Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul'da Kavgaya ve Kazaya Karışan Özel Halk Otobüsleri
123 ... 222324   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Ahmet Bengüer
10 yıl önce - Cum 31 Ağu 2007, 00:49
İstanbul'da Kavgaya ve Kazaya Karışan Özel Halk Otobüsleri

Bu başlık altında Kavgaya ve Kazaya Karışan Özel Halk Otobüslerini burada tartışacağız ve çözüm yolları arayacağız. İlginize şimdiden teşekkürler.

En son Ahmet Bengüer tarafından Cum 31 Ağu 2007, 00:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Ahmet Bengüer
10 yıl önce - Cum 31 Ağu 2007, 00:51

29 Ağustos 2007 Çarşamba günü A-1131 kapı numaralı ÖHO şöförü ve biletçisi şehir magandaları 34 PDS 20 plakalı aracın şöförüne ana cadde üzerinde meydan dayağı attılar.İşte bu şehir magandaları hiçbirşey olmamış gibi araçlarına binerek İstanbul'umun elit insanlarını taşımaya devam ettiler ne yazık ki.

Ahmet Bengüer
10 yıl önce - Cum 31 Ağu 2007, 00:54

30 Ağustos 2007 Perşembe günü C serisinden Hyundaı markalı 522 Alemdar-Cevizlibağ çalışan bir ÖHO Dudullu Tepeüstü arasında önündeki araca arkadan çarpıp kaza geçirmiştir.Fotoğraf makinem ve cep telefonumda kameram olmadığı için fotoğraflayamadım.

Seyhun
10 yıl önce - Cum 31 Ağu 2007, 01:04

Başlığı Kazaya Karışan Özel Halk Otobüsleri şeklinde açsaydınız daha iyi olurdu kavga gibi kötü davranışları burada bir üye olarak görmek istemiyorum...Bu siteye yakışmıyor...

kutlay34
10 yıl önce - Cum 31 Ağu 2007, 01:07

Alıntı:
29 Ağustos 2007 Çarşamba günü A-1131 kapı numaralı ÖHO şöförü ve biletçisi şehir magandaları 34 PDS 20 plakalı aracın şöförüne ana cadde üzerinde meydan dayağı attılar.İşte bu şehir magandaları hiçbirşey olmamış gibi araçlarına binerek İstanbul'umun elit insanlarını taşımaya devam ettiler ne yazık ki.

Olayın nedeni nedir?? O dayak atma olayı hiç hoş olmamış belirtmek isterim... Yahu gidin şikayet edin... Bunları sitede yazmanıza gerek yokki... Kurallar yetersiz zaten...

Alıntı:
30 Ağustos 2007 Perşembe günü C serisinden Hyundaı markalı 522 Alemdar-Cevizlibağ çalışan bir ÖHO Dudullu Tepeüstü arasında önündeki araca arkadan çarpıp kaza geçirmiştir.Fotoğraf makinem ve cep telefonumda kameram olmadığı için fotoğraflayamadım.

Ara sıra İETT şöförleride kaza yapıyor... Onlarında hatalı olduğu kazalar var(her şöför için yazmadıım, bazıları için yazdım)... Sonuçta hatasız kul olmaz...

Ahmet Bengüer
10 yıl önce - Cum 31 Ağu 2007, 01:12

Alıntı:
Başlığı Kazaya Karışan Özel Halk Otobüsleri şeklinde açsaydınız daha iyi olurdu kavga gibi kötü davranışları burada bir üye olarak görmek istemiyorum...Bu siteye yakışmıyor...

Siteye üye hiçbir kimse kavga gibi bir kötü davranışı görmek istemez bunda hemfikiriz.Ancak siteye üye olan arkadaşlarımızın İstanbul'lu vatandaşlarımızı işlerinden evlerine evlerinden işlerine taşıyan şöför davranış ve hareketlerini bilmemizde fayda vardır.

Acaba bu tür davranışları yazmak mı yakışıksız?Yoksa ana cadde üzerinde meydan dayağı atan şehir magandalarının adam dövmesi mi yakışıksız?

Karar sizin.

Ahmet Bengüer
10 yıl önce - Cum 31 Ağu 2007, 01:16

Alıntı:
Olayın nedeni nedir?? O dayak atma olayı hiç hoş olmamış belirtmek isterim... Yahu gidin şikayet edin... Bunları sitede yazmanıza gerek yokki... Kurallar yetersiz zaten...

Olayı gören vatandaşların hepsi hemfikir ÖHO şöförü ve biletçisi kabahatli.Araç ÖHO'nun önünde seyir halinde.Hani araç ÖHO'nun arkasında olsa diyeceksiniz ki arkadaki araç yol istedi ÖHO şöförü yol vermedi sinirlendi dövdü.Fakat öyle bir durum da yok.

Seyhun
10 yıl önce - Cum 31 Ağu 2007, 01:19

Alıntı:
Siteye üye hiçbir kimse kavga gibi bir kötü davranışı görmek istemez bunda hemfikiriz.Ancak siteye üye olan arkadaşlarımızın İstanbul'lu vatandaşlarımızı işlerinden evlerine evlerinden işlerine taşıyan şöför davranış ve hareketlerini bilmemizde fayda vardır.

Acaba bu tür davranışları yazmak mı yakışıksız?Yoksa ana cadde üzerinde meydan dayağı atan şehir magandalarının adam dövmesi mi yakışıksız?

Karar sizin.

İstanbul-Ulaşım bölümüne giren herkes o bizleri taşıyan kişilerin hareketlerini bilmekte ve yaşamakta zaten şahsen bende bugün bir öhonun kapısına çarptım ben binerken hareket ettiği için ancak bunlar sorunlar başlığına yazılabilirdi(yaşadığımız olaylar)

Fakat o insanların kavgaları beni hiç ama hiç ilgilendirmez ve buradada hergün kavga mesajı okumaktan rahatsız olurum..

BU TÜR DAVRANIŞLARI BİZLERLE PAYLAŞMANIZ YAKIŞIKSIZ...!!!

Ahmet Bengüer
10 yıl önce - Cum 31 Ağu 2007, 01:24

Alıntı:
İstanbul-Ulaşım bölümüne giren herkes o bizleri taşıyan kişilerin hareketlerini bilmekte ve yaşamakta zaten şahsen bende bugün bir öhonun kapısına çarptım ben binerken hareket ettiği için ancak bunlar sorunlar başlığına yazılabilirdi(yaşadığımız olaylar)

Dikkatinizi çekmek istediğim bir husus var bu başlık yaşadığımız olaylarla ilgili değildir.Bu konu başlığı dikkat ederseniz kazaya ve kavgaya karışan ÖHO araçlarıyla ilgilidir.İstanbul-Ulaşım bölümünde Kazaya karışan İETT otobüsleri başlığı bulunmakta ancak kazaya karışan ÖHO yoktu.Ben de olmayan bir başlık açmış oldum.Bu başlıkla yaşadığımız olaylar ile ilgisi yoktur.Dolayısıyla bu başlık altında yazılması uygundur.

Eray Falay
10 yıl önce - Cum 31 Ağu 2007, 01:26

Daha fazla tartışmaya gerek yok. Kilitlensin lütfen
Ahmet bey sizde buradan devam edebilirsiniz zaten bu başlık altında yazdığınız mesajlar ÖHO sorunlar fikirler ve çözüm önerileri başlığı altında da mevcut.
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=16992

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 222324   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM