Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Seyhun
12 yıl önce - Prş 27 Eyl 2007, 16:01

Alıntı:
Ulaşım-İstanbul Üyelerinin Öğrenim Durumları, Anlatım Bozuklukları ve Yazım Yanlışları

diye bir başlık açıyorsunuz ve..

Alıntı:
.Ancak insan yazdığı mesajı okumalı ve yaptığı yanlışları değiştir seçeneğiyle 24 saat içerisinde değiştirebilir.Bu da site üyesi arkadaşlar için bir avantajdır bence.

24 saat içersinde mesajları değiştirmenin bir avantaj olduğunu söylüyorsunuz ama siz niye mesajlarını değiştirmek yerine 5-6 dakika içersinde ayrı ayrı mesajlar yazıyorsunuz..??

İlginç...

He bu arada Ulaşım-İstanbul değil wowTURKEY üyesiyiz dikkatinizi çekerim... Başlıkta gereksiz zaten..Saygılarımla..

Özel mesaj yazmamın sebebi: Bu mesajı herkes görsün istedim çünkü doğru şeyler söylüyoruz , bende şikayetimi dile getirdim ama olsun canınız sağolsun sevgili puan vermeye yetkisi olanlar..

En son Seyhun tarafından Prş 27 Eyl 2007, 19:57 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi

deniz1764

12 yıl önce - Prş 27 Eyl 2007, 16:07

Bence gereksiz bir başlık,kilitlenmeli.

Kudret Altınkeser

12 yıl önce - Prş 27 Eyl 2007, 16:30

Cok gereksiz bir başlık.Ulaşım sayfalarına yazı yazan kişileri tahsil durumlarına göre sınıflandırma yapmanın ne gereği var.
İlkokul mezunu bir arkadaş buraya yazı yazmak isterse kovacakmıyız?
Git yüksekokul oku, ondan sonra gel buraya yazı yaz mı diyeceğiz.
Eğer bir kişi yazım hatası yapıyorsa, puanlama sistemine göre"Yazım hataları rahatsız veriyor" değerlendirmesi ile (-) verirsiniz.

Oldu olacak, sigara içenler ile içmeyenler,
Bugun traş olanlar ile olmayanlar gibi kriterlere de bakalım.

Zafer

12 yıl önce - Prş 27 Eyl 2007, 16:49

Aslında başlık açılırken, başlığı açan sevgili katılımcımızın ruh halini düşünürsek; anlatmak istediği bence başka bir konu idi..

Lütfen yazılarımıza dikkat edelim uyarısında bulunmak istemiştir, bu uyarı yaparkende direkt söylemek yerine, hissettirerek uyarmak istemiş ve yazım hatalarının önüne geçmek istemiştir diye düşünüyorum..

Gerçektende 24 saatlik bir süre çok anlamlı bir süre, kişi kendi yazdığı yorumu önizlemesini almadan yollamış ise hatalarını 24 saat içerisinde fark edebilmeli ve onları düzeltmelidir..

Başlık bence bu konu üzerinde yoğunlaşmalıdır..

Kaliteyi artırmak isteyen bir arkadaşımızın çabasıdır ama şuan için görülüyor ki yanlış yol izleniyor..

Sevgilerimle..

Kudret Altınkeser

12 yıl önce - Prş 27 Eyl 2007, 16:54

Alıntı:
Kaliteyi artırmak isteyen bir arkadaşımızın çabasıdır ama şuan için görülüyor ki yanlış yol izleniyor..

Yazım hatalarına dikkat çekmek, kaliteyi arttırmak isteniyorsa, bunu Tahsil durumumuza bağlamak yerine farklı bir anlatımla ifade etmek daha doğru olur. Arkadaşımız yazdığı kelimeler ile bizi otomatikman yanlış yola kendisi soktu.

Keremss
12 yıl önce - Prş 27 Eyl 2007, 16:58

İnsanları öğrenim durumuna göremi yargılıyacağız? Hem bu kendimizi tanıtalım tarzı başlıklarda herkes öğrenim durumunu anlatıyor gereksiz başlıktansa bence sitede Haberler ve Geyik diye bir forum olsa oraya alınabilecek bir başlık olabilirdi ama bu Ulaşım başlığı altında ollmamış.

Gereksiz Bir Konu.

sayfa 2
ANA SAYFA -> ULAŞIM