Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1

Eskişehir Büyükşehir Belediyesinin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?
Çok iyi 67.4%  67.4%  [64]
Sıradan 10.5%  10.5%  [10]
İdare eder 5.3%  5.3%  [5]
Kötü 16.8%  16.8%  [16]
Toplam Oy : 95

gezgin26
11 yıl önce - Cmt 08 Eyl 2007, 18:19
Eskişehir Büyükşehir Belediyesinin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?

Evet arkadaşlar anketi sizlerin oylamasına açtım. Mesajda yazarsanız sevinirim. Bence Eskişehir Büyükşehir Belediyesi son derece iyi çalışıyor. Özellikle son 3-4 yılda çok güzel bir şehir oldu. Çok gelişti. 10 sene önceki Eskişehir ile şimdiki Eskişehir arasında dağlar kadar fark var. Saygılar

Nazmi

11 yıl önce - Cmt 08 Eyl 2007, 18:33

ben eskişehire hiç gitmedim,yalnızca wowturkey sayesinde edindiğim izlenimlere göre eski şshir güzel ve oldukça modern bir şehir olarak gözüküyor,şüphesiz ki bunda da büyükşehir belediyesinin payı büyüktür,yani başarılı bir belediye

mucahit_dip

10 yıl önce - Sal 29 Oca 2008, 15:34

Eskişehire adı gibi eski değil şu anki türkiye koşullarında son derece modern yapılaşma ve eğitim bakımından güzel bir şehir tabi bu güzelliği aynı zamanda belediyenin yapmış olduğu çalışmalarda büyük parçasını oluşturmakta...

İ.Hakkı Erdoğan
10 yıl önce - Sal 29 Oca 2008, 15:37

Eskişehir Belediyesi şüphesiz ki iyi çalışıyor.Ancak bence yeterli değil.Yani Eskişehir gibi bir şehire daha çok sosyal ve kültürel yatırım yapılmalı oysa ki Eskişehir'de Belediye sosyal ve kültürel yatırımlar yerine şehre makyaj yapıyor.

gök-khan
10 yıl önce - Sal 29 Oca 2008, 15:50

5 sene önce geldiğim Eskişehir'le şimdiki Eskişehir'i karşılaştıracak olursam; Belediye mükemmel çalışıyor diyebilirim. Keşke bütün şehirlerimiz Yılmaz Büyükerşen gibi bir belediye başkanına sahip olsa.

omutluer
10 yıl önce - Sal 29 Oca 2008, 16:09

Eskişehir Belediyesi gerçekten çok iyi çalışıyor. Bugün şehir Avrupai bir kent görünümünde. Porsuk Çayı islahı ve tramvay projelerinin makyajdan çok daha fazlasını getirdiğini düşünüyorum. Bence kültürel konularda da belediye oldukça başarılı. Eskişehir Senfoni Orkestrası ve Şehir Tiyatroları belediye sayesinde çok yüksek verimlilikle çalışıyor. Oyun ve konser biletleri de 1 lira gibi sembolik rakamlarda tutuluyor.

a.ali yüksel
10 yıl önce - Sal 29 Oca 2008, 16:17

Eskişehir'e biri geçen Eylül olmak üzere iki kere gittim ama gerçekten hayran kaldım bir Ankaralı olarak.Bir belediyenin nasıl çalışması gerektiğini gözlerimle görmüş oldum böylece.Yılmaz Büyükerşen'in yaptıkları gerçekten çok büyük şeyler.Tebrik ediyorum gerçekten

İ.Hakkı Erdoğan
10 yıl önce - Sal 29 Oca 2008, 16:26

Alıntı:
Eskişehir Belediyesi gerçekten çok iyi çalışıyor. Bugün şehir Avrupai bir kent görünümünde. Porsuk Çayı islahı ve tramvay projelerinin makyajdan çok daha fazlasını getirdiğini düşünüyorum. Bence kültürel konularda da belediye oldukça başarılı. Eskişehir Senfoni Orkestrası ve Şehir Tiyatroları belediye sayesinde çok yüksek verimlilikle çalışıyor. Oyun ve konser biletleri de 1 lira gibi sembolik rakamlarda tutuluyor.

Eskişehir Belediyesi kötü çalışıyor demiyorum ama Eskişehir'in daha fazlasına ihtiyacı var.tramvay projesinin eksiklikleri ortada henüz acil durumda bile çalışamayan tramvayı ben n'yapayım ve koskoca kente 18 tane 150 kişilik tramvay yeter mi?Tramvay projesi Eskişehir'de bir imaj yatırımıdır ulaşımı iyiye götürmemiştir.Kültürel ve Sosyal Projeler olarak yalnızca iki uygulama var biri Senfoni Orkestrası diğer Şehir Tiyatrosu ve bu size yeterli geliyor demek ki.Oysa ki bir öğrenci şehri olan Eskişehir'e Gençlik Merkezleri, Aile Yaşam Merkezleri, Kent Orkestrası ve daha fazla Sinema-Tiyatro yapılması gerekmez mi?

Tuna Yersu
10 yıl önce - Sal 29 Oca 2008, 16:39

Eskişehir Belediyesinin çalışmalarını bir Ankaralı olarak gıpta ile izliyorum..Bence oldukça başarılı bir yönetim..Eskişehir tam bir Avrupa kenti gibi, ülkemizin yüzakı.. Heryerde sanat eserleri, heykeller, tramvay,nehir gezinti gemileri ..Şimdide Gondol yapıldığını ve bir süre sonra insanların goldollarla kentin keyfini çıkaracaklarını öğrendim..Harika birşey, helal olsun diyorum..

osman 42

10 yıl önce - Sal 29 Oca 2008, 16:44

ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR Belediyesinin nasıl çalıştığı üstteki kullanılan oylardan belli . DEMEKKİ HALK BAŞKANINA sahip çıkıyor başkanda halkına hizmet ediyor . 2007 en güzel Eskişehir fotoğraflarını seçmek için biraz Eskişehirin SAYFASINDA GEZİNDİM GERÇEKTEN BİR KONYALI olarak yapılan hizmetlere gıbta ile baktım gerçekten halkı ile kucaklaşan bir belediyeniz var . 10 yıl önce ESKİŞEHİRE geldiğimde'ki hali ile şimdiki hali gerçekten çok ama çok farklı .
TABİKİ ŞU SÖZ BELEDİYECİLİKTE HER ZAMAN SEÇİLEN BAŞKAN PARTİ OLARAK DEĞİLDE KİŞİLER HİZMET EDER SÖZÜNÜ GERÇEKTEN DOĞRULUYOR ...

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET