Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
TOKİ'den Bursa'ya özel sanayi sitesi
« önceki   123 ... 3637383940   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 37
chainz
10 ay önce - Prş 03 Ekm 2019, 10:45

DUYDUGUM KADARI İLE KİMSE KOOPERATİFİ MUHATTAP ALMIYORMUS. HERKES ARSASINI İSTİYORMUS. İCERDEN ÖNEMLİ Bİ KAYNAKLA GÖRÜŞTÜM. PARA YATIRAN DA YOKMUS. İNSANLAR TEK TEK ÇAĞIRILMAYA TEPKİ GÖSTERİYORMUŞ. İÇERDEKİ KAYNAK DA ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE KOOPERATİFTEN BAĞIMSIZ TOPLANTI YAPILIP HERKESİN ARSASININ VERİLMESİ YÖNÜNDE HAREKET EDECEKLERİNİ SÖYLEDİ. TOKİNİN YAPAMADIGINI KOOPERATİF HİC YAPAMAZ DEDİ. DOLAYISIYLA TOPLULUKLA HAREKET EDİP İNSANLARA ARSASINI VERMEK İSTİYORUZ DEDİ. HAYIRLISI OLSUN. DOGRUSU DA TOPRAK VERMEK DİYE DÜŞÜNÜYORUM

ckspamukcu
10 ay önce - Prş 03 Ekm 2019, 18:49

Bence bu sorun anca böyle çözülür..eger yapılabilirse küçük te olsa sonuç alınabilir

chainz
9 ay önce - Prş 07 Ksm 2019, 11:29

var mı hareket bereket

Orhun ARITÜRK
8 ay önce - Pzr 10 Ksm 2019, 08:32

Çevre sehircilik bakani geldi gitti, millet bahcelerinden ulucami etrafindaki yikilacak binalara kadar aciklama yapildi, bana gore belkide ulasimdan sonra sehrin ikinci onemli sorunu hakkinda tek kelime aciklama yapilmadi. Sanayi sitesi projesi pekcok kentsel donusumun onunu acacak bir proje, bu proje bitmeden sehir icindeki isyerlerine yer gostermeden bana gore bursanin onemli yerlerinde donusum zor.

MELİH ÖNEN
8 ay önce - Sal 12 Ksm 2019, 08:44
Bursa büyük sanayi sitesl

arkadaşlar koopratif kuruluyormuş haber verdilermi size gelin görüşelim diye görüşen varmı

chainz
8 ay önce - Sal 12 Ksm 2019, 11:46

Dediler ama güvensiz geliyor bana. simdi sektörler kendi aralarında örgütlenip arsa isteyeecek diye bi muhabbet var .

MELİH ÖNEN
8 ay önce - Cum 15 Ksm 2019, 15:57
Bursa büyük sanayi sitesl

arsayı bize teslim edip acaba bizmi ustaları bulup yaltırcaz.

ileri levent
8 ay önce - Prş 28 Ksm 2019, 17:35
BESOB SANAYİ SİTESİ

Cimere yazdığım yazı aşağıdadır. Lütfen Okuyup ve sizde yazarak katkıda bulunurmusunuz
Herkese iyi çalışmalar
2011 yılında temeli atılan BESOB Çataltepe Sanayi Sitesinin binlerce üyesinden biriyim.BESOB kurumuna Fabrika tahsisi için birikimlerini yatırmış insanlardan birisiyim.TOKİ güvencesi altında 2019 yılı sonunda teslim edileceği bildirildi,ne yazık ki 28.11.2019 tarihinde çekilmiş fotoğraflarda gözüktüğü gibi sadece mobilyacılar sitesinin bir kısım bittiği geri kalan büyük kısımların sanki çürümeye bırakılmış gibi bir görüntüsü var. Milli servete ve yatırım yapmış insanlara yazık olduğu düşünüyorum.BESOB tan gerekli cevapları alamıyoruz ve üyelerin çoğunluğunun bilgisi olmadan bir kooperatif kurduklarını söylediler fakat buranın nereye ne kadar borcu olduğunu ve ne kadar sürede teslim edileceği hakkında net bir bilgi vermediler.Ekte sunduğumuz fotoğrafları sizlerde göreceksiniz tekrar söylediğim gibi milli servete yazık.Bu konu ile ilgili makama arz ederim

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Melh1993
8 ay önce - Pzr 01 Arl 2019, 11:33
Bursa büyük sanayi sitesi

cimerden mail geldimi resimli mail atan arkadaş geldiyse bahsedermisin

Orhun ARITÜRK
8 ay önce - Pts 02 Arl 2019, 07:06

Heyet olusturup Ankara ya gitmek lazim, cevre ve sehircilik bakanligina, bakanla bizzat gorusulup sorunlar anlatilmali, bakan kisa sure once tokinin sanayi sitesi yapacagi sehirleri acikladi, bunlar arasinda neden Bursa nin olmadigi sorulmali. Yada artik isi mahkeme asamasina tasimali.

sayfa 37
« önceki   123 ... 3637383940   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet