Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Orman Yangınları
« önceki   123 ... 134135136

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 136

Sizce orman yangınlarına ne sebep oluyor?
Yaz sıcağı 11.3%  11.3%  [43]
Piknik yapan insanlarımız 7.7%  7.7%  [29]
Turizm düşmanı egoist teröristler 49.1%  49.1%  [186]
İnşaat sektöründe toprak arayışındaki firmalar 31.9%  31.9%  [121]
Toplam Oy : 379

Ustura Faysal
1 ay önce - Çrş 25 Ağu 2021, 20:18

Alıntı:
Peki ya yanan yerler yerine yeni ormanlar kazanmak için çalışmalar var mı ?
Hiç duymuyoruz ?!

Kusura bakmayın, duymuyor iseniz sizde sıkıntı var.

Buyrun.;
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=168875 ...mp;start=0

Halbuki mesajımda da yazmıştım sitemizde bile başlıkları mevcut diye. Hatta o başlıkta mesajınız bile var. Sadece 1 senede 11 milyon ağaç dikildiğine dair açılan başlıkta yorumunuz var ama böyle bir çalışma olduğunu duymuyoruz diyorsunuz.

Yine ve yeniden tekrarlamak istiyorum. Bu hükümeti vurabileceğiniz en son mevzu ağaç konusudur.

namlesu
1 ay önce - Cum 27 Ağu 2021, 14:16
Yine fanatizm yine yoz kafa ...

Alıntı:
Halbuki mesajımda da yazmıştım sitemizde bile başlıkları mevcut diye. Hatta o başlıkta mesajınız bile var. Sadece 1 senede 11 milyon ağaç dikildiğine dair açılan başlıkta yorumunuz var ama böyle bir çalışma olduğunu duymuyoruz diyorsunuz.

Yine ve yeniden tekrarlamak istiyorum. Bu hükümeti vurabileceğiniz en son mevzu ağaç konusudur.

Sevgili ustura kafa kardeşim, ben diyorum ki sana "yangından sonra" başka projeler de başlamalı.
Türkiye tarihinin en büyük orman yangınları ardı ardına geldi ve çok çok büyük bir alan yandı !
Ve yangın yerleri kendi haline bırakılacağı için belirli bir süre, o süre zarfında Anadolu'da çok fazla çorak arazi var, oralar ağaçlandırılmalı dedim.

"Yeni projeler" olmalı, yenileri eklenmeli dedim.
Evet, bir yıl önce başlığı da açılmış olan ve başlamış olan ağaçlandırma projesi, örneği güzel.
Daha çok proje ve kampanya ülkemize daha çok fayda sağlar !
Ülke sevgisi olan biri bunu nasıl tersinden anlar ?!

Alıntı:

Şimdi yine siyasal fanatizm yaparak noktayı koymaya çalışmışsınız.
Biraz da fanatiği olduğunuz siyasi parti yerine vatanınızı ön plana koymayı deneyin ve eleştiriye açık olun !
Eleştiri olmadan gelişim olmaz !

bera52
1 ay önce - Pts 30 Ağu 2021, 11:02
Tunceli’de Günlerdir Süren Yangın

Tunceli’de günlerdir süren yangın henüz kontrol altına alınamadı. Bunun yanında il başkanı yangına Photoshoptan söndürme uçağı eklemiş.

(+)

(+)

(+)

mafakyanc

1 ay önce - Pts 30 Ağu 2021, 12:22

Alıntı:
Tunceli’de günlerdir süren yangın henüz kontrol altına alınamadı. Bunun yanında il başkanı yangına Photoshoptan söndürme uçağı eklemiş.

Ama yine de aklınca "kusursuz cinayet" işlemiş. Photoshop'la eklenen yangın söndürme uçağı gerçekten de THK'nun artık hizmet dışı bırakılmış uçaklarından bir tanesi.

Belki de photoshop değildir de o kare söz konusu uçak hizmetteyken, başka bir görevi sırasında çekilmiştir.

Her ne hal ise, "malum zihniyetin" de artık eskisi kadar gözü kara, mesnetsiz işler yapmamaya başladığını göstermesi açısından, bir bakıma "sevindirici"!

bahadır 0302

1 ay önce - Pzr 12 Eyl 2021, 20:41

Manavgat'ta günler süren yangında Traktörleri kullanılamaz hale gelen 16 Çitçiye Devlet'imizden sıfır Traktör hediye.

Allah devletimize zeval vermesin

Hakan nurettin

1 ay önce - Cmt 18 Eyl 2021, 17:51

Tacettin Şenel

1 ay önce - Cmt 18 Eyl 2021, 18:14

Bu Adamı araştırsınlar Ya Chp nin gençllik kolları üyesidir yada hdp gençlik kollarına üyedir.....

BJK 5106
2 hafta önce - Prş 30 Eyl 2021, 18:14

Alıntı:
Hatay'da çıkan orman yangınına hava ve karadan müdahale ediliyor

Hatay'ın Samandağ ilçesinde çıkan orman yangını hava ve karadan müdahaleyle söndürülmeye çalışılıyor.

Ceylandere Mahallesi kırsalındaki ormanlık alanda henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.

Bölgeye sevk edilen 3 arazöz ve 2 helikopterle alevlere müdahale ediliyor. (Kaynak: Anadolu Ajansı)

sayfa 136
« önceki   123 ... 134135136
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET