Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 11
madrabaz
13 yıl önce - Pzr 21 Eyl 2008, 17:13

Alıntı:
Şöförler 3 gün dureaklarda indiripi bindirsin hepsi düzelir. Yolcuyu alıştıran şöfördür. İETT yolcusu otobüse sadece duraktan binebileceğini biliyor.

Sadece İETT yolcusu değil, o minibüste "müsait yerde indir" diyen de (misal ben ) otobüste kuzuya dönüyor. Katılıyorum, bu işi minibüsçü esnafı yapacak. Karar alacaklar ve bunu halka duyuracaklar. Hatta minibüs içinde uyarı levhaları bile koyacaklar. "Gak guk" eden olursa da, koydukları kuralı hatırlatacaklar. Bu arada şunu da belirtmek lazım, minibüs sayısının çok olduğu hatlarda, bu sabit durak uygulaması elimizde patlar. Duraklarda büyük yığılmalar olr ve trafik iyicene felç olur. Sabit durak için, çok geniş caddeler ve capler olmalı. Böyle bir cadde de İstanbul'da yok.

0345 özer er

13 yıl önce - Pzr 21 Eyl 2008, 17:50

çok dogru konuştun arkadaş ama zor ,ben bu işi 25 yıl yaptım kime dert anlatacan,hem biz öyle alıştıkki,sagda indir sinyal falan yok zınk dur ,çak sinyalini müsait yere kadar git dur sende in .ama öyle olmuyor her yerde alırsan indirmek zorunda kalırsın,hem almıyacaksın,hemde indirmiyeceksin.bu iş karşılıklı anlayışla olur,vatandaş ve biz anlayışlı olursak sorun kalmaz.SAYGILAR

Serhat Atan

13 yıl önce - Pzr 21 Eyl 2008, 18:55

Alıntı:
hem almıyacaksın,hemde indirmiyeceksin

İşte bu gerçekleştiği anda düzelmeye başlar zaten.Aynı otobüs mantığı.

ArifKara
13 yıl önce - Cum 03 Ekm 2008, 23:00

Duraktan yolcu almak mı?? Görürlerse aynı anda cezayı basıolar minibüse....

Buna ne dersiniz..?? Bu yüzden arabası 3 gün bağlanan arkadaşlar var...

Hadi cıkalım işin içinde beraber...

Serkan Akpaya
13 yıl önce - Cmt 04 Ekm 2008, 08:02

Çok yakında Kadıköy-Pendik hattında havaray projelendirilmesi yapılacak. Bu bölgedeki minibüsler kaldırılacakmış.

Tuncaaa
13 yıl önce - Cmt 04 Ekm 2008, 14:40

darisi sariyer besiktas minibuslerinin basina!

ArifKara
13 yıl önce - Cmt 04 Ekm 2008, 23:02

Geliyor merak etme bizlerin ekmek yemesini istemeyen siz kına yakarsınız artık.... Göbek atıp oynarsınız... 40 gun 40 gece eğlence tertiplersiniz....

sayfa 11
« önceki   123 ... 91011
ANA SAYFA -> ULAŞIM