Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Muğla - Bodrum - Gümüşlük
« önceki   123 ... 293031   sonraki »

ANA SAYFA -> MUĞLA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
kemalsoylemez

13 yıl önce - Prş 07 Tem 2005, 16:09

(+) Tavşan Adasından, Gümüşlük.

(+)

(+)

(+)

Sina

13 yıl önce - Prş 07 Tem 2005, 17:47

İşte ayın fotoğrafı adayı belli oldu bile, bravo Kemal abi...

Bu arada eski fotoğraflar sitede büyük halleri ile yayınlanıyor, onlara bir müdehale etsek nasıl olur? Eskiden büyütme opsiyonu yokmuş. Mesaja puan vermek için çek bebem çek pencerenin alttaki çubuğunu bulamıyorsuz Yetişin nooolur?

Denetçilerrrrrrr, yakalayın!

Tunc

13 yıl önce - Cum 08 Tem 2005, 00:39

Alıntı:
Bu arada eski fotoğraflar sitede büyük halleri ile yayınlanıyor, onlara bir müdehale etsek nasıl olur? Eskiden büyütme opsiyonu yokmuş. Mesaja puan vermek için çek bebem çek pencerenin alttaki çubuğunu bulamıyorsuz Yetişin nooolur?

Denetçilerrrrrrr, yakalayın!

Sina Tebrik ederim iyi bir ayrinti yakalamissin.... Yusuf un bu harika resimleri BMP formatinda oldugundan acilmasi zaman almakta ve ayrica kapladigi alan bakibindan siteye yuk getirmektedir. JPG formatina degistirilebilir sanirim...

Emre2006
12 yıl önce - Çrş 26 Nis 2006, 02:26

2005 yazı Gümüşlük

(+)

Deniz1993
12 yıl önce - Pts 01 May 2006, 15:39

Gümüşlük çok güzel  bir tatil beldesi ancak bir şey belirtmek isterim denizi çok yosunlu ve girilecek gibi değil.Bu yüzden gideceklere tavsiyem Tavşan adasında denize girmeleri. Orada denizin muhteşem odluğunu söylemek isterim.Hemen derinlik başlıyor.Deniz adeta okyanus gibi o civarlarda.
Ayrıca Tavşan adasına yürüyerek gitmek de çok eğlenceli bir faaliyet.Tavşan adası adı üstünde tavşanlarla doluymuş ancak ben gittiğimde bir tek tavşan görememiştim.Balıkçı lokantaları da eşsiz güzellikte ancak cep yakıyor.
Gümüşlük'e gittiğimde Nurseli İdiz'i de görmüştüm.Belirtmek isterim.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 293031   sonraki »
ANA SAYFA -> MUĞLA