Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Muhammed Taha
1 yıl önce - Pzr 19 Hzr 2016, 08:58

Şuan sınava gidiyorum 114 nolu otobüs duraklardan yolcu almadan gidiyor böyle günlerde hep full otobüs, normal yerine bugünlerde körüklü kullanılması gerekir bence

Misafir 70a

1 yıl önce - Pzr 19 Hzr 2016, 09:31

4 dakika önce - 08:34 (bugün)

Adana Büyükşehir Belediyesi, Önümüzdeki Zaman Dilimi İçerisinde, Yeni Belediye Otobüsü Alacak Olur ise, Mevcut 12 Metrelik Otobüslerden istemiyoruz, Adana ya En Az 100 Adet Yeni 18 Metrelik Körüklü Belediye Otobüsünün Alınmasını İstiyorum, Şuanki Mevcut Yeni 12 Metrelik Otobüslerde Tabiri Caiz ise Oturacak Koltuk Yok, 18 Metrelikler Körüklüler Hem Koltuk Açıgını Kapatır, Hem de Adana ya Daha Bir Büyükşehir Havası, Zenginlik Havası Katar, Ayrıca Adana Halkı Bu Güne Kadar Otobüsler de Hiç Mercedes Kalitesini ve Konforumu Yaşamadı, Bmc ve Temsa Kullandık, Şayet Yeni Alımlar Olur ise Mercedes Tercih Edilmeli, Hep Atanmışlar, Seçilmişler veya Zenginler Mi Mercedes Konforunu Rahatlıgını Yaşayacak, Adana Halkı da Mercedes Kalitesi, Konforu ve Rahatlıgını Yaşamalıdır.

Misafir 204

1 yıl önce - Pts 20 Hzr 2016, 11:52

Bence de Adana Artık Mercedes Benz Otobüsleri ile Tanışmalı.

ali-
1 yıl önce - Pts 20 Hzr 2016, 16:56

Alıntı:
Adana Halkı da Mercedes Kalitesi, Konforu ve Rahatlıgını Yaşamalıdır.

otomobildeki konforu sen otubustede ariyorsun heralde?

Ben Temsa diyorum

ads 1940
1 yıl önce - Pts 20 Hzr 2016, 17:26

Alıntı:
Alımlar Olur ise Mercedes Tercih Edilmeli, Hep Atanmışlar, Seçilmişler veya Zenginler Mi Mercedes Konforunu Rahatlıgını Yaşayacak, Adana Halkı da Mercedes Kalitesi, Konforu ve Rahatlıgını Yaşamalıdır.

O bir Alman markası ve MHPli Adana Belediyesi Adana'da üretilen Temsa varken Ermeni soykırımı var diyen bir ülkenin otobüslerini asla almaz.

Misafir 702

1 yıl önce - Pts 20 Hzr 2016, 17:29

TEMSA'nın da yeni körüklü otobüsleri çıktı. Mersin Büyükşehir Belediyesi hemen aldı. Mersin'de kullanılıyor şu an. Adana her konuda olduğu gibi bunda da geri kaldı. Köy otobüsleri gibi 25-30 yıllık yağ yakan ve motor gürültüsü çıkaran belediye ve özel halk otobüsleri yerine, çevreci yeni nesil körüklü otobüslerden acilen alınmalı ve 114, 140, 142, 112, 160 gibi yoğun hatlarda körüklü otobüsler sefere konmalıdır.

Misafir 7a5

1 yıl önce - Pts 20 Hzr 2016, 19:58

Saçma körüklü yada körüksüz ne farkeder Adana daha büyük bir şehir körüklü daha çok işe yarar fakat şartta değil örnek gösterdiğin şehir ile Adana arasında fark var ulaşım ağı ve kalite Adana da çok ileride. Böyle saçma şeyler yazmayın .

Misafir 70a

1 yıl önce - Sal 21 Hzr 2016, 04:49

Mercedes Otobüsler Olsa Daha İyi Olur Ama, Neyse Olsun Olsun da Temsa da Olsun, Farketmez, Bu Açıgı Görüp Alacak Başkan Nerede

Resul GUL
1 yıl önce - Sal 21 Hzr 2016, 08:40

Adana nın Ulaşımda daha büyük sorunları varken Körüklü de Körüklü deyip tutturulmasına bir anlam
veremedim doğrusu...Tamam ben de istiyorum Ama Bunun için de yanıp tutuşmuyorum.

Bence Körüklü olacağına raylı sisteme ağırlık verilse daha iyi olur
Hiç olmazsa Dolmuşların kaldırılması bile Körüklü getirmekten daha iyi..Tüm bunları yaptıktan sonra Körüklü gelecekse yine gelsin ona bir şey demeyiz..

Misafir 189

1 yıl önce - Sal 21 Hzr 2016, 18:59

Akdenizin En Küçük İli Olan 250 Bin Nüfuslu Isparta İlimiz de Bile Mercedes Körüklü Belediye Otobüsleri Kullanılırken, Turkiye'nin 6. Büyük Şehri Olan 2 Milyonluk Adana Şehrimiz de Körüklü Otobüs Yok, Bence Bu Eksiklik Giderilmelidir.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM