Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Ayhan
13 yıl önce - Prş 23 Ağu 2007, 20:23
İzmirli Üyeler

Sevgili İzmirli ve kendini İzmirli sayan üyeler,
buraya kişisel bilgilerinizi ve de profillerinizin linkini eklerseniz; birbirimiz tanımak, birbirimizle iletişim kurmak, buluşmalara katılımı sağlamak, projelerde ortak fikir üretebilmek adına faydalı olur düşüncesindeyim.

Ömer3510

13 yıl önce - Prş 23 Ağu 2007, 20:45

Merhabalar
Ben Ömer
İzmir doğumlu degilim ama 1987 den beri İzmir'de yaşamaktayım.
Üniversiteden yeni mezun çömez mühendisim önümde askerlik var askerlikten sonra yüksek lisans düşünüyorum ,bakalım önümüzdeki günler ne gösterecek gelecegime dair..
İzmir'i çok seviyorum özellikle Karşıyaka ve Alsancak'ı..
İzmir'de yaşamanın ayrıcalık olduğunu hep hissettim...

farkımız var, Gavur İzmirliyiz....

profilim ; http://wowturkey.com/forum/profile.php?mode=viewp ...amp;u=8093

Kemal Bayır
13 yıl önce - Prş 23 Ağu 2007, 21:21

1951 İzmir doğumlu.

Lise            : Atatürk Lisesi (1972 Mezunu)
Üniversite   : Bursa İTİA İşletme
Askerlik      : 58. Topçu Tugayı 1981-1982 (4 Aylık)

Evli-1 Çocuk sahibi-Emekli-Halen Çalışıyor.
Reklam şirketinde teknik eleman, Matbaalarda yönetici olarak çalıştım.

Öylesine İzmir aşığıyım ki daha Lise yıllarında " Çöpçü olurum , İzmir'den ayrılmam"
diyerek kararımı verdim ve hiçbir tayinli işe müracaat etmedim.

http://wowturkey.com/forum/profile.php?mode=viewp ...mp;u=98717

En son Kemal Bayır tarafından Prş 23 Ağu 2007, 21:23 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Erkan_T
13 yıl önce - Prş 23 Ağu 2007, 21:45

Erkan Toksun

11.05.1990 Konak doğumlu ve ben 17 yıldır ailem ise 30 yıldır Narlıdere ' liyiz...
İlköğretim mezunu olarak genç yaşta atıldığım iş hayatına şimdiki işimden önceleride aile içi bir takım ticarethanelerde çalışmıştım.Ve şimdi sabit bir yerde çalışarak hayatın gerekliliğini yerine getiriyorum.

Kendimi bildim bileli çalışırım.İnsanlara yardım etmenin mutluluğunu ve kendimi tatmin etmenin zevkini alırım.
Nedense bazı mekanlarda kendimi hep fazla görürüm.Otobüse binerken , sıra beklerken acaba ben burda fazlamıyım , ben olmasan iyi olurdu diye hep sorarım kendime.
İlerki zamanlarda açıktan yarım kalan eğitimi tamamlamak istiyorum.Sonrasında askerlik dönemi...
Hayat bazen uzun bazen kısa.Bir ucundan tutarak birşeyleri kaçırmamaya birşeyler yapmaya çalışıyorum...

Eğer benim ile gerçekten görüşmek isterseniz Wowdan bulabilirsiniz...  

Yaşadığım yeri herkes gibi bende seviyorum... İzmir ' den ayrılmak sevgiliden ayrılmak gibi birşey...  

Eren Durdabak
13 yıl önce - Prş 23 Ağu 2007, 23:58

1994 doğumluyum aslen izmirliyim bucada oturum ve meşküre şamlı i.ö.o. okuyor.

Fırat
13 yıl önce - Cum 24 Ağu 2007, 14:29

Fırat GÜLTEKİN

7 Mart 1991 İzmir/Konak doğumluyum.
Mazhar Zorlu Anadolu Teknik Lisesi'nde Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri-Mekatronik bölümü öğrencisiyim.
Çalışmayı severim, zaten üşengeç değilimdir.Bunun yanı sıra çok duygusalımdır
Dostluğu, kardeşliği, yardımlaşmayı severim.Hayatı çılgınca yaşayanlardanım.Zoru başarmayı ve her zaman risk almayı severim..

Doğma büyüme İzmirliyim ve İzmirli olmaktan inanılmaz gurur duyuyorum.
Başka şehirlerde "Nerelisin" diye soru sorulduğunda, bastıra bastıra "İzmirliyim" deyince soru soranın yüzünde gülümseme oluyor.. "Güzel İzmir" ha..? diye karşılık veriyor..İzmirli olmayanlardan bunları duyunca tüylerim diken diken oluyor..
Hani anlatılmaz, yaşanır derler ya...İşte öyle bir şeydir İzmirli olmak...

Profilim

Efecan
13 yıl önce - Pts 27 Ağu 2007, 18:17

Efecan Barut

17 Şubat 1993 Denizli doğumluyum.
Ama aşağı yukarı 1 seneden beri İzmir'de yaşamaktayım.İzmir'li üyelerin bildiği gibi otobüslere ilgim var. .Ve fotoğraf çekmeyi severim.Fanatik Beşiktaşlıyımdır.Beni bilenler bilir .Denizlispor'uda desteklerim.Neyse,bu sene Lise 1'e gidicem.Ve büyük ihtimalle İzmir-Mavişehirdeki Emlak Bankası Süleyman Demirel Lisesi olacak.İzmir hakikaten Türkiye'nin sayılı güzel illerinden biri.İzmir'i anlatamazsınız Fırat'ın dediği gibi.3. büyük il olmasıyla hiç alakası yok.Mesela bana göre Ankara çok resmidir.Denizi yok,martısı yok...İstanbul'da çok kalabalıktır,ve iticidir.İzmir o kadar güzelki hani sanki böyle 4,4lük bir kasaba gibi.Küçük ve şirin.İleride İzmir'den ayrılmayı düşünmüyorum.Eğer ayrılırsam gideceğim yer İzmir kadar güzel olacağını hiç zannetmiyorum...

Sayın İzmir'li denetçimiz sizide tanısaydık ya...
Alıntı:
Sevgili İzmirli ve kendini İzmirli sayan üyeler,
buraya kişisel bilgilerinizi ve de profillerinizin linkini eklerseniz; birbirimiz tanımak, birbirimizle iletişim kurmak, buluşmalara katılımı sağlamak, projelerde ortak fikir üretebilmek adına faydalı olur düşüncesindeyim.

Gizemli Denetçi

Profilim
Kişisel sayfam

En son Efecan tarafından Pts 27 Ağu 2007, 18:49 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Yener Öztürk

13 yıl önce - Pts 27 Ağu 2007, 18:38

Yener Öztürk

25.11.1988 İzmir/konak doğumluyum.Güzelyalıda oturuyorum.İzmirde yaşamaktan ve izmirli olmaktan gurur duyuyorum.CBÜ Salihli Meslek Yüksekokulunda okuyorum.

Profilim:http://wowturkey.com/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=185808

Ahmet AKBULUT

13 yıl önce - Pts 27 Ağu 2007, 18:51

ahmet akbulut

istanbul doğumlu olmama rağmen izmiri hep kendi şehrim gib gördüm insanları olsun yaşam tarzı olsun izmir bir incisi Türkiye'nin...Heralde sitede nadir Balçova'lılardanım    

ELİF ÇAĞLAR
13 yıl önce - Pts 27 Ağu 2007, 18:57

Merhabalar

Aslen Çorum doğmuluyum. Ankara'da büyüdüm, okudum, evlendim, çocuğum oldu. Kısacası İzmir'e geleli 7 sene oldu. Şu anda Buca'da oturuyorum. Buca'yı sevdim. Ormana yakın olması istedim an doğaya koşabileceğimi bilmek beni mutlu ediyor.

Maliye Bakanlığında memur olarak çalışıyorum.
Herkese selamlar, sevgiler

sayfa 1
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet