan mı şimdi.

kutlay34
11 yıl önce - Pts 01 Ekm 2007, 21:48

Kavga eden şöförler var İETT'de, ama biraz kızdırmak gerekiyor önce... İETT şöförleri hiç sigara içmiyor mu ya da cep telefonu ile konuşmuyor mu direksiyon başında... Trafikte herkes bu davranışları sergiliyor... Minibüsçüsü, otobüsçüsü, özel araçlar, taksicisi, İETT'cisi ve ÖHO'cusu... Sonuçta bunları yapan her kim olursa olsun insanın canını tehlikeye atıyor... Ahmet Bey, şu ÖHO'larla uğraşmayı bırakın... Tamam sorunlu olabilirler... Herkes kabul ediyor bunu... Bu sorunların kökünden çözülebilmesi için baştan temizlik yapılması gerekir... Faal bir çaba göstermiyorsunuz(wowturkey dışında)... Artık açtığınız ÖHO düşmanı başlıklardan bıktım... Şunu unutmayın, kimse sütten çıkmış ak kaşık değildir... Tart edilmenizi istemeyeceğim, çünkü bu sitede bir adam 100 kere siteden atılsa, 101. kez üye olur siteye...

Ayrıca bu fotoğraflar kime ne kazandırır??? İETT'de bazı konularda şikayet etsen olmuyor, amirin görmesi gerekiyor nedense... Adam direksiyon başında günde 2 paket parliament ya da marlboro bitiriyor, ama sigaradan yediği bir rapor yok adamın...

deniz1764

11 yıl önce - Pts 01 Ekm 2007, 22:07

Gereksiz bu başlığa yazılan 6 mesajın hiç birinde de resim yok zaten.Kilitlenip imha edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Doğukan.
11 yıl önce - Pts 01 Ekm 2007, 22:08

Bencede kilitlenmesi gerek ortada fotoğraf yok

Eray Falay
11 yıl önce - Pts 01 Ekm 2007, 22:15

Alıntı:
Bencede kilitlenmesi gerek ortada fotoğraf yok

Zaten başlık fotoğraf ile alakası olmayan bir başlık.
1 Cep telefonu ile konuşan şöförün fotoğrafta aracın seyir halinde olduğu nasıl kanıtlanır?
2 Kavgaya karışan kişileri nasıl resimlememizi bekliyorsunuz??? Kavga edenlere "Ağabey bi dakka site için bi resim çekcem iyi bi poz verin" mi diyeceğiz?? (SAÇMA ÖTESİ)
3. Sigara içen bir şöförü seyir esnasında aracın neresinden çekebliriz? Hadi açıyı buldukta şöför derse "Ne yapcan diye Siteye Koycam ağabey" mi diyecez???
4. Durakta bekleme yapan otobüsün fotoğrafla durakta beklediğini nasıl kanıtlamamızı istersiniz böyle saçma bir mantık pes doğrusu
Bencede Kilitlensin ve site veritabanından silinsin en kısa zamanda

Akın Kurtoğlu

11 yıl önce - Pts 01 Ekm 2007, 23:03

İçinde bulunduğumuz bu başlık, ileride ciddi sıkıntılara yolaçacağı kaygısıyla ve sıkıntılı tartışmalara gebe göründüğü için, tarafımızdan kilitlenmiştir.

01 Ekim 2007 - 21:59
İstanbul-ULAŞIM Site Denetçisi
Akın KURTOĞLU

ANA SAYFA -> ULAŞIM