Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa - Heykel ve Atatürk Caddesi
« önceki   123 ... 434445   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA
cevap yaz
sayfa 2
yasemin şahin

14 yıl önce - Çrş 28 Eyl 2005, 19:23

Yusuf Arkadaşım
Çektiğin resimler için öncelikle tebrik ederim ve teşekkür ederim. Ben Bursa'da doğdum, 24 yaşına kadar Bursa'da yaşadım. 3 yıldan fazla bir süredir Ankara'dayım.
Geçen kış Bursa'ya geldiğimde yukarıda göndermiş olduğun fotoğraflara yakın bir yerde (Ahmet Vefik Paşa  Tiyatrosunun önünde) aniden durdum.
Gördüğüm manzara karşısında şaşkına dönmüştüm.  Her zaman baktığım fakat hiç göremediğim karla kaplı Uludağ’ın şehre yakınlığı ve soluk kesen manzarası muhteşemdi. O vakte kadar Uludağ’ın güzelliğini ve şehrin ortasında olduğunu görememin sebebi, zaten O'nun orada olduğunu bilmemden kaynaklanıyordu. Yanımda annem vardı ve O’na dönerek “anne bu ne muhteşem bir manzara, şehrin ortasında koskocaman bir dağ var” dedim. İlk kez görüyormuş gibi davranmam annemi de çok şaşırtmıştı.
Gönderdiğin resimlerde bana o günü yaşattın. Hele bir de karlarla kaplı olsaydı Uludağ…

En son yasemin şahin tarafından Prş 29 Eyl 2005, 13:28 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

hasansemre

13 yıl önce - Pzr 30 Ekm 2005, 20:37

Alıntı:
Her zaman baktığım fakat hiç göremediğim karla kaplı Uludağ’ın şehre yakınlığı ve soluk kesen manzarası muhteşemdi. O vakte kadar Uludağ’ın güzelliğini ve şehrin ortasında olduğunu görememin sebebi, zaten O'nun orada olduğunu bilmemden kaynaklanıyordu.

2 ay önce bu satırları okusam eminim ki gülerdim...
Bursa forumuna bakmak hiç bugünkü kadar zevk vermemişti bana.
Demek ki birşeyin değerini bilmek için kaybetmek gerekiyor...
Şimdi Bursa'ya gelişlerimde her saniyeyi yaşamak istiyorum adım gibi bildiğim yerleri ilk defa görüyormuş gibi görüyorum.

ayça_leovinus
13 yıl önce - Pzr 30 Ekm 2005, 22:15

(+)

(+)

Yusuf
13 yıl önce - Pzr 30 Ekm 2005, 23:14

Yukardaki fotograflarimdan panorama denemesi:

(+)

ayça_leovinus
13 yıl önce - Pts 31 Ekm 2005, 02:25
Bursa Hanlar Bölgesine bakış

(+)

En son ayça_leovinus tarafından Pts 31 Ekm 2005, 02:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 2
« önceki   123 ... 434445   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA