Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Diyarbakır - Sur - Gazi Caddesi
123 ... 202122   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Mehmet!
11 yıl önce - Prş 30 Ağu 2007, 19:54
Diyarbakır - Sur - Gazi Caddesi
(+)
(+)
(+)
(+)
(+)
(+)
(+)


Not: Son fotoğrafın üst tarafında görülen açık sarı renkli villa tipi konut, alttaki iki binanın damına yapılmıştır. Pembe binanın damında sağ tarafta villanın bahçesi görülmektedir.Mehmet!
11 yıl önce - Pzr 09 Arl 2007, 11:36

Yakut Plaza(+)


e_MR_e

11 yıl önce - Pts 10 Arl 2007, 01:14

Gazi caddesi gerçekten büyük bi değişim içerisine girdi.. Tüm binaların dış cepheleri rengarenk boyandı.. Gazi Caddesi Yaşatma ve Geliştirme Derneği bile kuruldu.. Kısacası eski ihtişamına kavuşması için herşey yapıldı. Emeği geçen herkese teşekkürler.. Mehmet bey size de teşekkürler resimler için..Mehmet!
11 yıl önce - Pts 10 Arl 2007, 11:19

Üç etap halinde planlanan Gazi Caddesi rehabilitasyon çalışmalarının Dağkapı-Dörtyol arasındaki 1. etap ve Dörtyol-Hasanpaşa Hanı arasındaki 2. etap çalışmaları tamamlandı. 3. etap olan Hasanpaşa Hanı - Balıkçılarbaşı arasında çalışmalar devam ediyor. Ayrıca bu çalışmaların bir parçası olan Yenikapı Sokağı yenileme çalışmaları da bitmek üzere. Çalışmalar tamamlandığında Gazi Caddesi, İstanbul'un İstiklal Caddesi ve Paris'in Şanzelize'siyle (champs elysee) yarışacak.

Gazi Caddesi'nin devamı olan Balıkçılarbaşı - Mardinkapı arasında da böyle bir çalışma yapılacağı söyleniyor. Bu bölümde cadde genişletme için Balıkçılarbaşı'ndan Mardinkapı'ya giderken sağ tarafta kalan binalar yıkılacak.e_MR_e

11 yıl önce - Sal 11 Arl 2007, 21:28

Alıntı:
Gazi Caddesi'nin devamı olan Balıkçılarbaşı - Mardinkapı arasında da böyle bir çalışma yapılacağı söyleniyor. Bu bölümde cadde genişletme için Balıkçılarbaşı'ndan Mardinkapı'ya giderken sağ tarafta kalan binalar yıkılacak.


Her ne kadar uygunlaması biraz zor olacağa benzese de çok güzel düşünülmüş.. O yolun genişlemeden bişeye benzemeyeceği kesindi..

Bu proje ilerlerken aklıma da bişey takılmıyor değil.. Class Hotel hizmete açıldığında çoğu kişi (ben dahil) "5 yıldızlı otelin orda ne işi" türünden cümleler kurmuştuk.. Demek ki proje kapsamından haberleri varmış( en azından durum onu gösteriyor) Buranın sahipleri, otelin çevresini güzelleştirmek için böyle bir proje yapmaya kalksalardı bu kadar muvaffak olamazlardı heralde !sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 202122   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler