Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 424
erhan97
1 ay önce - Cmt 14 Eyl 2019, 21:00

galiba ek seferler veya seferler ek araç veriliyor bazı kırmızı sarı ve mavi renkli otobüsler garajlarda kontrol ediliyor kırmızı ve sarılara bakım yapıyor eğer bu şekil işlem yapılıyorsa araç sayısı hatlarda yukselecektir umudum köylere deilde merkezi hatlara verilir

kemaltan21
1 ay önce - Cmt 14 Eyl 2019, 21:11

ek olarak vermek yerine yeni hatlar açsalar gayet yerinde olur.

kemaltan21
1 ay önce - Cmt 14 Eyl 2019, 21:59

Kisa hat lazım üniversite yoğunluğunu almak gerek birde besleyici hat lazım diclekent ve tesisler b.oglunu mesele.Ornek h.evleri ve eski toplu konuttan yeni hat çıkarmak lazım mesele
h.evleri NINOVA cami köşesi tesisler bayram oğlu bayındırlık batıkent koşu yolu ofis askerlik sb adliye galeria dagkapi üniversite
eski toki içinde f2 değiştirmeli sanayi eski toki s.tepe NINOVA tesisler b.oglu bayındırlık batıkent ten elazığ yoluna direk DAĞKAPI üniversite ve bir diğer hat olan sanayi eski t.konut s.tepe ask sb ofis a.duragi istasyon alipinar alay kuru çeşme mezarlik ZÜMRÜT KENT newroz alanı araç muayene GÖKKUŞAĞI OTOGAR zana 500 evler
ÜÇKUYU toki içinde e8 ve ce3 rahatlatmak içinde toki e.araştırma iplik forum AVM ŞILBE sanayi s.tepe ask sb kav adliye galeria hastane üniversite *hastane girmesi lazım ki e2 yerine insanlar kısa sürede gitsin
h2 değişmesi lazım h2 ara cadde yerine küme evler ilçe otogari sezaı karakoc bulvarından lise köşesine istasyon a.duragi ofis VILAYET dagkapi hastane lojmanlar(lojmanlar eski gibi h2 verilmeli )üniversite
ze1 çıkmalı newroz alanı h.alani ZÜMRÜT kent mezarlik kuru çeşme iskan evleri medine bul sağlık ocağı polis okulu c.evi migros tesisler dicle kent metropol tekel iplik köy yolu toki cami ve karakol toki son durak e araştırma
e1de elazığ yoluna gönderildi
e9 ve e10 birlestirirdim yeni e9 yerine de şeyh bedrettin cad toki e araştırma iplik diclekent y.guney cad musa anter lunapark kav mahabad 563 şok metro 3.sanayi otogar talay tepe
e9 ve e10 yerine de afet evler yeni toki 500 evler zana otogar mezoponya caddesinde ataydım direk lunapark s.eyubi cad dünya kav tekel iplik şeyh bedrettin cad 870 sokak köy yolu toki cami ve karakol toki son durak e araştırma
fe1 yerine ise eski toki s.tepe NINOVA tesisler diclekent metropol tekel şeyh bedrettin cad 870 şok köy yolu toki cami ve karakol toki son durak e araştırma
ring toki için şart mesele 6.30dan 8 30 kadar eğitim araştırma fuar iplik kav seyh bedrettin caddesi 870 sokak köy yolu toki cami ve karakol toki son durak e araştırma
ce2 e e7 nin kapanması yerine ce7 mardin kapi b.basi melik ahmet eski hal dsı şehitlik dortyol şehitlik ilçe otogari alipinar alay kuru çeşme iskan evleri sayın sitesi toptancilar yeni hal ceylan avm gaziler çeşme ava medya kav armina metropol tekel iplik köy yolu toki cami ve karakol toki son durak e araştırma
ce6 lazım birde üniversite dağkapı galeria adliye ask sb ofis k.yolu HATBOYU kızılay p.okulu c.evi yeni yol yeşil kuşak bp kavşağı villalar medya kav armina metropol tekel iplik şeyh bedrettin cadden 870 e sokağa köy yoluna üç kuyu toki cami ve karakol toki son durak e araştırma
not şeyh bedrettin ile bence köy yolu arasındaki 870 sokak girmesi lazım bence neden mi hizmetten hiç kimse faydalanmıyor ce3 e9 e7 hatlarında kişi özel hat şuanda bunun kalkması için belediyenin bir çare bulması lazım galiba ordaki insanlar kuzu gibi belediye birşeyler yazmıyor ama biz geçen gün isim düştü eczane ararken baktım öyle çözdüm bunu o hem köy yolu hem okul hemde şeyh bedrettinler köklü çözüm benden belediye başvurmaları onlardan
memur sene ise belediyenin otogar hattı açmalı kesinlikle artık birde ya alay veya iskan evleri bağlar dortyol
eski e6 yada şart.

kemaltan21
4 hafta önce - Pts 16 Eyl 2019, 20:17

ilçe otobüslerin saatlerini güncellendi belediyenin sitenizden bakabilirsiniz

erhan97
4 hafta önce - Sal 17 Eyl 2019, 12:12

haftaya galiba çok sayıda araba hizmette girebilir tamir haneler yoğun bir şekilde çalışıyor

kemaltan21
4 hafta önce - Sal 17 Eyl 2019, 14:06

tüm kullanılacak otobüsler deneme alınıyor şuan yoksa gerisi hurdaya kesin olarak gidiyor

sayfa 424
ANA SAYFA -> ULAŞIM