Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
ŞAFAK
12 yıl önce - Çrş 29 Ağu 2007, 10:40
TÜR » Model Oyuncaklar ve Maketler

Sevgili wowturkey ailesi ve değerli arkadaşlarım.Ben bir model ve maket hastasıyım ancak internette bu imkanlar kısıtlı çok uzun zamandır internet ortamında ve izmirin aşağı yukarı her yerinde maket veya model araştırdım.En son çare buradaki arkadaşlarımıda bilgilendirmek istedim elinde maket veya model olan arkadaşlar varmı? Burada paylaşabilirlermi.? Birde en önemlisi şu turizm firmalarının vitrinlerinde karşılaştığım uçak modelleri ülkemizin herhangi bir havayoluna ait böyle bir uçak modeli satın alabileceğim bir yer varmı.? Ben internette çok araştırdım ve bilhassa bunun için Türk hava yolları genel müdürlüğünü bile aradım.Böyle bir model uçağımın olmasını çok istemekteyim bana yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı.?

köksal ÇELİKTEN

12 yıl önce - Çrş 29 Ağu 2007, 11:01

Reklam ve promosyon malzemesi yapan yerlere sormayı hiç denedinizmi..En azından bulabileceğiniz yolları tarif edebilirler

evrenpitrak
12 yıl önce - Çrş 29 Ağu 2007, 12:14

Şafak Üstadım;

Pegasus Havayolları, müşterilerine yolculuk esnasında "uçan kafe" hizmeti sunuyor.

Bu kafenin menüsünde Pegasus Havayolları çıkartmalı model uçaklar da var. Fiyatları da yanlış hatırlamıyorsam 30-40 YTL civarlarında.

Yer hizmetlerinde satıyorlar mı bilmiyorum. Ama o firmayla seyahat eden birisine rahatlıkla aldırabilirsiniz.

onderyolbakan
12 yıl önce - Çrş 29 Ağu 2007, 12:57
Model oyuncaklar ve maketler

Gemi maketlerine meraklı olanlar için
İzmir Büyükşehir Belediye ile Merkez Bankasının arasından içeri doğru 300 mt ilerleyince sağda bir kırtasiyecide değişik modeller görebilirsiniz, ayrıca maket çizimleride mevcut.

Kudret Altınkeser

12 yıl önce - Çrş 29 Ağu 2007, 13:05

Merhaba
aradığınız urunleri
1- Ankara "hobbytime" firmasında
2-İstanbul   "ozonurhobbymarket"
3- int. üzerinden "gittigidiyor"

sitelerinden temin edebilirsiniz

Ayhan B.

12 yıl önce - Çrş 29 Ağu 2007, 13:20

Bunları bulmak biraz zor oluyor. Die Cast modeller olduğu için genelde araba,motorsiklet üzerine daha yoğunlukta oluyorlar. İzmir'de bulmanız biraz zor gibi;o kadar aramanıza rağmen bulamamış olmanızda dahil. İnternet üzerinden Die Cast oyuncaklar satan sitelerden alabilirsiniz. Bunlar gittigidiyor.com,modelizmo.com,hobbytime.com gibi sitelerden alabilir,kapınıza kadar da getirtebilirsiniz.

pelintezer

12 yıl önce - Çrş 29 Ağu 2007, 13:33

Size faydalı olacağını düşündüğüm iki forum ve THK kurumunun linklerini veriyorum :

http://www.hobbyrc.com/forum/forumdisplay.php?f=27
http://www.modelci.net/forum/index.php
http://modelucak.thk.org.tr/index1.php

Bir de hatırlatıcı not : Şayet değişmediyse ve yurtdışından temin etme yoluna giderseniz fatura tutarının EUR 100'ü geçmemesine (posta ücreti dahil) dikkat edin, PTT bu tip paketleri geri yolluyor. Bir de posta kanalı ile gelecek paketler için 30 YTL gibi harç var, bilginiz olsun ...

Uğur Aydın
12 yıl önce - Çrş 29 Ağu 2007, 14:13

gittigidiyor.com'a bakın en fazla seçeneği orada bulacaksınız

ŞAFAK
12 yıl önce - Çrş 29 Ağu 2007, 14:36

Az önce üye olup inceledim gittigidiyor.com u 1 adet bulabildim pegasus airlines

ŞAFAK
12 yıl önce - Çrş 29 Ağu 2007, 16:25

Arkadaşlar önerileriniz için çok teşekkür ederim (ilginizede) ancak gittigidiyorda çok seçenek yok ayrıca verilen linklerde de genelde pek istemediğim yabancı ve genelliklede adı pek duyulmamış havayolu şirketlerinin diecast uçakları mevcut ancak ben Türkiyenin hava yolu şirketlerinden birinin uçağının olmasını tercih ediyorum.Bu tür bir diecast uçağı izmirde deselerki yamanlar dağının zirvesinde var çalılara tutuna tutuna yılmadan çıkacağım  aramalarım sonuçsuz elimde boş kaldı istanbulda seçenek var ama irtibata geçemiyorum

sayfa 1
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET