Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
TOKİ'den Bursa'ya özel sanayi sitesi
« önceki   123 ... 353637   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 36
Kemal ARITÜRK
3 ay önce - Pzr 28 Tem 2019, 07:32

Temmuz sonuna geldik bi gelisme yok, bu senede boyle gececek anlasilan, bu projeye para yatirmis takip eden tepki koyan hic kimsede yok, bakiyorum siteye anca ayni 2-3 kisi. Köse yazarlarina falan e-mail atilmali projenin akibeti ile ilgili yazi yazsinlar, sehir icinde arsa bina yer almaya kalksan dunyalari istiyorlar, anadolu duacinari vatan 200 m2 arsa 1milyon.

chainz
3 ay önce - Prş 15 Ağu 2019, 09:54
kOOPERATİF

Kooperatif kurmuşlar lafta.. bizi de cagırdılar. arsa tapusunu kooperatif uzerine almadan para toplamaya calsııyorlar. bunu da yaparken insanları tek tek cagırıyorlar. kimden ne kadar alabilirsem ... dertleri ordaki insanlara maaş dagıtmak. normalde kooperatiflerde butun uyelerin huzurunda karar alınır. insanlar buralara bel bagladı. bi dünya paralar ödedi. senelerdir bekliyoruz

chainz
2 ay önce - Prş 12 Eyl 2019, 09:09

VAR MIDIR GELİŞME ARKADAŞLAR. bu kooperatif ile alakalı size bilgi verildi mi

Kemal ARITÜRK
2 ay önce - Prş 12 Eyl 2019, 11:47

Cevre ve sehircilik bakani konusuyor simdi tv de, sehir icinde kalmis sanayi tesislerini tasiyacagiz diyor, 10000 tane isyeri yapacaz dedi cesitli sehirlerde, kocaeli kayseri istanbul konya, bursa yi saymadi sasirdikmi sasirmadik, bu basimizdakilerle bu is olmaz. Bursa ya bir is yaptiramiyorlar, Anca Ankara yi turlayip gelirler.

chainz
2 ay önce - Prş 12 Eyl 2019, 12:56

size kooperatif icin aradılar mı para istediler mi sizden de

ckspamukcu
2 ay önce - Cum 13 Eyl 2019, 03:20

Kooparatif için para isteniyor , fakat hala belirsizlikler var bu iş kooparatif ile olurmu acaba🤔

chainz
2 ay önce - Cum 13 Eyl 2019, 08:41

Ben yatıran var mı merak ediyorum . yatıran oldugunu gorse insanlar güven olusur bi para toplanır. ama cok oyle oldugunu dusunmuyorum.

ckspamukcu
1 ay önce - Pzr 15 Eyl 2019, 14:40

Insanlar para yatırmak için emin olmak istiyolar su an için malesef öyle bir hava yok

chainz
1 ay önce - Sal 01 Ekm 2019, 10:50

Dün beni aradılar demirci ve dokumacıları tek tek cagırıyoruz diye. dedim neden toplu cagırmıyorsunuz. hala derdiniz baska. hala kimden ne koparır da maas olarak dagıtırız derdindesiniz. neymis tek tek gorusecekmis ordakiler. valla dedim 30 40 kisi para versin ben oyle verecem.

Kemal ARITÜRK
1 ay önce - Sal 01 Ekm 2019, 12:05

Sehircilik bakaninin aciklamalari var niye bursa milletvekilleri belediye baskanlari bursa ya bisey yaptiramiyor, bu projeye sahip cikmiyor, 10000 tane isyeri yapacaz, sehir icindeki isyerlerini tasiyacaz diyor bakan, sayilan sehirler icinde bursa yok, alsinlar projeyi sunlarin elinden. Hersey acik secik olsun, yapsin yerleri toki aciklasin isyerlerinin fiyatlarini alan alsin. Bakanliga toplu olarak e-mail atmak lazim.

sayfa 36
« önceki   123 ... 353637   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet