Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Four Winds - Göztepe'deki Meteoroloji Arsasına 49 Katlı 4 Gökdelen
123 ... 515253   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Çağlar Altıparmak

11 yıl önce - Çrş 12 Eyl 2007, 15:29

(+)

(+)

Burada Mimari projenin Mimar Mehmet Salih'e ait olduğu söyleniyor bunu düzeltmek istedim. Bu proje dünyanın en büyük 3. yatırım firması olan Atkins'e ait olup Taşyapı'nın bir çok projesininde mimari ofisidir.

Başdoğan

11 yıl önce - Pzr 23 Eyl 2007, 14:19

Taşyapı kulelerine Kadıköy Belediyesi inşaat izni vermiş.
Kaynak: http://www.sabah.com.tr/haber,0A6C7A0FE5164651810 ...FCCE2.html

atıf53
11 yıl önce - Pzr 23 Eyl 2007, 15:39

Anadolu yakasına yakışacak bir proje şu yüksek binalara karşı olanlara hergün bir tokat vurulması çok memnun ediyor beni, taşyapı nın bide Haydarpaşa da 50 katlı projesi vardı Siyami Ersek Hastanesinin yanında ne oldu acaba o işe

alp acar
11 yıl önce - Pts 24 Eyl 2007, 16:36

bu tip devletimizin sahip olduğu arsaların kamuya yararlı yerler yapılacağına böylesine kötü değerlendirilmesi kime ne kazandırıyor bence çocuklarımızın geleceği elden gidiyor her yer beton harika şehircilik

Serhat Küçüközler
11 yıl önce - Pts 24 Eyl 2007, 17:06

Sayın atıf53 demişki:
Alıntı:
Anadolu yakasına yakışacak bir proje şu yüksek binalara karşı olanlara hergün bir tokat vurulması çok memnun ediyor beni...

Ben de yukarıda bahsi geçen insanlardan biriyim.Yani Sayın atıf53'te memnuniyet duygusu oluşmasına sebep olan tokatları yiyenlerden biriyim.Çok katlı binalara tamamen karşı değilim tabiki.Düşünülmeden yapılanlara karşıyım.Estetiği bozanlara karşıyım.Estetik denen kavram kişiye göre farklılar gösterir ama konu kent estetiğine geldiğinde bu durum değişir.İşin maddi kısmına, orada dönenlere hiç değinmeyeceğim.

İstanbul'un nüfusu her geçen gün artıyor.Bu da sürekli olarak barınma problemini çoğaltıyor..Şehir sürekli olarak genişliyor.Ve bu genişleme İstanbul'un başına yeni dertler açıyor.Mevcut dertlerinde de artışa neden oluyor.Ben düzensiz ve plansız olarak gerçekleşen yükselmenin de bir fayda sağlayacağını düşünmüyorum.Umarım yanılan ben olurum.
Seneler önce yemiş olduğum bir tokadın fotoğrafıdır aşağıdaki.O günlerde yediğim yetmemiş olacak ki her gördüğümde bir yenisini hissetmekteyim yüzümde...

(+)

En son Serhat Küçüközler tarafından Pts 24 Eyl 2007, 17:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 515253   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL