Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
abhazyalı ugur
14 yıl önce - Cum 28 Eyl 2007, 14:41
Tramvay Hatlarında Meydana Gelen Kazalar

Bu başlıkta Zeytinburnu Bagcılar hattında meydana gelen kazaları toplayalalım.
tarih ve saatlerini yazarak Hangi kara taşıtları yüzünden işimize ve evimize geç gittigimizi bilelim
(plakaları silelim )

(+)

17/09/2007 16:05

abhazyalı ugur
14 yıl önce - Cum 28 Eyl 2007, 20:36

Bu kaza yanlış hatırlamıyorsam.Üç ay kadar önce olmuştu.tramvay hattına giren bu özel araçlar yüzünden tehirler yaşanmakta.

(+)

(+)

Enes A.
14 yıl önce - Cum 28 Eyl 2007, 21:04

Kaza yapan araç sahipleri mi ödüyor meydana gelen hasarı?Polisin gelipi tutanak tutması yeterli mi?

abhazyalı ugur
14 yıl önce - Cum 28 Eyl 2007, 21:15

Sigorta ödüyor.tutanak tutuluyor. Parası sigortadan geliyor.

Doğukan.
14 yıl önce - Cum 28 Eyl 2007, 21:16

Bu araba tramvaya nasıl çarpıyor ya araba tramvay yolunun bariyerlerine çarpmış görünüyor

Erhan Aydoğdu
14 yıl önce - Cmt 29 Eyl 2007, 00:08

Alıntı:
Bu araba tramvaya nasıl çarpıyor ya araba tramvay yolunun bariyerlerine çarpmış görünüyor

Dikkat edecek olursak araba tramvaya değil tramvay arabaya çarpmış..Sanırım araba sürücüsü küçük bir uyanıklık yapıp tramvay yolundan daha çabuk gitmek istemiş ama bu şerefe nail olamadan tramvaydan nasibini almış.Bu kazalar olmaz belki ama önce bu uyanıklardan kurtulmak gerek...

Doğukan.
14 yıl önce - Cmt 29 Eyl 2007, 00:13

Olayın olduğu yer tahminim kabataş istasyonun tam mevkii ama bariyer sayesinde tramvayda ufak hasar var bi gün şu edirnekpı sultançiftliği hattındaki tramvay yolunu özellikle sultançiftliğindeki tramvay yoluna bariyer koymaları lazım allah korusun bugun yarın araçlar en sonunda yayalara çarpacak

vahitsan

14 yıl önce - Cmt 29 Eyl 2007, 01:00

(+)

Edirnekapı-Sultançiftliği tramvay hattında tramvayların yayalara çarpması için maalesef bariyer falan aşması gerekmiyor, yol boyunca hattın içindeki yayalara bakarmısınız, ne kadarda rahatlar ve bu durumda gördüğüm kadarıyla tramvayı epeyce yavaşlatıyor. Bu gün iki tane daha maalesefim var, birincisi tramvay yolunda, tramvayın peşine takılmış adeta onunla yarışırcasına peşinden giden bir minibüs gördüm, ikincisi ise maalesef bende bir araçta yolculuk yapıyor olduğum için görüntüleyip buraya ekleme imkanı bulamadım.
Durum böyle oluncada sevgili Uğur kardeşimizin açmış olduğu başlıkta bu konuları daha çok konuşuruz gibi geliyor, belki konuşarak birilerine bir şeyleri anltabiliriz bu açıdan isabetli bir başlık oldu kanaatindeyim.

Doğukan.
14 yıl önce - Cmt 29 Eyl 2007, 01:08

Foto için teşekkürler vahit bey görülüyorki hiç laftan anlamayan bu yayalara ne demeli makinist ben olsaydım bunları bi güzel çarpardım bak bakalım bi daha tramvay yoluna giriyorlar mı

abhazyalı ugur
14 yıl önce - Cmt 29 Eyl 2007, 01:12

Alıntı:
Foto için teşekkürler vahit bey görülüyorki hiç laftan anlamayan bu yayalara ne demeli makinist ben olsaydım bunları bi güzel çarpardım bak bakalım bi daha tramvay yoluna giriyorlar mı

Hangi birine çarpacan degerli arkadaşım bir ikitane degilki bu işletmenin hızını düşüren unsurlardan en önemlisi bu yayalar.

sayfa 1
123 ... 101112   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM