Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 421
erhan97
1 ay önce - Sal 20 Ağu 2019, 14:00

sana cevap vermek gerekmez
vali bey yerinde olsam 4.5 sene var tramvay sistemi yapardım birde belediye ilk emrim ulaşım konusunda kısa hat şehir içinde halkı eziyetten kurtarırdım
adam 500 evlerde a7 gaziler b2 diclekent c10 c5 yerine göre memursen de ise ce4 (yesil ) huzur evlerinde minibus zumrut kentte z1 559 ve 563 sokak z1 lunapark da b2 mahabad ta z1 talay tepe t1 c.evinden özel halk otobüsü toki uckuyuda e2 yeni yolda minibüs eline muhtaç eskiden böyle değil di asla hem belediye hemde oholer 9 metrelik iken kısa hat ve ara hat eksikligi vardı

burak zafer
1 ay önce - Sal 20 Ağu 2019, 16:33

Otobüs güzergahlarının haritalı halini bulabilir miyiz? Şehrin yabancısıyım ve oraya taşınacağım. Birisi bulabilirse/hazırlayabilirse güzel bir kaynak oluşturmuş olur.

kemaltan21
1 ay önce - Sal 20 Ağu 2019, 16:41

neresine tasiniyorsun tam olarak senin ne isine yarıyorsa daha açıklayıcı olursan bilgiyi rahat verebilirim
minibüs istersen minibüs otobus istersen otobus ohoculerden birşey istersen ohocuklerin hatları detaylı verebilirim

erhan97
1 ay önce - Çrş 21 Ağu 2019, 00:16

burak zafer yardıma ihtiyacın varsa tüm hatlarda neresi olursa yardımcı olurum burdayım

kemaltan21
1 ay önce - Çrş 21 Ağu 2019, 01:17

bu arada yakında tekrar 1 sonrası ce2 ve e8 başlıyacakmiş belediye duyan gibi göre

kemaltan21
1 ay önce - Çrş 21 Ağu 2019, 09:32

e9 ,ce3 ve e7 maymun etmişler adamlar oraki adamları için önce araştırma sonra toki sonrada şeyh bedrettin caddesindeki ordan elazığ yoluna ordan da ilk kavşağından dönerek kendi hatlarına dönüyor burda kendi adamları için hat veren hdp pkk ulaşım dairesi validen çıkarması yerine adam akıllı hareket ve amiralden oluşan yenilik yapacak hatları düzenleyecek adam gibi iş yapacak bir kısım belediyedeki capurcusu için kendine özel güzergah vermiyen düzgün adamlara ihtiyaç var şimdi onlara desen diyecekler ki halk istedi ama verdikleri dilekçede 450 orda tam olarak bile oturmamış insanların imza olanlara göre işlem yapılabilir anlamak elde deil vali beyden bir önce ulaşım daki hdp pkk kalıntısı temizlemesi gerek kendi için hat çıkaran asla halka hizmet etmez

erhan97
1 ay önce - Çrş 21 Ağu 2019, 22:41

hiç soyle be abi belediye çalışan adamlar kendi için hatlara şekil veriyor

kemaltan21
1 ay önce - Çrş 21 Ağu 2019, 22:44

belediye kılıfını bulmuşlar iki üç sitede imza toplamışlar diye de bugün ordaydım adamlar hine caddeye yürüyorlar yakında e1 e8 e10 fe1 bize versinler derler şaşmam gece senede aynı durumda vardı da onlar hem caddeye yürütüp hemde araba önünden geçsin demesi soru işareti veriyor

kemaltan21
1 ay önce - Çrş 21 Ağu 2019, 22:48

ben orda oturmuyorum ama o cadde resmen hayalet şehir yani bir tarafı şehir diğer tarafı çöl

erhan97
1 ay önce - Çrş 21 Ağu 2019, 22:49

oraya kadar ev yapan firmalar yüzünden hep

sayfa 421
ANA SAYFA -> ULAŞIM