Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
Misafir cb5

1 yıl önce - Cum 24 Hzr 2016, 10:35

Adana nın gelişmediğini nereden çıkardın bölgesinin en gelişmiş Tūrkiye ninde en gelişmiş illerinden. Bir körūklūmū derdin ?

yusufsezgin
1 yıl önce - Cum 24 Hzr 2016, 11:05

Yoğun hatlara körüklü otobüs alımları şart. Ama Temsa'dan başkası olmamalı. Adana markası Temsa. Destek çıkmamız gerekiyor. Sonuna kadar arkasında durmamız gerekiyor

Misafir 5df

1 yıl önce - Cum 24 Hzr 2016, 17:16

Ben Hayatım da İlk Defa Izmir'e Gittim, Baktım Caddeler de, Bulvarlar da, Hep Uzun, Büyük Körüklü Otobüsler Gidiyordu, Körüklü Otobüs O Kadar Çoktu ki Adeta Elimize Ayagımıza Dolaştılar, Vay Bee Dedim İçimden, Gerçekten de İzmir Büyük Şehir miş Dedim, Bir Şehir de Körüklü Otobüsün Çok Oluşu O Şehirin Ne Kadar Büyük Oldugunu, Ne Kadar Lüks Bir Şehir Oldugunu Kanıtlar, Ispatlar Niteliktedir, Demem O Ki Adana Gibi Büyük Şehir de de Körüklü Bir Otobüs Yok İse Bu Bir Eksikliktir, Kimse bunun aksini kayıramaz, Doğru ya Doğru, Yanlışa Yanlış Demek Lazım, Adana Gibi Türkiye'nin 6. Büyük Şehrinde Körüklü Otobüs Yok ise Bu Bir Ek sik lik tir, Nok taa.

Misafir 702

1 yıl önce - Cum 24 Hzr 2016, 17:23

Helal olsun arkadaş aynen katılıyorum. Hepimiz Adana cadde ve sokakları dolmuş ve özel halk otobüslerinden kurtulsun ve modern bir büyükşehir olsun diye yazıyoruz

yusufsezgin
1 yıl önce - Cum 24 Hzr 2016, 17:34

Alıntı:
Hepimiz Adana cadde ve sokakları dolmuş ve özel halk otobüslerinden kurtulsun ve modern bir büyükşehir olsun diye yazıyoruz

Kesinlikle katılıyorum. Hepimiz geniş raylı sistem ağları, banliyö, körüklü otobüsler v.s. görmek istiyoruz. Adanaya yakışan budur

Misafir d5c

1 yıl önce - Cum 24 Hzr 2016, 22:29

Ben Avusturya da yasiyorum viena bircok sehir gezdim avrupada koruklu otobusler var gormedigim yerlerde var ama bunun gelisme ile ufacik bir alakasi yok. Boyle dusunmeniz sacma geldi bana.

Misafir 780

1 yıl önce - Cmt 25 Hzr 2016, 13:38

Adana ya o tip yakıştırma yapanlara tek şey söylüyorum Güneş Balçıkla sıvanmaz ! Adana da dolmuşlar ayakta yolcu almıyor senin şehire tersine yani nazaran . Sizin oralarda tersinde yani ayakta tarih eser öho lara biniliyorken modern taşımacılık konusunda enaz 10 yıl ileride Adana. Burada laf atacağına kendi sorunlarına odaklan modern kent nedir onuda bilmediğin belli bir market açılsa para ota çöpe gelişim gören biryerden yazıyorsun onları aşalı çok oldu Adana için garip yakıştırmalar yapanlara izin verip çamur atmalarına izin veren yönetim neden cevaplara farklı bir duyarlı davranıyor anlamıyorum . Uydurma küçük şeyleriabartıp reklam yapanlar şehirlerinde Adana da laf atacak başlık arıyorlar arka bahçemiz olan tersin liler kendi gelişmemişliklerini başka şehirlere atarak bir adım yol ilerleyemez.

Misafir 461

1 yıl önce - Cmt 25 Hzr 2016, 17:28

Siz Yerinde Sayan Bir Adana İstiyorsunuz, Biz Yürüyen ve Koşan Bir Adana İçin İstiyoruz ve Çabalıyoruz da, Aramız da En Büyük Fark da Bu, Neyse Konuyu Daha Fazla Uzatmaya da Gerek Yok, Körüklü Otobüs Bizim Neyimize ki, Dolmuşlar Bize Yeter de Artarda, Bu Halka O Bile Fazla, bir 20 sene daha Kiremithane, Barkal, Yeşilevler, Denizli, Itimat, Cemalpaşa Dolmuşlarıyla İdare Ederiz, Dolmuş isimleri saydım ki Mersinli Oldugumu Anla Diye, Adana da Dogdum Büyüdüm 30 Yıldır Bu Şehirdeyim, Adana'nın Sorunlarına Eksikliklerine Sahip Çıktıgın İçin Sagol Kardeş, Adana ya Bir Yararın Daha Oldu.

Misafir ba6

1 yıl önce - Cmt 25 Hzr 2016, 18:22

Birşey sorabilirmiyim ?

Körūklū otobūsūn ne artısı varda burada sayfalarca gelişmişlik gibi göstermeye uğraşılmış. Dolmuşlar kalksın dense anlayacağım da bunu anlayamadım.

Misafir ffb

1 yıl önce - Cmt 25 Hzr 2016, 21:58

Uzun lafın kısası arkadaşlar ben çok gezdim. Boşuna tartışmayın. İstanbul, ankara, izmir, bursa, kocaeli, şanlıurfa, mersin, gaziantep, sakarya, ısparta, kayseri, konya benim gördüklerim. Yurtdışında ise paris, frankfurt, münih, amsterdam, moskova, berlin, prag, budapeşte, bükreş.....daha sayayım mı bunların hepsinde körüklü otobüs var. Yani bu şehirlerin belediye yönetimi ve insanları hiçbir şey bilmiyor, siz daha iyi biliyorsınuz değil mi? Tamam modernlik, gelişmişliği bir tarafa bırakalım. Kendi vatandaşına saygısı olan ve onların rahatça toplu taşımadan yararlanmasını isteyen tüm belediyeler körüklü otobüs çalıştırır. Siz Adanaya bunu layık görmüyorsanız diyecek birşey yok.

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM