Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Doğukan.
15 yıl önce - Cum 05 Ekm 2007, 15:42

Alıntı:
bu aralar ya çalışma yok bu hatta,yada yazarlarımız çok meşgul

Çalışmlar devam ediyor işciler arı gibi çalışıyor Metrobüs Avcılar kısmı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında halka Bayram hediyesi olacak yazarlarımız meşguldur olabilir

Fatih Can
14 yıl önce - Çrş 10 Ekm 2007, 17:53

Kucukcekmecede yol serıtlerı cızılmıs.

Kopru ne durumda bilen var mı.

29 ekime kesin yetişir.

recep demirbas
14 yıl önce - Çrş 10 Ekm 2007, 20:24

Alıntı:
Kopru ne durumda bilen var mı.
Alıntı:

29 ekime kesin yetişir.

köprüyü dinamitle havaya uçurdular desek hala 29 ekime yetişir diyecek misiniz
bu kadar cehalet anca tahsille mümkün olur yani (ne okuduğunuzu da bilmiyorum gerçi)
hem köprüden haberiniz yok hemde 29 ekime yetişecek diyorsunuz

Fatih Can
14 yıl önce - Prş 11 Ekm 2007, 09:42

Kucukcekmece istasyonunda da durak ve durak tesisati isleri baslamis durumda. Hatla ilgili genis bilgi verirse arkadaslar iyi olur biz yurtdisindan arkadaslardan duydugumuz bilgileri burada paylasiyoruz.

18 gun var hatta araya bayram tatili girecek 4 basi mamur sekilde hat acilacaktir eksiklikler tamamen bitirilip.

Cumhuriyetin bayrami da boyle kutlanir, bir kac kucuk ogrenciyi valiye sov yapacam diye stadyumlarda rezil edecegimize insallah 29 ekimde, bu hat, sultanciftligi hatti, gelirse hizli tren hatti gibi cok buyuk acilislar yapilacak. Cumhuriyetin anlamini hatirlatmasi bakimindan cok manidar.

EMRE YILMAZ
14 yıl önce - Prş 11 Ekm 2007, 18:26

Arkadaslar çalışmayla ilgili net bilgi vericem size
-Asfaltlama çalışması şu an bitmiş durumda sabah avcılardaki viyadüğü asfaltlıyorlardı o da bitti.
-k.çekmecedeki köprü çalışması da bitmiş durumda
-şerit çizgileri de yapılmış durumda
-aydınlatma direkleri de bitmiş durumda ( bi kaç eksik var )
-yeni korkuluklar da bitmiş durumda
Şuanki eksiklikler
-k.çekmece istasyonunda üstgeçit çalışması bitmek üzere
-iett kamp durağının olduğu yerdeki istasyonu eski üst geçitten merdiven indirilmiş, yeni üst geçit yapılır herhalde
-migros'un olduğu yerdeki istasyonun şuan üst geçiti yok ama üst geçitin ayaklarının yapılacağı yerler hazırlanmış durumda
-son durak olan avcılar istanbul üniversitesi kampüsü istasyonunun üst geçiti daha yapılmadı

evet arkadaslar, çalışmanın çok büyük kısmı bitti. artık ince ayrıntılar kaldı; eski korkulukların sökülmesi turnikeler gibi ve yukarda bahsettiğim eksiklikler
aslında bırakın 29 ekimi daha erken kullanılmaya başlanır hatta önümüzdeki hafta sonu ama bence bütün eksiklikler bitsin daha iyi olacak yani hiç merak etmeyin 29 ekimde avcılar-cevizlibağ hattı kullanılmaya başlanacak

Akın Kurtoğlu

14 yıl önce - Prş 11 Ekm 2007, 20:23

Emre'nin anlattıklarına göre, meselenin büyük bir kısmı hallolmuş durumda... Bu durumda, 18 gün içinde diğer eksikler de rahatlıkla tamamlanacak gibi görünüyor...

Akın KURTOĞLU

EMRE YILMAZ
14 yıl önce - Prş 11 Ekm 2007, 21:40

gevşek davranılcağını zannetmiyorum çünkü gece gündüz çalışılıyor yahu hatta bir örnek vereyim gecen aksam avcılara yapılan köprü kaynak işleri yapılmıstı bu aksam bırakın beton atmayı asfaltlama bile bitmişti

Akın Kurtoğlu

14 yıl önce - Prş 11 Ekm 2007, 21:43

Zaten, hizmete gireceği tarih olan 29 Ekim'den birkaç gün evvel bitmesi gerekir... Ki, U dönüş rampaları test edilebilsin. Şoförler alışabilsinler...

Akın KURTOĞLU

kemal55tr
14 yıl önce - Prş 11 Ekm 2007, 22:24
Avcılar - Üniversite durağında ilk metrobüs (Mercedes Capacity)

Biraz önce Avcılar - Üniversite durağından geçiyordum. Durakta bir Mercedes Capacity bekliyordu. Arkadan bir tane daha geldi. Oradaki görevlilerle biraz yarenlik ettim. Deneme seferi yapacaklarmış. Phileas'lar ne zaman gelecek diye sordum. "O iş yaş" cevabını aldım. Ayrıca bu hat için 50 ad. Capacity alındı denildi.

EMRE YILMAZ
14 yıl önce - Prş 11 Ekm 2007, 23:05

50 adet adet capacityler aslında iett filosu için ama metrobüste hizmete sunacaklar çünkü hollandadan gelecek metrobüslerin tamamı ancak 1 sene içinde tamamlanacak, zaten ibb'nin bütçesindede geçiyor geçici olarak capacitleri kullancaklar bu arada yeni capacityler çabuk gelse iyi olur metrobüs yüzünden citaro körüklü araçların normal hatlarda sayısı epey azaldı

sayfa 4
« önceki   12345 ... 141516   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM