Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
TOKİ'den Bursa'ya özel sanayi sitesi
« önceki   123 ... 33343536   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 34
Melih Önen
6 ay önce - Pts 18 Mar 2019, 17:44
Bursa büyük sanayi sitesi

Mart başı büyük ihtimalle yazın gogleye yargı dur diyor arif takmıyor diye çıkıyor

BRS1616
6 ay önce - Pts 18 Mar 2019, 18:04

Herkese iyi günler
Arif beyin bu şekilde demeçleri bir çok yerde yayınlandı artık inandırıcılığı kalmadı.
Hep sözler ve vaatler verildi ama aksiyon yok. Koperatif kurulduğunda yönetime nasıl güveneyim. Dürüst olacaksın ve diyeceksin ki biz bu işin altından kalkamadık bu iş bizi aştı kendimize güvendik yaparız dedik ama yapamadık. Bizlere dürüst davransın neden oyalama yolunu tercih ediyorlar... inşallah ben haksız olurum da bu işi başarırlar ama inşallah maaşlah ile olmuyor.
Ben bu projenin başarı ile biteceğine inanmıyorum o yüzden bu yılın sonunda projeden ayrılmayı planlıyorum. Umarım proje başarılı bir şekilde biter.

MELİH ÖNEN
6 ay önce - Sal 19 Mar 2019, 08:16
BURSA BÜYÜK SANAYİ SİTESİ

BRS1616 siz hangi gruptan aldınız dükkanı

BRS1616
6 ay önce - Sal 19 Mar 2019, 11:11

İyi günler Melih bey,
Benim bu güne kadar ödediğim aidatlar gıdacılar bölümüne ait.
Siz hangi gruba dahil oldunuz?

Kemal ARITÜRK
6 ay önce - Sal 19 Mar 2019, 12:53

Bu projenin bitecegi yok, yillardir oyaliyorlar, tokide elini çekti projeden, kooperatif islerine falan girilirse bu proje daha cok su kaldirir, en az 10-15 yil daha surer bunun bitmesi, hele bide is mahkemeye falan tasinirsa uzar gider, yere ihtiyaci olan varsa tekstil ticaret merkezi vişne caddeye çok yakin( 60 metre) vatan mahallesinde, 3 kat toplam 540 m2 binamiz var, ilgilene satabiliriz, herturlu ise uygun, dokuma bebe depo konfeksiyon plastik metal sanayi vb., imar planinda konut disi kentsel calisma alani olarak geciyor.

Melih Önen
6 ay önce - Çrş 20 Mar 2019, 21:11
Bursa Büyük sanayi sitesi

benimde gıdacılar bölümü ne oldu arıcaklardı bir ara öyle dediler size dedilermi

BRS1616
6 ay önce - Çrş 20 Mar 2019, 22:28

Melih bey
Beni aramadılar arayacaklarını da sanmam
seçimin geçmesini bekliyorlar bence.
En son Erol bey ile görüşmüştüm tarihini hatırlamıyorum.Ankara ile görüşüyoruz TOKİden arsaları alıp koperatif kuracaz ve kendimiz yapacaz demişti en son. Arif beyin dediklerinin aynısını söyledi yani.

ckspamukcu
6 ay önce - Prş 21 Mar 2019, 15:55

Bugün besob tan msj geldi arsalar toki den besob a geçti diye....

Melih Önen
6 ay önce - Prş 21 Mar 2019, 18:53
bursa büyük sanayi sitesi

şimdi sizce süreç ne olacak

ckspamukcu
6 ay önce - Prş 21 Mar 2019, 23:42

Bence olumlu bir adim, iyi bir kordine olunarak bölüm bölüm yapilmali

sayfa 34
« önceki   123 ... 33343536   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet