Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Fatih Can
11 yıl önce - Cum 28 Eyl 2007, 18:10

Kucukcekmece kismi asfaltlanmis mi? Kameradan oyle anladim ama. Belki bir kac durak acarlar bu kisimdan 29 Ekimden once.

[/quote]

Fatih Can
11 yıl önce - Cmt 29 Eyl 2007, 10:17

K. Cekmece kısmı da asfaltlanmıs. Koprulerı bitirilirken es zamanlı olarak ust gecitler de takılabilirse 29 ekime kadar buyuk ihtimalle acılır.

mustafa mavi

11 yıl önce - Cmt 29 Eyl 2007, 12:36

küçükçekmece kavşağı asfaltlanmış ama,takribi askerlik şubesinden sonrası asfaltsız,direksiz bir şekilde bekliyor,oraya kadar ışıl ışıl olan e-5 ordan sonra anadolu bozkırı havasına bürünüyor...

avcılar her alanda olduğu gibi burada da üvey evlat muamelesi görüyor...
derler ya hani ''harpte ileri,hak ta geri''...

tolginho

11 yıl önce - Sal 02 Ekm 2007, 23:29

Alıntı:

Bence ay sonuna yetişir o bölüm. O kadar karamsar olmayınız.

Avcılar için bitirmezlerse bile en azından Üniversite için bitirirler. Sadece mühendislik fakültesinde 5 bin öğrenci kayıtlı. Bunların yarısı sürekli geliyor desek 2500 eder. Diğer fakültelerle birlikte yaklaşık on bin öğrenciye yakın öğrenci geliyor hergün.

Karşısındaki Anadolu Meslek Lisesi de cabası.

Tolga KAPROL

cnrcan
11 yıl önce - Çrş 03 Ekm 2007, 01:24

Bencede yetişir. Yolların asfaltlanması bu haftasonuna kadar biter. Bugün sabah avcılar yanyol girişinin biraz üstüne kadar gelmişti. Duraklarda kaba haliyle bitmiş gibiydi. Dönüş rampasınında sadece bir tane yol gibi şeyi takılmamıştı ama yerde yapmışlardı oda takılır kısa sürede. Heralde birdahaki ay rahat rahat avcılara gidebileceğiz.

hasan köse
11 yıl önce - Çrş 03 Ekm 2007, 10:52

Alıntı:
derler ya hani ''harpte ileri,hak ta geri''...

Avcılar halkı da(ben de dahil) kime oy vereceğini bilmiyor ki
Sonra yakınmak boşuna...

Tahmin ediyorum ki avcılarda yaşayanların %80'i yürüyerek metrobüse(kampüs önüne) gelemeyecek durumda.

Umarım IETT yeterli besleme hatlarını Avcılar'a da yapar.
Yoksa, Topkapıdan Avcılar 20 dk, Avcılar'dan Avcılar 25 dk ulur

mustafa mavi

11 yıl önce - Çrş 03 Ekm 2007, 16:49

ben gümüşpala mahallesinde oturuyorum,
Avcılar nasıl İstanbul için üvey evlat ise,gümüşpala da Avcılar için üvey evlattır...
karayolları köprüsünün altında bir durak inşaatı halen sürüyor peki avcılardan önce başka durak varmı?
dün akşam şükrübeye kadar gittim ama karanlıktanmıdır,yoksa hakikatenmi yok! bir şey,bir çalışma göremedim,daha önce duyduğuma göre birde reşitpaşa durağı olacaktı,bu durak şükrübeymi?

ssahin
11 yıl önce - Çrş 03 Ekm 2007, 17:22

Reşitpaşa Caddesi ile Kuruçeşme Caddesi'nin kesiştiği yerde bir durak yapılıyor. Şükrübey'in tahminimce 60-70 mt. ilerisinde. Zaten burada metrobus yolu biraz genişliyor, E5 ise Avcılar'a gidiş yönünde hafifçe sağa yöneliyor. Bence Üniversite ve Reşitpaşa durak yeri seçimleri doğru; fakat Karayolları Metrobus durağı için aynı şeyi söyleyemem. Bu durak, Hacışerif'e veya Hacışerif ile Şükrübey arasında bir yere yapılmalıydı ama artık geçti.

mustafa mavi

11 yıl önce - Çrş 03 Ekm 2007, 17:38

daha evvelde yazmıştım gene yazayım denizköşkler mahallesi ve gümüşpala mahallesibilindiği gibi e-5 in iki yanında karşılıklı olarak oldukça yoğun bir nüfus barındırır,bu iki mahalleninde en yoğun olduğu yerlerkara yollarından başlayıp şükrübeye kadar olan bölümdür,
bu yoğun kısmın iki ucuna durak koyan zihniyet buradaki halkı resmen iki arada bir derede bırakmıştır...

hızlı araçlarla beklemeden ve trafiğe takılmadan gitmek çok güzel ama burada kazandığımız zamanı duraklara ulaşmak için harcayacak isek ne anlamı kalır?

mustafa mavi

11 yıl önce - Cum 05 Ekm 2007, 15:39

bu aralar ya çalışma yok bu hatta,yada yazarlarımız çok meşgul

sayfa 3
« önceki   1234 ... 141516   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM