Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Kadir Can Dedeoğlu
10 yıl önce - Pzr 14 Ekm 2007, 17:01

yeri değil belki ama son fotoğrafta bulunan iki Isuzu'nun sol taraftaki İveco'nun M50 modelini andırıyor sanki. bu modellere daha önce hiç rastlamadım. ilgili üreticinin internet sitesinde de bu modeller yok.
bu araçlar yapma mı yoksa modeli mi böyle bilgilendirir misiniz?

Teşekkürler...

Erkan_T
10 yıl önce - Sal 30 Ekm 2007, 00:16

Alıntı:
yeri değil belki ama son fotoğrafta bulunan iki Isuzu'nun sol taraftaki İveco'nun M50 modelini andırıyor sanki. bu modellere daha önce hiç rastlamadım. ilgili üreticinin internet sitesinde de bu modeller yok.
bu araçlar yapma mı yoksa modeli mi böyle bilgilendirir misiniz?

Sol tarafın aynısını Sağ tarafa aynen geçirmişler.

Şoför camı , akü dolabı aynı şekilde diğer tarafta (Yeni Urbanda).
Eski İsuzuda da aynı durum geçerli.
Ben fabrikanın böyle bir iş yapacağını sanmıyorum.
Dışardan yapma olabilir.

Yeni otobüsler Diyarbakır ' a yakında gelecek.

Ufak bir düzeltme daha...
Led gösterge yerine ufak , ince ampul ile yazıları belirecek olan gösterge istenmiştir.

Mehmet!
10 yıl önce - Pts 26 Ksm 2007, 13:43

Bu başlığın ilk mesajında haberi verilen otobüsler 19.11.2007 tarihinde seferlere başladı.

(+)

Erkan_T
10 yıl önce - Sal 27 Ksm 2007, 13:53

Alıntı:
Bu başlığın ilk mesajında haberi verilen otobüsler 19.11.2007 tarihinde seferlere başladı.

Sonunda otobüsler gönderildi de seferler başladı.

Diyarbakır halkına klimalı , elektronik göstergeli yeni otobüsler hayırlı olsun...

hpalalı
10 yıl önce - Cum 07 Arl 2007, 02:42

Yeni otobuslerin hatları bellimi biletmi atılacak paralımı olacak bilgisi olan varmı?

e_MR_e

10 yıl önce - Cmt 08 Arl 2007, 16:29

Hat konusunda bi bilgim yok açıkçası.. 1 haftaya Diyarbakır'a gidiyorum.. Detaylı bi şekilde araşırırım.. Ama bildiğim konu; otobüslerde sıcak para geçmeyecek, elektronik bilet sistemine geçiş yapılacak... Akbil, kentkart tipinde bişey olacak büyük ihtimalle...

Mehmet!
10 yıl önce - Pzr 16 Arl 2007, 18:58

16.12.2007

(+)

(+)

(+)

(+)

Erkan_T
10 yıl önce - Çrş 19 Arl 2007, 16:49

Taşıyanlar sitesinde dün yer alan Diyarbakır Belediye Otobüsleri ile ilgili haber...

Haberde bu tip modern araçların alımının devam edeceğini, özellikle BMC araçlarının sayısının artacağını, ulaşımda önemli adımlar gerçekleştirecekleri belirtiliyor.

Erkan_T
10 yıl önce - Çrş 16 Oca 2008, 14:15

Diyarbakır' da oturanlara yakında güzel bir haberim var.

Çok yakında...

-------------------------------------------------

Aslında iş daha belli değil ama olsun, nasıl olsa bu haber başka yerlerden de öğrenilir...

En son Erkan_T tarafından Çrş 16 Oca 2008, 14:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Erkan_T
10 yıl önce - Cum 25 Oca 2008, 21:32

Alıntı:
Diyarbakır' da oturanlara yakında güzel bir haberim var.

Çok yakında...

Bir süre sonra haber kesinleşip, fakat hevesim kaçtığından ben yine de bu haberi Diyarbakır' lı ulaşımcılara vermek istiyorum.

11/2007 tarihinde BMC tesislerinde üretimleri tamamlanıp Diyarbakır' a yollanan 30 adet 260-CB otobüsten sonra başkan, BMC otobüslerinin alımının devam edeceğini söylemişti.

Bu seferde;
Aynı renk stiline sahip, Klimalı, Led göstergeli, Televizyonlu, Ön konsolu yeni tip Probus 215-SCB model otobüs alımı kararlaştırılmıştır.
En az 20 adet olacak bu otobüsler kısa zaman sonra Diyarbakır' a gönderilecektir.

Otobüsler resimdeki tiptedir, fakat boyanma stili 260-CB gibi olacaktır.

Hayırlı olsun...

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM