Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Denizli - Sarayköy
« önceki   123456789   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 7
Aycan Aydoğan

5 yıl önce - Cmt 17 Ksm 2012, 15:06

Alıntı:
"haber değeri yok" derken söylemek istediğim, alt üstü bir tabela olmasından, çok küçük bir oynama olmasından ve daha önemli sorunlarımızla, önemli projelerle ilgili haberler yapalım, tartışalım düşüncesidir... Ben bu forumun ve sitenin bir çok insanın ortak paydalarda tarıtıştığı, büyük sorunlara çözümler aradığı bir yer olarak görüyorum... çok değerli bir platform...

konunun burası ile alakası yok ama değinmek istedim. Denizli Belediyesi Sorumlu Girişimcilik Kategorisinde Avrupa Girişimciliği Teşvik Ödülü 2012'nin sahibi oldu. Bu haberi eniserkan'ın tabela konusu haber yapan yayın organı hala duyurmadı... bence duyurmazda zaten.... arkadaşımızın dile getirdiği nüfus tabelaları ile ilgili konuyu hemen haber yaparlar..(habercilik anlayışları gereği sanırım) Bence Eniserkan kardeşimizin bu konuyla ilgili pek suçu yok.. yorum takdir sizin...

gencmustafa
5 yıl önce - Cmt 17 Ksm 2012, 15:43

Alıntı:
konunun burası ile alakası yok ama değinmek istedim. Denizli Belediyesi Sorumlu Girişimcilik Kategorisinde Avrupa Girişimciliği Teşvik Ödülü 2012'nin sahibi oldu. Bu haberi eniserkan'ın tabela konusu haber yapan yayın organı hala duyurmadı... bence duyurmazda zaten.... arkadaşımızın dile getirdiği nüfus tabelaları ile ilgili konuyu hemen haber yaparlar..(habercilik anlayışları gereği sanırım) Bence Eniserkan kardeşimizin bu konuyla ilgili pek suçu yok.. yorum takdir sizin...

Konuyu Farklı yerlere çekmişsiniz.Bir tabeladan nerelere geldi olay.
Bakın yayınlamışlar.

enisserkan

5 yıl önce - Prş 20 Arl 2012, 08:54
Sarayköy nüfus tabelası 2012

(+)

gencmustafa
5 yıl önce - Pts 24 Arl 2012, 18:07

enisserkan haber yaptırmana rağmen tabeladaki yanlışlığı düzeltmemişler.Fotoğrafı çektiğin zaman keşke doğrusunu sen yazsaydın.

enisserkan

5 yıl önce - Sal 25 Arl 2012, 14:04

Artık tek umudum Tüik'in acıklayacağı yeni sayımda umarım güncellenir

sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler