Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Ahmet Bengüer
12 yıl önce - Cum 31 Ağu 2007, 01:33

Alıntı:
Daha fazla tartışmaya gerek yok. Kilitlensin lütfen  
Ahmet bey sizde buradan devam edebilirsiniz zaten bu başlık altında yazdığınız mesajlar ÖHO sorunlar fikirler ve çözüm önerileri başlığı altında da mevcut.

ÖHO sorunlar fikirler ve çözüm önerileri başlığı altında kazaya ya da kavgaya karışan ÖHO'lar ile ilgili bilgi yok.Bu tür şeylerin bu başlık altında yazılması daha doğrudur.

Seyhun
12 yıl önce - Cum 31 Ağu 2007, 16:10

ben
Alıntı:
Başlığı Kazaya Karışan Özel Halk Otobüsleri şeklinde açsaydınız daha iyi olurdu

ahmet bengüer
Alıntı:
İstanbul-Ulaşım bölümünde Kazaya karışan İETT otobüsleri başlığı bulunmakta ancak kazaya karışan ÖHO yoktu.Ben de olmayan bir başlık açmış oldum.

Bende bunu diyorum ya Sadece kazaya karışan öho başlığı olsun kavgalarını niye yazmakta ısrar ediyorsunuz ben hala anlamadım bizi niye ilgilendiriyor onların kavgaları lütfen başlık değiştirilirse veya kilitlenirse sevinirim...

Emir ERTEN
12 yıl önce - Cum 31 Ağu 2007, 17:30

Kavgaya ve kazaya karışan özel halk otobüsü şöferlerine karşı bir tek çağrım var.Birazcık sağduyulu olsunlar.Karşılıklı saygı ve sevgi tüm sorunları çözer.

Ahmet Bengüer
12 yıl önce - Pzr 02 Eyl 2007, 01:24

1 Eylül Cumartesi günü B-284 kapı numaralı 39Y hattında çalışan araç şöförü Vezneciler istikametine giderken güzergah boyunca yolcularla tartışmış yolcuları terslemiş ve hatta daha da ileriye giderken yolculardan birkaç kişiyi aşağıya inin sizi bir güzel döveyim demiştir ve tartışmaya devam etmiştir.Asla tasvip etmeyeceğimiz bir ÖHO şöförü davranışı örneği daha.

Bu tür davranışları İETT otobüsleri içinde görmeniz imkansızdır.Ayrıca İETT şöförleri arasında üniversite mezunu olanlar da vardır.

kutlay34
12 yıl önce - Pzr 02 Eyl 2007, 01:35

Ahmet Bey, sizin mesleğinizi merak ediyorum... İETT'de mi çalışıyorsunuz, yoksa başka bir işte mi, yoksa emeklimisiniz??? Yahu bunları yazmanıza ne gerek burada... Tamam burda herkesin halk otobüsleriyle yaşadığı sorun mutlaka var... Ama şikayetlerin yapılacağı adres burası değildir, İETT'dir... Size daha öncede dedim, burada kuru ÖHO düşmanlığı sizin elinize birşey geçmez... Site dışında da aktif çaba göstermeniz lazım... Onlarda birgün kendi bacaklarından asılacaklar... Bence gidin siz Ankara'ya yerleşin(ÖHO'lar gitgide azalmaya, hatta yok olmaya başladı...  )... Gerçi oranında su sıkıntısı var ama yine de siz bilirsiniz...

Ahmet Bengüer
12 yıl önce - Pzr 02 Eyl 2007, 12:37

Alıntı:
Ahmet Bey, sizin mesleğinizi merak ediyorum... İETT'de mi çalışıyorsunuz, yoksa başka bir işte mi, yoksa emeklimisiniz??? Yahu bunları yazmanıza ne gerek burada... Tamam burda herkesin halk otobüsleriyle yaşadığı sorun mutlaka var... Ama şikayetlerin yapılacağı adres burası değildir, İETT'dir... Size daha öncede dedim, burada kuru ÖHO düşmanlığı sizin elinize birşey geçmez... Site dışında da aktif çaba göstermeniz lazım... Onlarda birgün kendi bacaklarından asılacaklar...

İETT'de çalışmıyorum emekli'de değilim ne iş yaptığımı açıklamak istemiyorum ancak İETT'nin duyarlı vatandaşlara ihtiyacı vardır.Şikayetlerimi İETT'ye yazıyorum siteye yazmamdaki amaç burada kimin ne yaptığını herkesin bilmesi ve duyarlı davranmasını sağlamaya çalışmaktır.

Ahmet Bengüer
12 yıl önce - Pzr 02 Eyl 2007, 12:44

Mayıs ayı içerisinde D-007 çift katlı ÖHO şöförü Mecidiyeköy Teknosa önünde bulunan durakta hemen arkasında durakta bekleyen tatilli çalışan 75M körüklü İETT otobüsü şöförüne saldırmıştır.Araya giren vatandaşların yatıştırması ile olay daha fazla büyümeden yatıştırılmıştır.Buradan belirtmek isterim ki D-007 çift katlı ÖHO'nun bir personeli siteye üyedir ve ugurayaz rumuzuyla çeşitli yazılar ve görüşlerini yazmaktadır.

Ahmet Bengüer
12 yıl önce - Pzr 02 Eyl 2007, 13:04

Aklıma gelmişken hatırlamışken burada yazmak istiyorum.Yine Mayıs ya da Haziran ayı içerisinde A-283 kapı numaralı ÖHO'nun şöförü elindeki levyeyle Hyundai Accent araç sürücüsü tahminen 20 yaşındaki çocuk sayılabilecek genç bir insana saldırmıştır.Ben hayatımda herhangi bir İETT şöförünün elinde levye ya da farklı bir yaralayabilici bir cisimle kimseye saldırdığını görmedim.Ancak ÖHO şöförlerinden altını çiziyorum bazıları bunları yapabiliyor.Burada herkesi eleştirmiyorum yanlızca verilen kural ve talimatlara uymayan ve bu tür şehir magandalığı yapan kişileri eleştiriyorum.

Yine aklımdayken B-056 biletçisinin İETT İkarus markalı araç şöförüne karşı yakışıksız sözlerini de belirtmek istiyorum.Bu durum henüz daha bu hafta başında meydana geldi.İETT şöförü geldi bana bu durumu yakındı haklı olarak.

Bence insanların ÖHO şöförü olmadan önce birtakım bedenen ve ruhen testlerden geçmeleri gerekir.İstanbul'da hiç kimse bir takım şehir magandaları ile aynı araçta seyahat etmek istemez.

Dün durakta araç beklerken beşer dakika arayla iki tane ÖHO gelmesine rağmen durakta bekleyen insanların yarısı bu araçlara binmedi ve İETT'yi beklediler.İETT otobüsü geldi ve insanlar otobüse bindiler.Bekleyen insanlar kartlı insanlar değildi bekleyen insanlar tam akbil basarak araçta seyahat ettiler demek ki görülüyor ki insanlar artık bir tercih yapıyorlar.

Gökbörü
12 yıl önce - Pzr 02 Eyl 2007, 17:22

Alıntı:
Dün durakta araç beklerken beşer dakika arayla iki tane ÖHO gelmesine rağmen durakta bekleyen insanların yarısı bu araçlara binmedi ve İETT'yi beklediler.İETT otobüsü geldi ve insanlar otobüse bindiler.Bekleyen insanlar kartlı insanlar değildi bekleyen insanlar tam akbil basarak araçta seyahat ettiler demek ki görülüyor ki insanlar artık bir tercih yapıyorlar

Ben de çok acil durumlar hariç, kesinlikle halk otobüslerine binmiyorum. Özellikle biletçi ve şöförün tipine bakıyorum. Bazı halk otobüsçülerin biletçi ve şöförleri iyi gibi, temiz yüzlü duruyolar çok nadir de olsa. O zaman binebiliyorum. Aslında aktarmanın halk otobüslerinde geçmesinin bana tek faydası İETT otobüslerinin biraz daha boşalmış olması oldu. Eskiden aktarma için illaki İETT bekleyenlerden bazıları halko otobüsüne bindikleri için İETT nispten boş oluyor. Bir de halk otobüsleri klimaları olsa bile çalıştırmıyorlar.

Ahmet Bengüer
12 yıl önce - Pzr 02 Eyl 2007, 18:22

Alıntı:
Ben de çok acil durumlar hariç, kesinlikle halk otobüslerine binmiyorum.

Duyarlı bir vatandaş örneği sergilediğiniz için size çok teşekkür ederim.Dikkat ederseniz ÖHO'nun peşinden hemen İETT otobüsü gelmektedir.Dün bir ÖHO sürücüsü seyir halindeyken eline ORER cetvelini aldı ve İETT aracının saat kaçta kalkacağına baktı ve İETT aracı gelmeden durağa girme çabası gösterdi.Görüldüğü gibi hep bir takım hileler yapılarak para kazanmanın yoluna gidiyorlar.Ayrıca seyir halindeyken araç şöförü ORER cetveline baktığı için araç içinde bulunan yolcuların can güvenliklerini tehlikeye atmaktadır.

sayfa 2
« önceki   123 ... 272829   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM