Ana Sayfa 878 bin Türkiye Fotoğrafı

Cüneyt AKIN
6 yıl önce - Sal 28 Ağu 2007, 09:51

İstanbul da böyle bir alışveriş merkezi yok. Akmerkez gibi boğucu değil, Cevahir gibi içinde kaybolacağınız devasa bir yapı değil. Bence gayet güzel planlanmış ve yapılmış. İstanbulda yaşayan biri olarak şahsen ben Cepa gibi bir yerin  İstanbul da olmaması (kullanışlılık ve rahat alışveriş imkanı sunması açısından) beni üzdü. İstanbul da bir Kanyon var öyle uçuk olduğu söyleniyorki (fiyatlar açısından) daha gitmeye cesaret edemedim. Akmerkez artık bir idol olmuş insana heyecan vermiyor, Cevahir çok büyük içinde kaybolur aradığınız şeyi alamadan bir sürü ıvır zıvırla çıkarsınız üstelik şehrin göbeğinde olması trafik açısından ayrı dezavantaj. Diğerleri klasik ve git gel tarzı uzun koridorlardan oluşmuş alışveriş merkezleri.
Neyse bir CEPA da İstanbul a istiyoruz.

kaufman
6 yıl önce - Sal 28 Ağu 2007, 19:27

arkadaslar buraya nasıl gidilir kızılaydan?
armada dolmusuna binsek buranın onunden gecer mi?

serap95
6 yıl önce - Sal 28 Ağu 2007, 19:40

çayyolu bilkent odtü dolmuşları geçerler

cihan1
6 yıl önce - Çrş 29 Ağu 2007, 04:23

Kızılaydan öeşrutiyet caddesinden;ümitköy,konutkent,beysukent,angora evleri yeşil otobüsler ve iki katlılar(binmeden gene bir sorun) güvenparktan bilkent,mustafa kemal mah.otobüsleri geçerler yada iki vesait de gidebilirsiniz metro ile aşti aştiden  üst geçitten geçerek karşıya geçip sincan ümitköy,bilkent,etimesgut dolmuşlarına binebilirsiniz

En son cihan1 tarafından Çrş 29 Ağu 2007, 17:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Halide

6 yıl önce - Çrş 29 Ağu 2007, 10:25

Kızlay'dan CEPA AVM'ye gelmek isteyenler ayrıca Meşrutiyet Caddesi'nden Eryaman, Etimesgut, Sincan, Elvankent, Yaşamkent, Koru Sitesi otobüslerine binebilirler Yalnız CEPA AVM'nin önünde otobüs durağı yok (bildiğim kadarıyla) o nedenle ODTÜ durağında inip biraz yukarı yürümeniz gerekiyor. Bu durağı kaçırırsanız Bilkent Köprüsü'nde inmeniz gerekir ki o zaman da daha fazla yürümek zorunda kalabilirsiniz, aklınızda bulunsun Yalnız CEPA açıldığına göre ve yakında Kentpark AVM de biteceğine göre bu durak konusunda bir düzenleme yapılacaktır diye düşünüyorum ben

k_erdoan

6 yıl önce - Sal 04 Eyl 2007, 01:02

Ben en çok yürüyen merdivenlerin yanındaki duvara yapılmış olan,Türk kültürünü yansıtan resimleri beğendim.Yürüyen merdivenlerden çıkarken sıkılmadım hatta keyif aldım.Fast food katı ve cafeler sokağı çok hoşuma gitti.Ankara nın ünlü markaları kuki,coconot ve pepermill gibi markaları görmek te ayrıca keyif verdi.Bu yönüyle şimdiden diğerlerine fark attı bile.Aynı uygulama Panorada da olacak.Fastfood larda hep aynı markaları görmekten sıkılmıştık.

cihan1
6 yıl önce - Çrş 05 Eyl 2007, 03:13

Bence CEPA’da diğer avmlerde olmayan markaları yazsak daha iyi olur
çeşitli alışveriş merkezlerinde yer alan birçok mağazanın yanı sıra,

-Apple(Bilişim devi)
-Calvin Klein Jeans
-Tchibo(Alaman ev konsepti)
-Aldo(ABD,Kanada veİngiltere'de ünlü ayakkabı markası)
-Bilz(gömlek tasarım)
-Aerosol(ayakkabı tasarım)
-Milimetric(Kişisel Gömlek tasarım)
-Douglas(kozmetik zinciri)
-L’Occitane
-Storks(mücevher markası)
-Chakra(Bambu İpliğinden havlu üreten bir marka)
-Cinisli.
-Özdilek
-Camper
-Gebe

Food-Court'ta diğer avmlerde olmayan markalar
-Sbarro(Dünyanın en büyük pizza zinciri)
-Mirror
-Schlotzky’s(ünlü sandviç zinciri)
-Kuki House(Ankara'nın vazgeçilmezzidir   )
-Dallmayr(Alaman kahve zinciri)
-Filicori Zecchini(italyan cafe)
-El Torito(süper bir meksika restaurantı)
-Coconut
-Peppermill
  diğer markaları tahmin ediyorsunuzdur artık ve fast food restaurant sayısı 33

MustafaCanTutuncu
6 yıl önce - Çrş 05 Eyl 2007, 13:56

Odtu dolmuslari gecmiyor bu arada. yaklasik 250 metre geride, Togo'nun karsisinda birakiyorlar. Oradan yurumeniz gerekir. Otobuslerde biraz ilerideki durakta birakiyorlar. Yine yurumeniz gerekecek.

Ferah, guzel, sik bir Avm olmus. 4 kat olmasi yoruyor biraz, o kadar...

cagribey
6 yıl önce - Çrş 05 Eyl 2007, 18:41

Ankara'da halen devam eden veya başlayacak olan inşaatlar ve projeler konusunda bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa ve benimle paylaşırlarsa memnun olurum, teşekkürler.

[ Ankara Projeleri Başlığından takip ediniz. Atilla Dündar - Çrş 05 Eyl 2007 17:43 ]

farukaytac
6 yıl önce - Pts 10 Eyl 2007, 21:35

Cepa Alışvereiş merkezini gezdim gerçekten güzel bir alış merkezi.Artıları çok fazla ama ben kendimce öngördügüm iki dezavantajı:
1-Bir çok alış veriş merkezinde olduğu gibi bu alışveriş merkezi de ufakta olsa bir mescide sahip degil.
2-Cinema salonları var fakat cinema salonları yeni olmasına rağmen "İmax 3D" teknolojisine sahip degil.Bu teknolojiye sahip kısmi salonlar olabilirdi.

Ana Sayfa -> ANKARA - Haberler ve Sohbet