Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
bulentyasar

12 yıl önce - Çrş 29 Ağu 2007, 16:56

Bu site tüm ihtiyaçlarınıza cevep verebilir.
http://www.modelsitesi.com/

ümit48
12 yıl önce - Cmt 01 Eyl 2007, 05:21

merhaba gerçi ben şafak beye daha önce yazmıştım elimde model uçak olduğunu,ama kendisinin ilgi alanına girmediğini söylemişti,. saygı duyarım ve umarım istediği uçakları bulur  hayallerini gerçekleştirir
ben diğer arkadaşlarıma sesleniyorum elimde bol miktarda otobürler ( tüm modeller )kamyonlar , taksiler ve tırlar var ilginen arkadaşlara duyurulur
isteyen arkadaşlar özelden ulaşırsa sevinirim

saygılar ümit48

ÇetinV

12 yıl önce - Cmt 01 Eyl 2007, 05:36

http://64.233.169.104/search?q=cache:uVXArD-gMSIJ ...&gl=tr

Gökmenmodelucak. com'un konuyla ilgili tüm linkleri: Yerli klüpler, yabancı klüpler, üretici firmalar, malzeme satış, dergiler, Türkçe siteler ve diğer konular. Umarım yardımcı olur.

ŞAFAK
12 yıl önce - Cmt 08 Eyl 2007, 11:17

Artık model işini iyice sıvandım    bundan sonra ilk gerçekleştireceğim hayalim İzmir şehirlerarası otobüs terminalinin birebir modelini yapmak şimdiden otobüslerini hazırlıyorum işte birkaç tane gittigidiyor'dan satın aldığım otobüs modelleri terminalin yapılışında siz sevgili wowturkey ailemin resimlerinden de faydalanacağım.Tabii telif hakkı istemezseniz Terminal el yapımı olacak bittiğinde açılışa davet edeceğim sizleride.İşte otobüslerim terminal açılmadan gelmeye başladılar bile....

Eskişehir Buzlu turizm

Kamil koç turizm

Pamukkale turizm

Buda nadide sinyalleri ve farları yanan modelim.

Ulusoy

Can B
12 yıl önce - Cum 14 Eyl 2007, 05:51

Varan Turizm terminallerinde ve dinlenme tesislerinde 1/55 oranında metal SETRA S 417 HDH modeli bulabilirsiniz. Orta kapısı, arka motor kapağı ve sağlı sollu 2 adet bagaj kapağı açılıyor. Fiyatı 38,50 YTL

ŞAFAK
12 yıl önce - Pts 01 Ekm 2007, 10:29

Arkadaşlar bunlar inşaatını yeni bitirdiğim kendi yaptığım ilk modellerim devamınıda sizlerle paylaşacağım.

turker ustun

12 yıl önce - Pts 01 Ekm 2007, 10:55

Bende opel rekord caravan 1964 model aracın maketini nerden bulabilirim...

CEMALİ
12 yıl önce - Çrş 03 Ekm 2007, 19:30

Bunlarda benden.

CEM HOŞGÖR...

Kadir Can Dedeoğlu
12 yıl önce - Çrş 03 Ekm 2007, 22:03

bende tam bir otobüs hastasıyım. internet üzerinden değil de 1. elden otobüs maketi bulabileceğim bir yer söyleyebilir misiniz?

simon

12 yıl önce - Prş 25 Ekm 2007, 00:06

Seneler önce montajını ve boyasını yapmış olduğum Queen Mary gemisinin plastik maketi.

sayfa 2
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET